100 dni prezydenta AD.
1.000 dni i następne...

1252627282931»

Komentarz

• randolph napisal(a):
    WOT jest w pewnym sensie podobny do 10.04. W kategoriach materialnych determinantów najbliższej przyszłości - nic ważnego. W świecie ducha i idei, po pierwsze sa to precyzyjne wyznaczniki "ktoś ty", dużo lepsze niż przynależność partyjna i glos w wyborach.. Po drugie, od pomyślności obu spraw silnie zależy poprawa kondycji duchowej narodu.
    I ja tak sądzę.

Z drugiej strony, choć krew wrze, gdy jakiś tam trep szczeka na OT, to miło się czyta, gdy polski henerał zapewnia, że sobie poradzi z radzieckimi tankami!
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    randolph napisal(a):
    WOT jest w pewnym sensie podobny do 10.04. W kategoriach materialnych determinantów najbliższej przyszłości - nic ważnego. W świecie ducha i idei, po pierwsze sa to precyzyjne wyznaczniki "ktoś ty", dużo lepsze niż przynależność partyjna i glos w wyborach.. Po drugie, od pomyślności obu spraw silnie zależy poprawa kondycji duchowej narodu.
    I ja tak sądzę.

Z drugiej strony, choć krew wrze, gdy jakiś tam trep szczeka na OT, to miło się czyta, gdy polski henerał zapewnia, że sobie poradzi z radzieckimi tankami!
    nie sprecyzował z jakimi czołgami
  • Prawie wszystkie niemieckie poza BRD. Cześć w Polsce
  • o, AD na następną kadencję
    czyli planowane (teraz, przed wyborami samorządowymi XI 2018) przez PJK
    + 1460 dni dojdzie...
  • stawia na młodych
    PAD PMM WmPJ
    i zawsze na kobiety,a te zwsze młode,
    apropos. co słychać u p. Szczypińskiej?
  • Przygoda pana Prezydenta z sędzią Iwulskim zupełnie rozwala. Są następujące możliwości:
    - WSI zarządza Kancelarią bezpośrednio od wewnątrz
    - WSI zarządza Kancelarią pośrednio z zewnątrz poprzez sterowanych leni i idiotów tam wstawionych
    - Prezydent jest regularnie wprowadzany na miny przez służby w celu ostatecznej kompromitacji
    - Prezydent jest ślepym kretem do tego niezbyt rozgarniętym
    To mnie utwierdza w dość świeżym dla mnie przekonaniu że jednak się zupełnie nie nadaje do roli, a jeszcze ważniejsze że tę funkcję należy zlikwidować.
  • leobulero napisal(a):
    Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    miło się czyta, gdy polski henerał zapewnia, że sobie poradzi z radzieckimi tankami!
    nie sprecyzował z jakimi czołgami
    No fakt, jakoś nie pomyślałem że mogą nas wziąć w kleszcze oddziały słowackie z litewskimi!
  • Armia Polowa Bernolak ma stosunkowo niestare tradycje zajmowania polskiej ziemi od Nowego Targu po Komanczę i trzymania do nadejścia wojsk sojuszniczych.
  • loslos
    edytowano July 13
    Litwini też się nie patyczkowali.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.