Sygnał do ataku

W zasadzie powinienem to napisac w watku - czy ktokolwiek za cokolwiek, bo sprawa dotyczy wsadzenia tej calej bandy do kicia.
Otóz odbieram słowa prezesa - zabiliscie mi brata kanalie, jako sygnal do ataku.
Mam nadzieje, ze akcja PISu z sądami sie powiedzie, i ze zobaczymy w koncu choc jedno bydle za kratkami.
Wóz albo przewóz. Teraz albo nigdy.
Dzieje się.
«1

Komentarz

• Zmiana jakościowa "protestów", o której jest mowa w innym wątku, być może oznacza ręczne sterowanie przez profesjonalistów z zagranicy? Być może tym razem naprawdę zostaliśmy zaatakowani i może Kaczyński ma tego świadomość?
  • extraneus napisal(a):
    Zmiana jakościowa "protestów", o której jest mowa w innym wątku, być może oznacza ręczne sterowanie przez profesjonalistów z zagranicy? Być może tym razem naprawdę zostaliśmy zaatakowani i może Kaczyński ma tego świadomość?
    To możliwe, bo ludzie zwracają uwagę, że takie same protesty ze świeczkami były na Węgrzech. Soros płaci, Soros wymaga.
  • protest ze świeczkami jest bardzo sprytnym patentem, jest widowiskowy, trudno również w ciemności ocenić liczebność protestu, trudno z tłumu wyłowić awanturników czy nienawistne hasła, widać tylko morze ludzi z lampionami.
  • Po nocy z pochodniami? Panie, toż to czystsy faszys.

image
  • 7dmy napisal(a):
    protest ze świeczkami jest bardzo sprytnym patentem, jest widowiskowy, trudno również w ciemności ocenić liczebność protestu, trudno z tłumu wyłowić awanturników czy nienawistne hasła, widać tylko morze ludzi z lampionami.
    Zobacz tu, specjaliści: https://twitter.com/przeszpieg/status/888311650478063617
  • Światełko do nieba - WOŚP.
  • Po Katastrofie Smoleńskiej też zaczęło się,,, od światełek.
  • Skoro Warszawa jest jaka jest trzeba aby prowincja się do niej udała. Pytanie kiedy. No i trzeba się od przeciwnika uczyć - z jakim hasłem i symbolami?
  • Mam wrażenie, że - przy całym naszym logicznym rozumowaniu - znamy ledwo ociupinę tego, co się za kulisami dzieje. Co wie/jak będzie temu przeciwdziałał rząd/Kaczyński/ Duda. Te trzy dni zadecydują, bo miecze z pochew już wyjęte, tym razem na serio. Sorosowcy nie przepuszczą okazji i będą drzeć ziemię pazurami byle nie oddać ani guzika ze swej szaty plugawej, po którą kryją nienawiść do Polaków i Polski (zważcie, że przed gardziel im przejść nie może słowo Ojczyzna...) , nawet jeśli się im wydaje, że przecież "tyż som patrioty".
  • Zazu napisal(a):
    Mam wrażenie, że - przy całym naszym logicznym rozumowaniu - znamy ledwo ociupinę tego, co się za kulisami dzieje. Co wie/jak będzie temu przeciwdziałał rząd/Kaczyński/ Duda. Te trzy dni zadecydują, bo miecze z pochew już wyjęte, tym razem na serio. Sorosowcy nie przepuszczą okazji i będą drzeć ziemię pazurami byle nie oddać ani guzika ze swej szaty plugawej, po którą kryją nienawiść do Polaków i Polski (zważcie, że przed gardziel im przejść nie może słowo Ojczyzna...) , nawet jeśli się im wydaje, że przecież "tyż som patrioty".
    słowo "nasza Ojczyzna" wypowiedział właśnie ostatnio Tusk, ale w jego przypadku można słusznie wnioskować, że chodzi o Niemcy
  • KAnia napisal(a):

słowo "nasza Ojczyzna" wypowiedział właśnie ostatnio Tusk, ale w jego przypadku można słusznie wnioskować, że chodzi o Niemcy
    Nie. To znow zmiana taktyki wskutek wyciagania wnioskow. Juz mowią "ojczyzna", "Polska" "jestem dumnym Polakiem", spiewaja Mazurka Dąbrowskiego zamiast Ody do radosci i przyodxiewaja sie w bialo-czerwone sztandary. Ba! Wyzywaja zwolennikow zmian folksdojczami i wskazują im kierunek spieprzania. Do Niemiec.
    Stalin tez, jak chcial ruskich zmotywowac do obrony Sowieckiego Sojuza udał sie do cerkwi i... zapalił swieczkę.
  • Uczą się.
  • Mania napisal(a):
    Uczą się.
    image

