Ojrotajper Editio Septima - kolejka 3

LM

18 października (wtorek)

20:45

CSKA - Monaco
Bayer - Tottenham
Sporting - Borussia
Real - Legia
Leicester - Kopenhaga
Brugia - Porto
Dinamo Z. - Sevilla
Lyon - Juventus

19.10 (środa)

20:45

FCArsenal - Ludogorets
PSG - Basel
Neapol - Besiktas
DynamoK. - Benfica
CelticFC - M'gladbach
FCBarcelona - ManCity
Rostow - Atletico
Bayern - PSV

LE

20 października

17:00

Qarabag - PAOK

19:00

Celta - Ajaks
Standard - Panathinaikos
Szachtar - Gandawa
Konyaspor - Braga
Krasnodar - Schalke
RedBull - Nicea
Slovan - Fiorentina
Hapoel - SpartaPraga
Inter - Southhampton
Steaua - Zurych
Osmanlispor - Villarreal

21:05

ManUtd - Fenerbahce
Feyenoord - Zorya
Olympiakos - Astana
YB Berno - APOEL
SaintEtienne - Gabala
Moguncja - Anderleht
Dundalk - Zenit
AZ - Maccabi
Roma - Austria W.
Viktoria - Astra G.
Genk - Athletic
Rapid W. - Sassuolo
Otagowano:

Komentarz

  • LM

    18 października (wtorek)

    20:45

    CSKA - Monaco 1:0
    Bayer - Tottenham 0:1
    Sporting - Borussia 1:2
    Real - Legia 4:0
    Leicester - Kopenhaga 3:1
    Brugia - Porto 2:2
    Dinamo Z. - Sevilla 1:2
    Lyon - Juventus 1:2

    19.10 (środa)

    20:45

    FCArsenal - Ludogorets 3:0
    PSG - Basel 2:1
    Neapol - Besiktas 2:0
    DynamoK. - Benfica 1:0
    CelticFC - M'gladbach 3:2
    FCBarcelona - ManCity 2:1
    Rostow - Atletico 1:3
    Bayern - PSV 3:1

    LE

    20 października

    17:00

    Qarabag - PAOK 1:9

    19:00

    Celta - Ajaks 1:2
    Standard - Panathinaikos 2:2
    Szachtar - Gandawa 2:0
    Konyaspor - Braga 1:1
    Krasnodar - Schalke 0:0
    RedBull - Nicea 2:1
    Slovan - Fiorentina 1:2
    Hapoel - SpartaPraga 2:1
    Inter - Southhampton 2:1
    Steaua - Zurych 1:0
    Osmanlispor - Villarreal 1:1

    21:05

    ManUtd - Fenerbahce 2:0
    Feyenoord - Zorya 1:1
    Olympiakos - Astana 1:2
    YB Berno - APOEL 2:0
    SaintEtienne - Gabala 3:1
    Moguncja - Anderleht 0:1
    Dundalk - Zenit 1:2
    AZ - Maccabi 2:1
    Roma - Austria W. 1:2
    Viktoria - Astra G. 1:1
    Genk - Athletic 0:0
    Rapid W. - Sassuolo 0:0
  • LM

    18 października (wtorek)

    20:45

    CSKA - Monaco 1:1
    Bayer - Tottenham 1:2
    Sporting - Borussia 1:2
    Real - Legia 4:0
    Leicester - Kopenhaga 2:0
    Brugia - Porto 0:0
    Dinamo Z. - Sevilla 1:2
    Lyon - Juventus 1:1

    19.10 (środa)

    20:45

    FCArsenal - Ludogorets 3:0
    PSG - Basel 2:0
    Neapol - Besiktas 2:1
    DynamoK. - Benfica 0:0
    CelticFC - M'gladbach 1:2
    FCBarcelona - ManCity 2:2
    Rostow - Atletico 0:0
    Bayern - PSV 2:0

    LE

    20 października

    17:00

    Qarabag - PAOK

    19:00

    Celta - Ajaks 0:0
    Standard - Panathinaikos 1:0
    Szachtar - Gandawa 0:0
    Konyaspor - Braga 1:1
    Krasnodar - Schalke 1:1
    RedBull - Nicea 1:0
    Slovan - Fiorentina 0:1
    Hapoel - SpartaPraga 1:0
    Inter - Southhampton 1:1
    Steaua - Zurych 0:0
    Osmanlispor - Villarreal 1:2

