Pytanie nt Forum Rebelya.

Czy jest możliwość skopiowania starych wpisów z w/w forum, czy też po prostu Rebelya rozpłynęła się w niebycie sieciowym?
«13

Komentarz

• Jest sąsiedni Wojtek w ww temacie
  • Na Liberyi jest wiele tekstów kompromitujących osoby stojące na progu wielkiej kariery, nie ma więc ona prawa istnieć. Cieszcie się, że tylko forum zlikwidowano a nie jak tutaj https://www.cda.pl/video/9953383c
  • na Liberyi teksty kompromitujące?
  • Praktycznie wyłącznie.
  • los napisal(a):
    Praktycznie wyłącznie.
    YMMD!
  • edytowano September 29
    wstrząsająca samokrytyka rzekłbym

nuale zależy, co w danym środowisku uznaje się aktualnie za kompromitujące
  • Bz jaj...
    Na robalyi było dość płynów, żeby umoczyć i zamoczyć ciasteczka. Jannama też pewnie nie byłaby zachwycona, gdyby ktoś jej kwerendę zrobił. A w samego petepa można było walić wszystkim. Każdy wygłup każdego usera można byłoby do niego przyczepić. Każdą politycznie niepoprawną wypowiedź. FFspicz jako dowód nieuctwa i "cannot into Polish". Sky is the limit...
  • robal spicz podejrzanym?
    a jak podejrzanym, to kto podglądał?, z naczy podejrzewał?
  • Teraz już nikt.
  • Na Kornika ukręcili sprawę bo wrzucał na fejsiku jutupki ze Screwdriverem, przypomnę. Za to co na Rubelce było wylecieliby wszyscy z nowych stanowisk, wszyscy.
  • za wpisy na forum o charakterze towarzysko-rozrywkowo-satyrycznym (na co dowodem jest także FFspicz)? gdzie użytkownicy nie piszą pod własnymi personaliami?

nie przesadzają Kuledzy?
  • edytowano September 29
    Skoro kroi sie rewolucja zamiast zmiany to i czujność rewolucyjną trza zachować
  • ale CKM? przypominam, że "paranoja jest goła"

a to nieskromne
  • a najbardziej mi żal wypowiedzi Notto o tym czym jest dobra fotografja
    i murdelia essayu o kawie
  • nurmalnie kompromitujące materiały
  • jeden Tomek "I suppose manipulation" wystarczy nawet jak na standardy "odpisionego" forum - a przypomnę tylko, że on nie był jeden
  • KAnia napisal(a):
    jeden Tomek "I suppose manipulation" wystarczy nawet jak na standardy "odpisionego" forum - a przypomnę tylko, że on nie był jeden
    Skrajnie prosowiecką robotę odwołali tam też "katoliccy tradycjonalisci" w rodzaju Traumady i Dekstimusa.

• Skrajnie prosowiecką robotę odwołali tam też "katoliccy tradycjonalisci" w rodzaju Traumady i Dekstimusa.
    nie wsadzałabym obu panów do jednego wora
    Tomek Torquemada to zlegendowany na pajaca szkodnik cyniczny (biedna zona , tyle powiem)
    Dex to po prostu lubieznik przeszlości o temperamencie nosorozca

