Witamy ostatnią falę ex-Rebelyantów!

edytowano August 2017 w Powitania
Witamy ostatnią falę uchodźców! (Rebelya.pl/forum/)
Chlebem i solą.
Oraz Regulaminem.

Martwiliśmy się (trochę i nie wszyscy)!

Wątek Dzień Dobry na Dzień Dobry! :)
Otagowano:
«13

Komentarz

• Hehe,
    link spod "martwiliśmy się" daje:

Not Found
    The requested URL /excathedra.pl/index.php was not found on this server.
    Apache/2.4.7 (Ubuntu) Server at www.excathedra.pl Port 80

A na serio, są jacyś nowi uchodźcy? Duża ta fala?
  • edytowano August 2017
    Zobaczymy, na razie zarejestrowano jednego :-) Oraz drugiego, który już tu kiedyś był i zniknął.
    Tak właściwie to sam też czuję się pół- (lub ćwierć-) uchodźcą, bo ostatnio jeszcze się tam pojawiałem w ściśle wybranych wątkach.
  • Może nie ostatnia fala, bo byłam, zniknęłam, teraz ponownie się pojawiłam. Podczytywałam(znowu) ostatnio Rebelkę a teraz nie mam się gdzie podziać :)
  • To się podziej tutaj. Jest całkiem dobrze. :)
  • Cyrylica napisal(a):
    To się podziej tutaj. Jest całkiem dobrze. :)
    Oczywiście pod warunkiem, że nie zamierza się Wkraczać. Dla Wkraczających nie ma tu nic ciekawego.
  • peterman napisal(a):
    Cyrylica napisal(a):
    Oczywiście pod warunkiem, że nie zamierza się Wkraczać. Dla Wkraczających nie ma tu nic ciekawego.
    A cicho bądź ! Niech ktoś wkroczy ! Zobaczymy co będzie. Zagraj, zagraj, jak za dawnych lat, jak za dawnych lat, jak za dawnych lat ...

• Ta, graj Romie graj... ;)
  • edytowano August 2017
    peterman napisal(a):
    Ta, graj Romie graj... ;)
    Boszsz! Prawie przeczytałem: romecku graj! :)
  • Ja jestem wygnańcem z biletem wilczym.
    Dzień dobry
    Państwu Wszystkim.
  • Dzień dobrry, a pod jakim niczkiem pisałeś?
  • Właśnie został wpuszczony jeszcze jeden dawny dobry znajomy :-)
  • Przemko napisal(a):
    Dzień dobrry, a pod jakim niczkiem pisałeś?
    Pod swoim nazwiskiem,
    (jestem kobita)
    Bożena Nowicka.
    miałam wtedy wrażenie, że fR jest autentyczne i zasługuje na moją jawność (hehe)
    Michał5 to od dawien stały nicek od michalkiewicza i z salonu.
    Zakurzony od leżenia w kącie.

Dzieńdobrydzieńdobry Brzoście:)

• Dzień dobry wieczór :-)
    A znajomy o którym wspominałem, już się widzę ujawnił w wątku powitalnym!
  • witamy:)

no to gdzie Notto?!

Notto!!!!
  • Notto kiedyś dawno temu się zarejstrowała i znikła. W każdym razie na liście użytkowników figuruje.
  • Cyrylica napisal(a):
    Więc się nieśmiało rozgaszczam, rozglądam i zaczynam podziewać :)
  • modraszek napisal(a):
    Cyrylica napisal(a):
    Więc się nieśmiało rozgaszczam, rozglądam i zaczynam podziewać :)
    :)

• Miło Wasz powitać! :-)
  • Czworo kolejnych "uchodźców" u bram :-)
  • No i dobrze. Przerażenie mnie ogarnia, kiedy widzę, jak padają kolejne bliskie mi fora. Może choć to się uchowa.
  • Przynajmniej jest gdzie wkroczyć ;))
  • Uwaga - oznajmiam, że ludziska skontaktowali się z samym PTP i okazuje się, że wieści o śmierci Rebelki są przedwczesne. Są jakieś problemy techniczne, bodajże z serwerami, wymagające interwencji PTP właśnie, a tenże ma na głowie kołowrotek związany z jesienną ramówką i nie ma czasu się tym zająć. Nie wiem kiedy, ale Rebelya ma wrócić.
  • edytowano August 2017
    Może lepiej, żeby już nie wracała? Dla mnie FR zaczęło się kończyć po wprowadzeniu nowego layoutu (chyba w 2012 OIDP) - odtąd był już wyraźny zjazd. Trochę szkoda, bo od FR zacząłem w 2011 moją przygodę z forami postFFowymi.

EDIT: drobne uściślenie
  • Anika napisal(a):
    Uwaga - oznajmiam, że ludziska skontaktowali się z samym PTP i okazuje się, że wieści o śmierci Rebelki są przedwczesne. Są jakieś problemy techniczne, bodajże z serwerami, wymagające interwencji PTP właśnie, a tenże ma na głowie kołowrotek związany z jesienną ramówką i nie ma czasu się tym zająć. Nie wiem kiedy, ale Rebelya ma wrócić.
    Petep grzebiący w skryptach php Rebelyi albo Petep wymieniający uszkodzony dysk na serwerze - kupuje ktoś takie obrazki? Jak na moją ciasną wyobraźnię, jedyny problem techniczny wymagający działań Petepa i blokujący aktywność serwisu webowego, to są klucze/kodziki do serwera, coś na kształt sprawy sprzed paru lat - "Bielan i kluczyki kontra rozłamowcy od Kluzicy".