    21:05

    ManUtd - Fenerbahce 2:1
    Feyenoord - Zorya 2:1
    Olympiakos - Astana 1:0
    YB Berno - APOEL 0:0
    SaintEtienne - Gabala 1:0
    Moguncja - Anderleht 1:1
    Dundalk - Zenit 0:2
    AZ - Maccabi 1:1
    Roma - Austria W. 2:1
    Viktoria - Astra G. 0:0
    Genk - Athletic 1:1
    Rapid W. - Sassuolo 0:0
  • LM

    18 października (wtorek)

    20:45

    CSKA - Monaco 2:2
    Bayer - Tottenham 2:1
    Sporting - Borussia 1:1
    Real - Legia 3:1
    Leicester - Kopenhaga 2:0
    Brugia - Porto 0:1
    Dinamo Z. - Sevilla 1:3
    Lyon - Juventus 0:2

    19.10 (środa)

    20:45

    FCArsenal - Ludogorets 3:0
    PSG - Basel 1:0
    Neapol - Besiktas 3:1
    DynamoK. - Benfica 1:1
    CelticFC - M'gladbach 2:2
    FCBarcelona - ManCity 2:1
    Rostow - Atletico 2:3
    Bayern - PSV 4:1

    LE

    20 października

    17:00

    Qarabag - PAOK 0:0

    19:00

    Celta - Ajaks 0:1
    Standard - Panathinaikos 2:2
    Szachtar - Gandawa 3:2
    Konyaspor - Braga 1:1
    Krasnodar - Schalke 1:1
    RedBull - Nicea 1:2
    Slovan - Fiorentina 0:1
    Hapoel - SpartaPraga 2:2
    Inter - Southhampton 1:0
    Steaua - Zurych 3:1
    Osmanlispor - Villarreal 0:3

    21:05

    ManUtd - Fenerbahce 2:1
    Feyenoord - Zorya 2:0
    Olympiakos - Astana 3:1
    YB Berno - APOEL 1:1
    SaintEtienne - Gabala 3:0
    Moguncja - Anderlecht 1:2
    Dundalk - Zenit 0:1
    AZ - Maccabi 1:1
    Roma - Austria W. 4:2
    Viktoria - Astra G. 2:2
    Genk - Athletic 2:3
    Rapid W. - Sassuolo 2:0
  • 20:45

    CSKA - Monaco 1:1
    Bayer - Tottenham 1:2
    Sporting - Borussia 1:2
    Real - Legia 3:0
    Leicester - Kopenhaga 1:0
    Brugia - Porto 1:0
    Dinamo Z. - Sevilla 0:4
    Lyon - Juventus 1:1

    19.10 (środa)

    20:45

    FCArsenal - Ludogorets 3:0
    PSG - Basel 2:1
    Neapol - Besiktas 2:1
    DynamoK. - Benfica 1:1
    CelticFC - M'gladbach 1:0
    FCBarcelona - ManCity 3:0
    Rostow - Atletico 1:2
    Bayern - PSV 3:1
  • 17:00

    Qarabag - PAOK 1:1

    19:00

    Celta - Ajaks 1:1
    Standard - Panathinaikos 1:0
    Szachtar - Gandawa 2:0
    Konyaspor - Braga 1:1
    Krasnodar - Schalke 2:1
    RedBull - Nicea 2:0
    Slovan - Fiorentina 1:1
    Hapoel - SpartaPraga 2:1
    Inter - Southhampton 1:1
    Steaua - Zurych 1:1
    Osmanlispor - Villarreal 1:1

    21:05

    ManUtd - Fenerbahce 1:0
    Feyenoord - Zorya 2:0
    Olympiakos - Astana 2:0
    YB Berno - APOEL 1:1
    SaintEtienne - Gabala 2:1
    Moguncja - Anderleht 2:1
    Dundalk - Zenit 1:2
    AZ - Maccabi 2:1
    Roma - Austria W. 2:1
    Viktoria - Astra G. 2:1
    Genk - Athletic 2:1
    Rapid W. - Sassuolo 2:1
  • No proszę, jak na laika chyba nieźle - 33 w tej kolejce :-) I jedno trafienie w punkt - z Bayernem. Za to LE to w większości dla mnie loteria.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.