Skorumpowany miliarder Pieskow - prawa ręka Putina

edytowano January 2018 w Forum ogólne
Rzecznik prasowy Putina nosi zegarek za 37 000 000 rubli, jest właścicielem domu w Moskwie za miliard rubli i 180-metrowego mieszkania przy Av. Victor Hugo w Paryżu za 1 700 000 euro. Syn Pieskowa, który wyszedł z angielskiego więzienia (siedział za kradzieże) wrócił do Moskwy i zmienia drogie, sportowe samochody jak rękawiczki. Córka Pieskowa rezydująca w Paryżu przylatuje od czasu do czasu do Moskwy i występuje w telewizji jako ekspertka od patriotyzmu. Żona Pieskowa należy do paryskiego hajlajfu, zajmuje się głównie życiem towarzyskim oraz podróżowaniem po świecie.
Oficjalne zarobki państwowego urzędnika Pieskowa są znane, ale skąd te miliardy? - zastanawia się Aleksiej Nawalnyj. Czy Pieskow ma wytwórnię pieniędzy, albo może kopalnię złota?

Komentarz

 • Hm, no nie wiem... Może kradnie?
 • Albo ma znajomych w icniejszym IMGW?
 • Albo ten- dziennikarz-prymityw:


  Zobaczcie ile te filmy mają dislików i jak wiele negatywnych komentarzy ruskich zombich.
 • A kto to nawalny i dlaczego mam go słuchać?
 • I czym się nawalił?
 • edytowano January 2018
  Nawalny- zmiennik Putina po odstawce. Bo- jakby kto nie wiedział- własnie jest realizowana odstawka Putina.
  Dla nas to niekoniecznie dobrze, bo gdzie znajdziemy takiego herbatnika jak Putin, dobrze obstawionego w roli czarnego charakteru.
 • edytowano January 2018
  "Szczególnie wzburzył rosyjską "offszorną arystokrację", ów passus amerykańskiej ustawy, w którym czytamy, że Departament Stanu, Ministerstwo Finansów, służby specjalne USA mają obowiązek, w pół roku (od 2 sierpnia 2017) przygotować i przedstawić w Kongresie raport o najbliższym otoczeniu prezydenta Rosji. Raport powinien zawierać listę konkretnych osób bliskich wobec Putina i posiadających za granicą konta bankowe oraz inne aktywa. W miarę możliwości, informacje te powinny być uzupełnione szczegółami na temat: najbliższych krewnych tych osób, ich finansowych powiązań z innymi fizycznymi i prawnymi osobami, oraz przeprowadzonych transakcjach, itp."

  http://mikstury-bezmetki.neon24.pl/post/141755,przed-noworoczny-psychiczny-atak-na-rosje

  "'Amerykańskie służby specjalne, zwłaszcza wywiad finansowy (wchodzący w skład Ministerstwa Finansów USA), nie śpią. Obszerne dossier, było u nich gotowe, jeszcze przed podpisaniem wspomnianej regulacji. A głównym celem ustawy- było dać sygnał rosyjskim oligarchom i czynownikom-kleptomanom, że nadszedł czas, aby się opowiedzieć: za czyją elitą się uważają – rosyjską czy zachodnią. Dla kogo będą pracować – dla Moskwy czy dla Waszyngtonu? Epoka schizofrenicznej lojalności, dla tej warstwy społecznej, skończyła się – postawiono jej ultimatum."

  USA: "USUŃCIE GO ALBO WSZYSTKO UTRACICIE"

  "Termin wprowadzenia ultimatum - koniec stycznia 2018 roku. Pozostaje jeden miesiąc, a w zachodnich mediach, coraz częściej pojawiają się publikacje na temat przyszłego dokumentu, który zaczęto nazywać "Raportem Kremlowskim". W tych publikacjach omawia się: niektóre postacie, które na pewno trafią do raportu;możliwe reakcje obronne ze strony rosyjskiej elity; prawdopodobieństwo obalenia Putina przez tych, którzy obawiają się tafienia na czarne listy Waszyngtonu. Nikt nie ma wątpliwości, że ten raport to – broń psychicznego ataku na rosyjską elitę. Jednak istnieją również pewne dalsze okoliczności, związane z przygotowywanym atakiem."  Sobie myślę:
  Sam fakt , że Nawalny zamieszcza te filmiki i żyje daje mi dużo do myślenia. Może już Putina nie ma? Co z jego nową przyboczną Gwardią 400 tysięczną?
  Czy nie lepiej dla nas jednak jeśli Amerykanom nie będzie szło tak gładko w Rosji i sojusz z nami nie stanieje nagle?
 • No zmiana Putina, jak każda zmiana w Rosji, może być zła lub dobra. Zależy od osoby i frakcji kagiebowskiej która będzie reprezentować. To ryzyko ale i szansa. Dobry scenariusz to "nowe otwarcie", "liberalizacja i demokratyzacja" znaczy sprzedaż ruskiego majątku i oligopoli zachodnim koncernom. Dla nas najlepiej gdyby amerykańskim, a nie niemieckim.
 • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
  Hm, no nie wiem... Może kradnie?
  Prawdopodobnie, jako czynownik, bierze udział w podziale sztrafów od biznesmenów, którzy chcą przeżyć, albo bierze bezzwrotne pożyczki od ruskich (i nie tylko ruskich) milionerów, w zamian za przychylność.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.