Stoch! Stoch! Stoch!

marniok napisal(a):
Stoch, Stoch, Stoch!
=D> =D> =D>
/romeck: tylko tak się daje przenieść wątek z innego/
Otagowano:
«13

Komentarz

• Dyzio_znowu napisal(a):
    Stoch prowadzi po I serii- 8pkt przewagi
    Fraitag sie wywalił
    marniok napisal(a):
    Tak, Niemiec Fraitag upadł, Kamil wygrywa po pierwszej serii. Chyba tylko kataklizm odbierze mu dzisiaj zwycięstwo i tryumf w całym 66TCS. Może jeszcze wygrać wszystkie cztery konkursy, to byłoby coś.
    marniok napisal(a):
    65 pkt przewagi nad drugim w klasyfikacji ogólnej TCS Wellingerem. Sobota zaplanowana. Rano cztery odcinki KK, a popołudniu Oberstdorf.
    Dyzio_znowu napisal(a):
    chyba Bischofsdorf
    Brzost napisal(a):
    Dyzio_znowu napisal(a):
    chyba Bischofsdorf
    Bischofshofen.
    los napisal(a):
    :D
  • Brzost napisal(a):
    Nie oglądałem tego konkursu bo byłem w pracy, ale mam skojarzenia z wątkiem niemieckim. Czy Freitag tak się poobijał, że nie był w stanie skakać w drugiej serii, czy to psychika mu siadła, jak dotarło do niego, że po raz kolejny przegrywa.
  • Konkurs Vier Skoczni,
    juz trzeci konkurs i trzecia z rzędu wygrana Stocha!

Czy dobije do Svena Hannawalda?
    Jedyny który wygrał wszystkie cztery zjazdy w 2001/2002
  • romeck napisal(a):
    Brzost napisal(a):
    Nie oglądałem tego konkursu bo byłem w pracy, ale mam skojarzenia z wątkiem niemieckim. Czy Freitag tak się poobijał, że nie był w stanie skakać w drugiej serii, czy to psychika mu siadła, jak dotarło do niego, że po raz kolejny przegrywa.
    Też byłem/jestem w pracy.... :-$
    Upadek był fest, rozjechal sie nartami prawie w szpagat. Przy lądowaniu tyły nart nasadził na siebie. Ale wstał i o własnych siłach zszedł z zeskoku. Myślałem że będzie walczył ale...
  • Niemcy w kopaną mistrzami świata byli przez 3 miesiące (od finału do porażki z Polakami), a proszę- rekord Hannawalda może paść dopiero po 17 latach.

Czy mię się zdaje, czy wygrywając toto Stoch będzie najbardziej zacnym ski (skaj?)dżamperem wewświecie?
    2 złota olimpijskie, Puchar Świata, złoto MŚ indywidualnie, złoto MŚ drużynowo (!), brąz też, TCS x 2...
    A wszystko w 5 lat.
    No chiba dominator, w wieku 30 lat.
  • edytowano January 4
    no jeszcze nie- Nykaenen, Szliri 53 pucharów św. Ammann, Małysz
  • edytowano January 4
    Nykanen:
    3 złota olimpijskie + 1 drużynowe
    4 x Puchar Św.
    1 x Mistrzostwo Św. + 4 druż.
    1 x Mistrz, Św. w Lotach
    2 x Turniej 4 Skoczni
    46 x konkurs PŚ
  • Ammann:
    4 x złoto olimpijskie
    1 x Mistrz. Św.
    1 x Mistrz.Św. w Lotach
    1 x Puchar Św.
    23 x konkurs PŚ
  • edytowano January 4
    Stoch:
    2 x złoto olimpijskie
    1 x Puchar św
    1 x 4 Skocznie (na razie)
    1 x Mistrz Św, + 1 druż.
    25 x konkurs PŚ
  • Jesli Stoch wygra w tym sezonie wszystko- 2 x Olimpiada, Puchar Św., 4 Skocznie i mŚ w Lotach to będzie na poziomie Nykanena
  • Ammanna kanonizowali? O-:
  • trep napisal(a):
    Ammanna kanonizowali? O-:
    Hehe, tak samo to przeczytałam i w pierwszej chwili się zdziwiłam. :D
    Kamil Stoch rządzi i sobota będzie dla nas! :)
  • Kamil i Dawid prowadzą po I serii w Bishofsdorfie!!!
  • Szkoda że Dawid tak dobrze nie skakał w Garmischbrucku i Innshofen ;-)
  • Ale w Oberst-Partenkirchen był 3
  • edytowano January 6
    TCS wygra Stoch (z czterema zwycięstwami) , Kubacki będzie trzeci.
  • Stoch wygrywa 4 konkurs! Kubacki bez podium
  • No to sankcje dla Polski już przesądzone.
  • Stoch, Stoch, Stoch, Stoch!!!
    ^:)^ ^:)^ ^:)^ ^:)^
  • Matka Kurka mnie zbanował "Wypad, pajacu!"