• Prosowiecką i filogermańską jednocześnie, co ciekawe, to są oryginały nie ma co.
  • Przemko napisal(a):
    Prosowiecką i filogermańską jednocześnie, co ciekawe, to są oryginały nie ma co.
    "oryginały" legendowane na szajbusów religijnych
  • Uważam, że nie jest to uczciwe zagranie. Rozumiem, że ktoś nie ma ochoty ani kasy żeby to "ciągnąć".
    Ale właściciele powinni dać szansę forumowiczom na skopiowanie wątków.
  • Nie mogę znaleźć avka Soroki. Umie ktoś wydobyć z czeluści internetu?
  • Parę tygodni temu można było jeszcze zobaczyć ostatnią zapisaną wersję, ale teraz już i to jest niedostępne. Przeszukam swój komputer, może skopiowałem jakiś wątek z Jego udziałem.
  • Wygrzebałem z Internet Archive:
    image
  • Chałwa!
  • Przemko napisal(a):
    Wygrzebałem z Internet Archive:
    image
    Dzięki. Potrzebuję na stronę zrff.pl do Pamiętnika.
    http://zrff.pl/?pamietnik-zmarle-osoby-z-zywego-rozanca
  • edytowano October 14
    Rozumiem, że ktoś nie ma ochoty ani być może kasy żeby "ciągnąć" to dalej. Ale to, że nie dali szansy na skopiowanie starych wątków jest baardzo nie w porządku.
  • Kompromaty należy niszczyć.
  • los napisal(a):
    Kompromaty należy niszczyć.
    Ach więc to o to chodziło ...
  • https://www.tapatalk.com/groups/pismejker/czemu-nima-forumka-rubelji-t7527.html?sid=87691a40eee48abd4003b751a297471e

co tam etaty jakichś karierowiczów, gorzej, że sprawa dotyczy bezpieczeństwa państwa
  • ci z czerwoną gwiazdą na czole uprzedzili zdemaskowanie i zniknęli
  • edytowano October 14
    a pod linkiem pojawia mnie się takie coś
    //reklama//

ależ to reklama konekstowa! :))
    u mnie - parasolki fotograficzne...
  • KAnia napisal(a):
    https://www.tapatalk.com/groups/pismejker/czemu-nima-forumka-rubelji-t7527.html?sid=87691a40eee48abd4003b751a297471e

co tam etaty jakichś karierowiczów, gorzej, że sprawa dotyczy bezpieczeństwa państwa
    !
    oraz
    :/
  • christoph napisal(a):
    a
    KAnia napisal(a):
    https://www.tapatalk.com/groups/pismejker/czemu-nima-forumka-rubelji-t7527.html?sid=87691a40eee48abd4003b751a297471e

a pod linkiem pojawia mnie się takie coś
    https://www.ceneo.pl/40302627?se=3jDqBHe-3keCrgxSkM8fgPUL_WUc7rQs&gclid=CPbnobbV8NYCFUWeGwod_JoPzA#tab=click
    mam adblocka i żadnych reklam
    polecam
    link jest prawidłowy - co widać po adresie
  • jednakowoż w gratisie Google doda wa mnie wuaśnie ceneo
  • Jako że stała się trampolina do kariery to na takie minimum jak szansa skopiowania powinni się wysilić. Co do trolli to dobrze, że gonią ruskich. Może kiedyś pogonią i tych z hasbary:)
  • Zenon napisal(a):
    Jako że stała się trampolina do kariery to na takie minimum jak szansa skopiowania powinni się wysilić.
    jak pisał de Mello SI,
    jeśli jesteś na wyższym poziomie, to drabina w dół nie jest Ci już potrzebna

• christoph napisal(a):
    Zenon napisal(a):
    Jako że stała się trampolina do kariery to na takie minimum jak szansa skopiowania powinni się wysilić.
    jak pisał de Mello SI,
    jeśli jesteś na wyższym poziomie, to drabina w dół nie jest Ci już potrzebna