• rdrrdr
    edytowano July 2017
    Mają krótką pamięć bo Polacy powinni wyzbyć się polskości bo polskość to nienormalność.

EDIT: i te oskarżenia, że PIS zawłaszczył symbole narodowe, dziwne prawda? i ta heroiczna walka "za Polskę"
  • Chyba za POlskę.
  • edytowano July 2017
    Hehe, po jednym wpisie przybyło mi dziś na tt ponad 30 followersów, większość to narodowcy. Chłopaki są gotowi do walki z czerwoną hołotą w obronie rządu :-)
  • https://wpolityce.pl/polityka/349913-ujawniamy-16-krokow-ktore-maja-sparalizowac-polske-i-odsunac-pis-inzynierowie-zbiorowej-histerii-maja-tajny-plan-wylaczmy-rzad
    16 kroków, które mają sparaliżować Polskę i odsunąć PiS. Inżynierowie zbiorowej histerii mają chytry plan.
    wbrew deklarowanemu "pokojowemu działaniu" jest to plan wojny domowej
    jeżeli służby specjalne w Polsce istnieją, to powinny znać go wcześniej - i wiedzieć o wszystkich powiązaniach zaangażowanych podmiotów
  • i jeszcze raz - bezkarność rozzuchwala
  • Opublikowanie takiego planu to już chyba przestępstwo z KK.
  • Ciekawi mnie sprawa obywatelstwa żony tego banderowskiego śmiecia.
  • Opublikowanie takiego planu to już chyba przestępstwo z KK.
  • Jak oni wygrają to będziemy mieli tu pełnometrażowy faszyzm na lata.
  • Optymista. Faszys to były rządy prawa, paskudnego prawa ale ciągle prawa. Lud patrzył na nich z wdzięcznością, bo po latach chaosu wprowadzili porządek, zarówno w Niemczech jak we Włoszech. Jak kto pod paragrafy nie podpadał, to nie miał się czego bać.

Tu to będzie jakobiński Wielki Terror. Krew pocieknie i to raczej sporo, Ojropa będzie patrzeć w inną stronę.
  • Pelna zgoda
  • podobnież Dudi hamulcowym... czy się przesłyszałem?
  • los napisal(a):
    Optymista. Faszys to były rządy prawa, paskudnego prawa ale ciągle prawa. Lud patrzył na nich z wdzięcznością, bo po latach chaosu wprowadzili porządek, zarówno w Niemczech jak we Włoszech. Jak kto pod paragrafy nie podpadał, to nie miał się czego bać.

Tu to będzie jakobiński Wielki Terror. Krew pocieknie i to raczej sporo, Ojropa będzie patrzeć w inną stronę.
    Europa będzie mlaskać z zachwytu.
  • 7dmy napisal(a):
    los napisal(a):
    Optymista. Faszys to były rządy prawa, paskudnego prawa ale ciągle prawa. Lud patrzył na nich z wdzięcznością, bo po latach chaosu wprowadzili porządek, zarówno w Niemczech jak we Włoszech. Jak kto pod paragrafy nie podpadał, to nie miał się czego bać.