Jeżeli z zacytowanej informacji wyrzucić słowo "techniczne", to całość ładnie konweniuje.

• Zacytuję dokładnie jego wpis, który ktoś wkleił na fb, bo dla mnie te techniczne sprawy to czarna magia, nawet nie umiem tego powtórzyć. ;)

"firma hostingowa zmieniała serwer, a dnsy sa gdzie indziej - to wymaga kilku moich interencji a ja od tygodnia nie moge."
  • Z powyższego wynika, że tylko Petep posiada hasło do panelu konfiguracyjnego domeny rebelya.pl i/lub że nie ma (czy też nie chce mieć) innej osoby, która by mu tę drobną przysługę zrobiła w pińć minut po tym jak dostałaby dane do zalogowania.

Czyli "kodziki".
  • Kodziki zagrzebane w archiwum pocztowym na starym komputerze, zapewne.
  • generalnie "uchodźcy" nie wzbudzają entuzjazmu
  • Średnio miłe
  • Można by zmienić tytuł wątku
  • I niektóre wpisy?
  • melduje się rozbitek z Rebelyi :)
  • KAnia napisal(a):
    generalnie "uchodźcy" nie wzbudzają entuzjazmu
    Nie rozumiem tego wpisu. Proszę o wyjaśnienie w jakim sensie u Koleżanki "nie wzbudzają entuzjazmu".
  • w ogólnym
  • Pewnie fsęsie określenia mającego w Jewropie określone konotacye.
    Nie fsęsie człowieków tem określeniem określanych.
  • gloomy napisal(a):
    melduje się rozbitek z Rebelyi :)
    chlebkiem i sola, a ze nie ma odpowiedniej ikonki to czym chata bogata;):

~O)
  • KAnia napisal(a):
    w ogólnym
    U mnie zaś w sensie szczególnym wzbudzają entuzjazm z faktu przybycia.
  • MarianoX napisal(a):
    KAnia napisal(a):
    w ogólnym
    No to mamy zupełnie różne odczucia. Bywa
  • edytowano August 2017
    Anika napisal(a):
    Zacytuję dokładnie jego wpis, który ktoś wkleił na fb, bo dla mnie te techniczne sprawy to czarna magia, nawet nie umiem tego powtórzyć. ;)

"firma hostingowa zmieniała serwer, a dnsy sa gdzie indziej - to wymaga kilku moich interencji a ja od tygodnia nie moge."
    Adres DNS-a zmienia się w minutę, a serwer "mieli" pracę max. 24 godziny, aby sieć (przeglądarka) te nowe miejsce domeny rebelya.pl odnalazła!
    randolph napisal(a):
    Z powyższego wynika, że tylko Petep posiada hasło do panelu konfiguracyjnego domeny rebelya.pl i/lub że nie ma (czy też nie chce mieć) innej osoby, która by mu tę drobną przysługę zrobiła w pińć minut po tym jak dostałaby dane do zalogowania.

Czyli "kodziki".
    Te cztery minuty różnicy to zalogowanie się do panelu iu sprawdzenie, czy wpisałem poprawnie nowy DNS :)

• KAnia napisal(a):
    MarianoX napisal(a):
    KAnia napisal(a):
    w ogólnym
    No to mamy zupełnie różne odczucia. Bywa
    Nie zmienię, bo się "rozniosło", ale rozumiem. Wymyśliłem na "gorąco".
  • Anika napisal(a):
    Rebelya ma wrócić.
    właściwie przecież nie odeszła, przybrała tylko nieco inną formę,

szata graficzna, eleganckie tło, jest czysto rebeliancka a wyświetlana maksyma "The host you have requested is actually unreachable" wyraża rebelianckiego ducha zarówno w treści, jak i w formie

• @polmisiek - nie ten wątek! Chyba jednak zmienię tytuł wątka! Przenieś proszę, albo ja gdzieś to dam... :)
  • edytowano August 2017
    Ups :)
    Usunięte
  • romeck napisal(a):
    Chyba jednak zmienię tytuł wątka! Przenieś proszę, albo ja gdzieś to dam...
    Nowy tytuł do bani. Stary był fajny, 2 znaczny (a nawet wieloznaczny).
    Co to w ogóle jest ex-Rebelyant? Ktoś kto nie chce już być rebelyantem? R*b*ly*ntem się jest dożywotnio :D

• kulawy_greg napisal(a):
    R*b*ly*ntem się jest dożywotnio :D

parę osób jednak się nawróciło

• ...myślę, myślę, coś wymyślę jeszcze.... :)
  • Laudetur Iesus Christus et Maria semper Virgo!

Na rebelya miałem nick "A. P." na forum krzyż "sm", ale mnie zbanował tam szkielet, nie podając przyczyny, siła moich argumentów została stłamszona argumentem siły, innego nie miał, co gorsza ubzdurał sobie coś o moim życiu prywatnym. Szkoda, bo jako jeden z niewielu miałem chęci obnażać lichość pseudoteologii sedeszurów.

Jestem extradsem.
  • No proszę. I na Ex Cathedrę trafił wigilijny, niespodziewany Gość.
    Szczęść Boże!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.