Odrobina przyzwoitości za bardzo w dół nie ściągnie:)
  • Zenek, jaki miałeś nik na Rebe?
  • trep napisal(a):
    Zenek, jaki miałeś nik na Rebe?
    Zenek W., wcześniej Zenek Wagon a przed banem Embraer.
  • No to się chyba nawet spotkaliśmy 5 lat temu w Starej Pradze.
  • edytowano October 14
    Zenon napisal(a):
    trep napisal(a):
    I znowu, przypomniałem sobie nick, ale kompletnie nie pamiętam kto i co ? Zaczynam się o siebie niepokoić, wyparłem z pamięci lata frondowe i rebelkowe, przeminęło z wiatrem. Jeżeli ktoś mnie zapyta o ludzi z Frondy to na samym początku wymienię nick Kaktus (Kaktusica ?). Mój pierwszy wpis został przez nią totalnie zjechany, a i później postrzegałem ją pod kątem - nie podchodź. W sumie fajna babka, ale bałem się jej jak ognia. To chyba była kobieta z prahistorii FF. Generalnie, jeżeli chodzi o forum Frondy to ja już pamiętam tylko, że była właśnie Kaktusica, Ignac, Tomek Torkłemada , Kałębasiak i los. Większości z was zupełnie nie pamiętam, znaczy nicki kojarzę, ale co pisaliście to nie. Rozuma pamiętam z wątków pożegnalnych i że zachowałem się wobec niego nie fair, Głosia bo wiadomo, ale reszta to ciemna noc. Dopiero na Rebelce i tutaj zapamiętałem ludzi, a na FF byłem od 2005 roku.
  • edytowano October 14
    Żeby była jasność, jeżeli ktoś mi przypomni, to sobie pewne sprawy i osoby odtworzę, ale jeżeli mam w ciągu paru minut opisać użytkowników FF to bym podkorowo takich wymienił. Torkłemada i Kałębasiak wkurwiali mnie najbardziej. Kaktusicy się bałem (później już nie, ale zostało), Ignac (wg mnie) tworzył klimat forum, a los mnie rozpierdalał. Los kiedyś stawiał takie tezy, po których parę dni się zastanawiałem. Później złapałem jego sposób myślenia i już mnie tak nie frapowało, ale na początku to była miazga. Los wywrócił nasze postrzeganie świata, czy komuś się to podoba, czy nie. Bardzo mi brakuje Rozuma, który swoją wiedzą i obiektywizmem dużo wnosił.
  • To jak będziesz na Śląsku albo w Małopolsce to daj znać, bo Rozum może i się ewakuował, ale na piwo przychodzi:)
  • edytowano October 15
    TecumSeh napisal(a):
    To jak będziesz na Śląsku albo w Małopolsce to daj znać, bo Rozum może i się ewakuował, ale na piwo przychodzi:)
    Raczej nie będę tam i raczej z Rozumem się nie spotkam. Podobnie jak nie będę z nim prywatnie rozmawiał (inicjował, bo jedna rozmowa była), gdyż jestem lojalny wobec forum. Jak nie chce to nie. Natomiast dla mnie by było ważne (a może czyta ?), żeby wiedział że jest niezbędną osobą dla tego forum, brakuje go bardzo i generalnie Rozum ok. I niech sobie wsadzi w dupę swój honor.
  • Brzost napisal(a):
    No to się chyba nawet spotkaliśmy 5 lat temu w Starej Pradze.
    Tak ale w biegu bo Kolega wybierał się akurat był bodajże do Stanów.
    JORGE napisal(a):
    Zenon napisal(a):
    trep napisal(a):
    I znowu, przypomniałem sobie nick, ale kompletnie nie pamiętam kto i co ? Zaczynam się o siebie niepokoić, wyparłem z pamięci lata frondowe i rebelkowe, przeminęło z wiatrem. Jeżeli ktoś mnie zapyta o ludzi z Frondy to na samym początku wymienię nick Kaktus (Kaktusica ?). Mój pierwszy wpis został przez nią totalnie zjechany, a i później postrzegałem ją pod kątem - nie podchodź. W sumie fajna babka, ale bałem się jej jak ognia. To chyba była kobieta z prahistorii FF. Generalnie, jeżeli chodzi o forum Frondy to ja już pamiętam tylko, że była właśnie Kaktusica, Ignac, Tomek Torkłemada , Kałębasiak i los. Większości z was zupełnie nie pamiętam, znaczy nicki kojarzę, ale co pisaliście to nie. Rozuma pamiętam z wątków pożegnalnych i że zachowałem się wobec niego nie fair, Głosia bo wiadomo, ale reszta to ciemna noc. Dopiero na Rebelce i tutaj zapamiętałem ludzi, a na FF byłem od 2005 roku.
    Być może to dlatego, że mój staż jest krótszy. Zacząłem od forum "Rebelya" ok 5 lat temu (z przerwą na ban) ...
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.