za niewinność, spytałem czy nieprzejednanie wobec Ariana to aby nie taka kokieteria...
  • Dyzio_znowu napisal(a):
    Matka Kurka mnie zbanował "Wypad, pajacu!"

za niewinność, spytałem czy nieprzejednanie wobec Ariana to aby nie taka kokieteria...
    Każdy wiiny pajac się tak tłumaczy! :))
    (żartem)
  • Nawiasem mówiąc, Hannawald to Enerdek.
  • Najbardziej lubię patrzeć jak Kamil chłonie (to jego słowa) polski hymn.
  • Dziś obejrzałem program po wiadomościach w TVP1 o Stochu, Małyszu, Hanawaldzie. Dawno czegoś tak mądrego nie widziałem w telewizji. Żadnej.

O sukcesie który zmienił nas - Polaków (to ten Małysza). O sukcesie który przerósł zwycięzcę (to ten Hannawalda). O dorastaniu do sukcesu Stocha i o tym dlaczego absolutnie nie ma obaw, że ten sukces go nie przerośnie. O walce Kamila z samym sobą, z porównaniami do Małysza, z dźwiganiem presji nie tylko sportowej - i tak dalej. O tym jak dojrzewali... komentatorzy przez te lata ze skoczkami i z czym oni sami musieli się mierzyć (tego się akurat nie spodziewałem i ani myślę się z tego śmiać).

Kurde, mam ochotę zgrać to skądś i puścić dzieciom jak podrosną. Kawał porządnej dziennikarskiej roboty. Chyba sobie telewizor kupię.
  • Stoch super. Jednak z tym związkiem narciarskim to może być różnie. Żyła jest raptus, ale jego odejście i konflikt z nimi daje do myślenia. Tajner to jest gość dość żenujący. Małysz też zachowuje się podejrzanie. To towarzystwo wyraźnie dostało kolorowego zawrotu głowy, jest bardzo zadowolone z siebie i rozpędza się w samozachwycie i popieraniu swojaków.
  • Jakie odejście Żyły?
    Koledze się z Ziobrą zapewne pomyliło. Jakieś konkrety o popieraniu swojaków poza oczywiście żalami (publicznymi, a jakże) Janka Ziobry?

Co do Janka Z. - ja wierzę Małyszowi. A on powiedział że Janek widzi błędy wszystkich - tylko nie swoje. Są tacy w sporcie, w siatkówce na przykład Kurek. W efekcie konfliktu jego z trenerem Antigą i wyrzuceniu go z kadry zdobyliśmy mistrzostwo świata.

Nie widzę żadnego zawrotu głowy, szczególnie u Stocha, ale także u Horngachera czy Małysza. Wręcz przeciwnie - zupełnie nie wiem skąd Kolegi opinia i chętnie usłyszę argumenty.
  • edytowano January 7
    @TecumSeh
    Tam w tym programie widać było filozoficzną dyspozycję Babiarza, który zbłądził w tym sezonie do skoków (i po prawdzie jest krytykowany za pomyłki , bo on jest zbyt emocjonalny na skoki)
  • Na wp materiał o tym jak Wellinger zdjął czapkę przed Stochem.
    Pokonany Niemiec to Niemiec pokorny :-)
  • Dokładnie!
    Uczmy po chrześcijańsku pokory naszych sąsiadów;-)
  • Ponoć żona Roberta Lewandowskiego wyraziła niezadowolenie z powodu zajęcia przez jej męża 2. miejsca w plebiscycie na Sportowca Roku. Mam alergię na zarozumialstwo i lans, więc tym bardziej się cieszę, że skromny i normalny Kamil Stoch wygrał i w tym rankingu. :) No i szacun dla trenera Stefana Horngachera, również za to, że potrafi zaśpiewać nasz hymn (i to nie tylko melodię, ale i słowa!), mimo że nie rozumie co śpiewa (mógłby mu tak ktoś ten nasz hymn przetłumaczyć na niemiecki). :)
  • Anka to lansiara jakich mało. W ogóle żony pilkarzy to osobny temat. Jedynie żona Kuby Błaszczykowskiego wygląda naprawdę na porządną kobietę - chyba że o czymś nie wiem.
    Ankę ratuje to, że faktycznie pokochała Roberta zanim to było modne. I sama jest sportowcem.
    Ale sława uderzyła jej do głowy bez dwóch zdań.
  • Cos mi smartfon płata figle. I wpis podaje z opóźnieniem.
    Radość z sukcesu czasem zaburza optykę. Moze uznał wyniki zdjął czapkęz szacunku, a nie z poddaństwa. można przegrac w uczciwych zawodach i uczciwość zachować. To do Niemcow u Brzosta.
    A co do polskich chłopaków ;-)
    Widać siłe zdrowych rodzin i zdrową wieś z obowiązkami w domu. To siła większa niż eNeRDowskie hodowanie czempionów typu Hannawald
  • A czy ja coś mówiłem o poddaństwie?
  • Pokorny jesli pokonany.
    Moze złe skojarzenia. Jak u Morelasa o Woloszynach.
  • czekajcie, czekajcie.

