Sędziowie rozgrzani jak nigdy dotąd!

2»

Komentarz

• AnnaE napisal(a):
    Ale że obrońca sędziego zgodził się tak sam siebie ośmieszyć? Gdybym nie ujrzała, nie uwierzyłabym. Co za cyrk.
    Jak go zobaczyłam przypomniał mi się fragment piosenki Młynarskiego:
    " a teraz będzie solo. Muzyczne. A ja będę przeżywał". :-D
  • To są naprawdę bardzo źli ludzie. Dla dobra społeczeństwa należałoby ich odizolować albo ten, no... unieszkodliwić.
  • Przy okazji byłby to test na Polaków, czy chcą mieć własne państwo czy wystarczy im cudze.
  • edytowano February 21
    Wymordowanie morderców i złodziei nie tworzy narodu - ani małego ani wielkiego. Tarzanie ich w pierzu i prowadzanie po placach już bardziej, ale też ma znaczenie drugorzędne.

Teorie o mordach założycielskich i wieszaniach są szkodliwe i niechrześcijańskie.W sprawie sędziów i wielu innych trzeba robić rzeczy proste i oczywiste konsekwentnie. Trzeba prostować ścieżki prawne, pilnować równego traktowania, wprowadzać i egzekwować dyscyplinę oraz mechanizmy korekty błędów.Mało to efektowne ale efektywne. Czasem długo trwa. Trzeba więc dbać o tempo.
  • I straszno, i smieszno...

Tak czy owak skorumpowane i nieuczciwe sądy to stuprocentowa gwarancja przetrwania i odrodzenia Systemu. Zajebanie ich jest zatem niezbędnym warunkiem naszego przetrwania.
  • Trzeba przyznać że bardzo skutecznie sami w tym pomagają. Przypominam odrzucenie hurtem kandydatów na sędziów przez KRS. Sami się zaorali w oczach publiki i dostarczyli argumentów w wyjaśnieniach brukselskich. Teraz to samo robi SN i przy okazji wiceszef PKW. Ich arogancja przekracza granice głupoty o kilometry.
  • Proszę schować pieniądze nie będące łapówką, sąd idzie!
  • Przypomniało mi się takie zdarzenie sprzed ca 20 lat. Robiłem zakupy w sklepie osiedlowym, takim z ladą, nie samoobsługowym. Kupiłem jakieś tam, dajmy na to, masło, chleb, kiełbasę. Expedientka mi to wszystko podawała. Na koniec zapłaciłem a ona dała mi torebkę foliową. Pakowałem te zakupy a w tym czasie następny klient poprosił o flaszkę i coś jeszcze. Pani go obsługiwała a ja spakowałem wszystkie zakupy, torebkę wziąłem w lewą rękę a prawą chwyciłem za flaszkę i odwróciłem się ku wyjściu.
    - Paaniee! To moja flaszka - wrzasnął gość.
    Spojrzałem z niedowierzaniem na moją prawicę. Rzadkie uczucie (-:
  • ms.wygnaniec napisal(a):
    Proszę schować pieniądze nie będące łapówką, sąd idzie!
    :D
  • edytowano February 22
    trep napisal(a):
    Spojrzałem z niedowierzaniem na moją prawicę.
    Rzadkie uczucie (-:
    ROZTARGNIENIE.
    Roztargnienie to uczucie się - wg Sądu - nazywa! :)

• Tu akurat przykład schłodzenia sędziego, ale przedtem był chłop rozgrzany do czerwoności!

http://niezalezna.pl/217871-nie-uniewinni-juz-zadnej-poslanki-po-ktora-wziela-lapowke-zapadla-decyzja-ws-sedziego-rysinskiego

- Beatka płaksa
    - lustracja Bolka
    - doktór G.

No, niezły urobek!
  • nad czym się to towarzystwo w SN tak spłakało? No właśnie nad tym, że roztargniony nie będzie mógł przejść w stan spoczynku, nie będzie dożywotnio dostawał pensji i nie będzie miał dożywotniego immunitetu. Że nie będzie mógł wieść miłego życia schłodzonego sędziego.

• Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Tu akurat przykład schłodzenia sędziego, ale przedtem był chłop rozgrzany do czerwoności!

http://niezalezna.pl/217871-nie-uniewinni-juz-zadnej-poslanki-po-ktora-wziela-lapowke-zapadla-decyzja-ws-sedziego-rysinskiego

- Beatka płaksa
    - lustracja Bolka
    - doktór G.

No, niezły urobek!
    Po zmianie władzy kandydat z najmocniejszym CV na przewodniczącego TK, ewentualnie prezesa SN.

Niezależnie od władzy, już za obecnego episkopatu kandydat na ołtarze.
  • Jego wyroki chyba mogą być podważone kasacja nadzwyczajną. W spoczynku czy gotowości może chyba być oskarżony dyscyplinarnie i wykluczony z zawodu.Nie wiem jak to się ma do emerytury, ale chyba otwiera drogę do oskarżeń cywilnych.
  • edytowano February 27
    Uwierzę, jak odczytają wyrok.
    Edit
    I jak ten wyrok zostanie wykonany.
  • on nie ma emerytury, wykluczenie z zawodu daje mu prostą drogę do zasiłków. Stąd te szlochy. Schłodzony wygląda na starszego łobuza i może znaleźć się w trudnej sytuacji, za to roztargniony nie jest taki stary, przy 6% bezrobocia bez problemu znajdzie pracę. Dlatego te szlochy nad losem dziatek były takie żenujące.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.