Europa będzie mlaskać z zachwytu.
    a Putin pcha w to swoje brudne paluchy - bynajmniej nie stoi z boku, gdyby ktoś się spodziewał
  • TVinci napisal(a):
    podobnież Dudi hamulcowym... czy się przesłyszałem?
    na razie nie warto za dużo nasłuchiwać, bo słychać głównie, że ruskie kundle ujadają na całego
    warto zaufać, że i prezydent, i rząd, i posłowie PiS razem walczą w tej wojnie hybrydowej, mimo że wróg próbuje wbijać kliny, choćby tylko oparte na wyssanych z palca fake newsach
  • Jest powód do wywalenia wszystkich sorosowych fundacji.
  • Ale nie ma możliwości i woli politycznej.
  • Znajdzie się ta wola w potrzebie.
  • Na razie to kacyki brukselskie chcą głosować wspólnie sprawę sankcji wobec nas i Węgier i w związku z tym wykluczyć obydwa kraje od takiego połączonego głosowania. To się nazywa rozbójnictwo prawne!
  • Patrząc jak różne "szacowne" gremia odcinają się, potępiają, grzmią (ostanio Znak i Gowin) itp... ma się wrażenie, że PiS to prawdziwa rewolucja ludowa przeciw "elitom" i establishmentowi, który broni starego porządku i status quo. Młodzi powinni być za rewolucją!
  • Polska i Węgry powinny głosować sankcje wobec reszty. Oczywiście wykluczając obwinionych.
  • dentysta napisal(a):
    Patrząc jak różne "szacowne" gremia odcinają się, potępiają, grzmią (ostanio Znak i Gowin) itp... ma się wrażenie, że PiS to prawdziwa rewolucja ludowa przeciw "elitom" i establishmentowi, który broni starego porządku i status quo. Młodzi powinni być za rewolucją!
    Mamy rewolucje ludową, ale nie jestem przekonany czy cały PiS jej chce.
  • extraneus napisal(a):
    Ale nie ma możliwości i woli politycznej.
    Żartuje Kolega chyba.
    Na Węgrzech ustanowiono, że źródła finansowania mają być jawne, i wprowadzono status "organizacji finansowanej z zagranicy".
    http://wiadomosci.ngo.pl/wiadomosc/2077812.html

Można? Pewnie że można, a u nas nawet trzeba.
  • Ale czy jest wola?
    Caly czas o to chodzi...
  • To jest raczej pokojowe tłumienie rewolucji. Bo kamienie zaczynały się już ruszać.
  • rdr napisal(a):
    To jest raczej pokojowe tłumienie rewolucji. Bo kamienie zaczynały się już ruszać.
    Najlepiej byłoby tak, ale sytuacja rewolucyjna z natury jest niekontrolowalna. Dlatego trzeba mieć plan B i inne scenariusze.
  • he he, i co ja k. mam tu napisać? po raz pińsetny - ze kot sie zesral pod pietnastką??? ze pimpek lusterko objawił swoją prawdziwą ćwarz??? a moze to na rozkaz prezesa, że niby taki teatr kabuki - drybling w dryblingu z dryblerką - rak w lustrze w środku, pomiędzy dryblinami foforku galu? ja p.
    jak to słusznie ujela jedna idiotka - dobrze , że PIS nie przyjął tych wszystkich wojów, bo ich tak spod Grunwaldu ciezko by było odwołać, a tak to pimpek wyjdzie - pierdnie i po ptokach, grubasy po powiatach wlonczom se plyte Bajora, wychylą po małym i jakos tam sie k. tego panie coś tam,
    żal, k. żal
  • edytowano July 2017
    TVinci napisal(a):
    he he, i co ja k. mam tu napisać? po raz pińsetny - ze kot sie zesral pod pietnastką??? ze pimpek lusterko objawił swoją prawdziwą ćwarz??? a moze to na rozkaz prezesa, że niby taki teatr kabuki - drybling w dryblingu z dryblerką - rak w lustrze w środku, pomiędzy dryblinami foforku galu? ja p.
    jak to słusznie ujela jedna idiotka - dobrze , że PIS nie przyjął tych wszystkich wojów, bo ich tak spod Grunwaldu ciezko by było odwołać, a tak to pimpek wyjdzie - pierdnie i po ptokach, grubasy po powiatach wlonczom se plyte Bajora, wychylą po małym i jakos tam sie k. tego panie coś tam,
    żal, k. żal
    jeszcze raz i uznam, że to już stalking (tak, wiem, mój nick tym razem nie padł, ale kontekst jest oczywisty dla każdego, kto śledzi to forum)
    łatwo jest pisać z... licho wie skąd, w każdym razie nie z Polski
    nie swoją krwią łatwo jest szafować
  • @KAnia