Pytanie: czy Kamil Stoch też skakał z niższej belki jak Dawid Kubacki?
    Jesli tak to spoko ale jeśli nie to....
    ...czy myslicie że Horngaher celowo obnizył belkę Kubackiemu żeby ten nie odebrał Stochowi czwartego zwycięstwa?
    zwycięstwa w całym TCS by mu nie zabrał ale Wielkiego Szlema Skoczków juz tak. Hmmmm.....

Bo co w tej sytuacji dawało mu obniżenie belki skoro Japończyk skoczył 136,5 m a jeszcze dwóch innych skoczków pod 140 m
  • Taktyka!
    Genialne!
    I esprit de corps, i jeden za wszystkich, wszyscy na jednego!
  • @marniok: Tak, Kamil Stoch też skakał z obniżonego rozbiegu.
  • Właśnie widziałem, że Stoch zgarnął też tytuł najlepszego sportowca 2017. I tu mało odkrywcza obserwacja:
    Ewa Bilan-Stoch > chatki z gówna > Anna L.

Robert to profesjonalista i nie oczekuję od niego niewiadomo czego poza sportem, ale widać, że niemieckie powietrze, źle wpływa na jego żonę:
    Liczyliśmy gdzieś w sercu na pierwsze miejsce, ale taki też jest sport. Kamil Stoch jest też znakomitym sportowcem, wielkie brawa za dzisiejszy dzień i za pierwszą nagrodę, za najlepszego zawodnika. Myślę, że dla Roberta będzie to fajny bodziec motywacyjny. Co roku nas czymś zaskakuje, więc myślę, że na pewno przygotuje dla nas też coś w tym roku - powiedziała.
    Chyba za dużo awokado i nasion Chia ;-)
    Dziwne, bo jej mama to bardzo wierząca osoba. Ma kręcić film o Stanisławie Leszczyńskiej.
  • Eeeeee tam..... myślę że ona dopingowala Roberta do występów na MŚ w ZSRR ;)
    Niech mezulo wie że ma gości co mu po piętach deptajo jeśli chodzi o rząd dusz.... A że Białogłowa uwielbia grzać się w blasku chwały menża więc i dla siebie też coś przy okazji ugra.... A że Kamil podniósł poprzeczkę wysoko to ona poniżej półfinału nic nie przyjmie od ślubnego w prezencie. Tak czy siak dobra nasza.
  • ferb napisal(a):
    Dziwne, bo jej mama to bardzo wierząca osoba. Ma kręcić film o Stanisławie Leszczyńskiej.
    Swojej krewnej zresztą. Tak więc Anna ma bardzo szlachetne korzenie. Ale co z tego wynika? Każdy odpowiada za swój życiorys.

• Swoją drogą - mieć żonę która ciężko znosi fakt, że nie jesteś wszędzie i zawsze najlepszy, a tylko w niektórych przypadkach.... Coś jak mieć ojca, który ma do ciebie pretensje, że stanąłeś na księżycu drugi a nie pierwszy w historii, jak miał Buzz Aldrin.
    Miał rację święty Paweł.
  • Zwłaszcza gdy wykonuje się sport grupowy.
  • Stylówa Ewy Stoch na wczorajszej gali:
    image
    Only :x reactions
  • Ile ona ma lat? Jakaś taka.... stara.... :-? Makijaż?
  • edytowano January 8
    Gdzieś czytałem że o rok starsza od niego.
    Edit - 2 lata.
  • 33, normalna spoko babka, ale jak ma się taką żonę jak @Marniok, to trudno koledze dogodzić:)
  • edytowano January 8
    No ale co takiego strasznego ta Lewandowska powiedziała? Ja nie widzę powodów do potępiania. Nie chciałbym aby moja żona publicznie ogłaszała że strasznie się cieszy że zająłem drugie miejsce bo ten pierwszy to dopiero jest gość. Ja uważam i twierdzę, że jest najładniejsza, najmądrzejsza i ciasto też piecze najlepsze - nie to co te inne.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.