Humer

1104105106107108110»

Komentarz

• Murzyn z Afryki telefony wykorzystuje dużo mądrzej niż białasy.
  • Szkoda Kajtka :-(
  • A może zgubił? Lub odsprzedał? Bociek też może nie lubić tej ciągłej inwigilacji. Może to też on sam dzwonił.
  • Może zachorował i ktoś to wykorzystał...
  • los napisal(a):
    Murzyn z Afryki telefony wykorzystuje dużo mądrzej niż białasy.
    Ze względu na infrastrukturę (braki w kablach) Internet mobilny w Afrika to potęga, smartfon prawdziwie jest narzędziem biznesowym dla wielu firm i firemek (bankowość komóreczkowa na poziomie Polski).
  • Jakaś nowa opłata na horyzoncie? ;)
    Jarosłąw Gowin: musimy opracować narodową strategię rozwoju sztucznej inteligencji. W gronie technologicznych liderów, a także z udziałem naukowców, postaramy się wypracować założenia tej strategii.
  • To ma być kierowca w tym samochodzie na wodę?
  • los napisal(a):
    To ma być kierowca w tym samochodzie na wodę?
    :))
  • los napisal(a):
    To ma być kierowca w tym samochodzie na wodę?
    To w końcu będzie samochód czy pociąg na te wode?
  • loslos
    edytowano June 13
    Pociąg do wódy. Uświadomiłem sobie, że w ta kadencja sejmasa jakoś taka abstynencka.
  • extraneus napisal(a):
    Jakaś nowa opłata na horyzoncie? ;)
    Jarosłąw Gowin: musimy opracować narodową strategię rozwoju sztucznej inteligencji. W gronie technologicznych liderów, a także z udziałem naukowców, postaramy się wypracować założenia tej strategii.
    On jednak jest idiotą.
  • Znaczy, że jakby miał ubytek w kończynie dolnej, to byłby zainteresowany produkcją sztucznych nóg?
  • los napisal(a):
    Znaczy, że jakby miał ubytek w kończynie dolnej, to byłby zainteresowany produkcją sztucznych nóg?
    Tylko prawej lub lewej, tej brakującej.
  • los napisal(a):
    Znaczy, że jakby miał ubytek w kończynie dolnej, to byłby zainteresowany produkcją sztucznych nóg?
    YMMD ;D
  • los napisal(a):
    byłby zainteresowany strategią tej produkcji :-D
  • edytowano June 13
    Zanim doczeka się tej sztucznej inteligencji darmo podpowiadam kilka innych nośnych haseł budujących image nowoczesnego polityka z wizją: 3D, pojazdy autonomiczne, elektromobilność i nieco już podstarzałe, ale wciąż pozytywnie odbierane - nanotechnologia, wirtualna rzeczywistość, internet rzeczy, robotyzacja. To z obszaru techniki i technologii a z obszaru społecznego i z pogranicza obu: soft power, inteligencja emocjonalna, zielona energia. Proszę dopisywać do listy.
    PS: Zapomniałem - odpowiedzialny rozwój.
  • aa!
    a?
    a kuchnia molekularna może być?
  • Bitcoiny, na czasy kryzysu będą jak znalazł.
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Bitcoiny, na czasy kryzysu będą jak znalazł.
    eee blokczajny, tu też wychwalane
  • Rafał napisal(a):
    extraneus napisal(a):
    Jakaś nowa opłata na horyzoncie? ;)
    On jednak jest idiotą.
    Łomatko. Kolega Amerykie odkrył!
  • No to nie było takie pewne. Sądziłem że jest inteligentnym i sprytnym lawirantem. A tu masz - zwykły idiota.
  • A może jednak "inteligentnym i sprytnym lawirantem" jest?
    Dostosowuje się do otoczenia, czyli maskuje się, czyli PMM rządzi (PJK na emeryturze).
    ?
  • Każdy ma swój sposób na szukanie inteligencji, choć to czasem jak szukanie igły w stogu siana. Wyjście? Zrobić sobie sztuczną. :-?
  • Ministerstwo Prawdy, św.p. Seawolf, św.p. Niewolnik, Tomasz Samołyk, teraz Basia Piela...

Teoria się nie sprawdza, pospolite ruszenie ma większą wartość niz pisowe kadry.

• Ten koleś chyba nawet kiedyś wparował na frondę po wklejce jego muzyki.
  • A to nie jest Kelthuz?
  • edytowano June 19
    :D
    Czy ja wiem? Nasi kibice już tam są ;-)
  • Dobre :))
  • To sprzed 2 lat zdaje się.
  • Wyjaśniają się niektóre obyczaje Młodzieży Wszechpolskiej.
  • dobranocka napisal(a):
    image
    Kurdens! kiedyś wyjąłem plecak/torbę syna2 z szafy, a tam..... zielona kanapka. Leżała.... 3 miesiące!!!
  • edytowano 14:19
    autentyczne z warsztatów fotograficznych! :)
    image
  • Genialny montaż. Uśmiałem się. Filmik potwierdzający stereotypy o pracownikach agencji reklamowych.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.