Niech Koleżanka nie dyskutuje. Toś to jest strumień nieświadomości czy też podświadomości.
  • KAnia napisal(a):
    TVinci napisal(a):
    he he, i co ja k. mam tu napisać? po raz pińsetny - ze kot sie zesral pod pietnastką??? ze pimpek lusterko objawił swoją prawdziwą ćwarz??? a moze to na rozkaz prezesa, że niby taki teatr kabuki - drybling w dryblingu z dryblerką - rak w lustrze w środku, pomiędzy dryblinami foforku galu? ja p.
    żal, k. żal
    jeszcze raz i uznam, że to już stalking (tak, wiem, mój nick tym razem nie padł, ale kontekst jest oczywisty dla każdego, kto śledzi to forum)
    łatwo jest pisać z... licho wie skąd, w każdym razie nie z Polski
    nie swoją krwią łatwo jest szafować
    z Plymouth kolezanko, z Plymouth w UK,
    jak kolezance wiadomo, pragnąłem ginąć za ojczyzne i w morituridesalutant brać udzial, jednak mnie nie przyjeli bo jak slusznie kolezanka pisze zrobilby sie bałagan a tak to ladnie jest, dlatego teraz z browarem w reku pozwalam sobie szafowac cudza krwia i nie bez pewnej złej satysfakcji bendem obserwowal kolejne 25 lat syfu, w ktorym przyjdzie kolezance zyc,
  • O przepraszam, zapomnieliśmy o koledze, już się robi.

Człowiek się zapomina w tym natłoku zdarzeń, KAniu wybacz.
  • edytowano July 2017
    los napisal(a):
    O przepraszam, zapomnieliśmy o koledze, już się robi.

Człowiek się zapomina w tym natłoku zdarzeń, KAniu wybacz.
    nie ma za co, nic szczególnego się nie dzieje, zwróciłam uwagę koledze z Plymouth i na razie podziałało :)
    oj, szybka ręka zadziałała szybko
  • edytowano July 2017
    Mogę oczywiście zrozumieć rozgoryczenie kolegi, że nie przyjęli do PiS w 2010 roku.
    Na pocieszenie powiem tylko, że partia to jest taka organizacja, która ma jakieś cele polityczne, ma też swoją politykę kadrową - i nie chodzi w niej tylko o jakość, ale też o ilość.
    Przy takiej rozmaitości ludzkich jednostkowych celów, motywów działania, jawnych, ukrytych, rozmaitości charakterów, potencjalnych konfliktów, które trzeba jakoś ogarnąć i zaprząc do wspólnego działania, jest pewna górna granica liczby członków, powyżej której partia przestaje być wewnątrzsterowna, przestaje być spójną, jednolitą drużyną.

PiS-owi, osłabionemu odejściem wielu osób, które były jego organizacyjnym spoiwem (np. śp. pana Gosiewskiego), groził wówczas podział na frakcje czy nawet osobne partie, co częściowo się stało (PJN, PR, SP), ale byłoby dużo bardziej dotkliwe przy większej liczbie świeżaczków, niesprawdzonych w boju, za to bardzo bojowych (i naiwnych, łatwych do rozpracowania).
    Jarosław Kaczyński dysponuje dużym życiowym doświadczeniem w tym zakresie - i musiał ustanowić limity przyjęć.

A jeżeli ktoś chciał działać dla Polski sympatyzując z PiS, to czekały (i nadal czekają) kluby Gazety Polskiej, również na emigracji.
    Czekają tam na kolegę, na zapał, animusz, gorącą głowę (którą warto trochę ostudzić) i serce (które nie może ostygnąć).
    Pozdrawiam z Polski
  • Bardzo ladnie KAniu, z klasą!
    (A TVinci prosze nie banowac, droga administracjo, czy co tam zamierzacie)
  • KAnia została obrażona, nic się nie da zrobić.
  • Na drzwiach wejściowych wisi kartka, mógł se najpierw przeczytać.
  • Tajes!
    Nieznajomość prawa szkodzi.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.