Państwo istnieje tylko teoretycznie

Obrady KRS zostały zablokowane.
«13

Komentarz

• edytowano August 27
    "Trzeba rozmawiać".

No dobra. Teraz pytania.

Czy obrady KRS muszą się odbywać na SGGW?

Czy rektor SGGW musi być koniecznie rektorem SGGW?
  • Co znaczy zablokowane?
  • nie mogli znaleźć jakiejś Sali Kolumnowej?
    Marszałku pomusz!
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Co znaczy zablokowane?
    To znaczy, ze chuliganerią decyduje, czy mogą się odbyć czy tez nie mogą.
  • los napisal(a):
    Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Co znaczy zablokowane?
    To znaczy, ze chuliganerią decyduje, czy mogą się odbyć czy tez nie mogą.
    Nie. Decyduje kerownik danej Rady.
  • Poplamiony papier nie ma żadnej wartości, znaczenie ma tylko stan rzeczy.
  • Kluczową osoba jest Pan Rektor SGGW ;)
  • loslos
    edytowano August 27
    Troche mnie osłabiło to nieudacznictwo naszych.

Trzej zdeterminowani arabscy terroryści w tydzień by zajęli ten kraik. Nie robią tego pewnie dlatego, ze nie maja pomysłu, co zrobić z ta beznadzieja.
  • Naczelnik nakazał łagodności ale wyszło nieudacznictwo. Ot przyczynek do tego co się dzieje gdy dyletanci biorą się do pracy.
  • Moc kartki przyklejonej na drzwi

To jak tezy Lutra!
  • Brudziński nie może sobie poradzić z kilkoma zadymiarzami?
    image
  • Ciekawa1 mowa ciała. Wszyscy ci ludzie patrzą w lewo, patrzą w prawo, mają oczęta albo skromnie spuszczone albo oczekują wsparcia z Nieba. Nie widzę tu zwartego fołksfrontu, który każdemu okaże twardą mołojecką pięść. Dwie suki by wystarczyły, żeby ich grzecznie wyprowadzić.
  • Trza było mić wyrozumiałość i sępatię dla kibolstwa, to by się teraz poprosiło anonimowo o pomoc i wsparcie, a kibolstwo by skierowało kopy rzeki Alfios na rzycie Obywateli PRLBis, zanim policja zdanżyłaby dojechać, o rozejrzeniu się dookólnym nie wspominając.

A tak, za sprawą cwanego, medialnego, estetycznego hamletyzowania w sprawie kiboli przez rozmaitych Matołuszów, Jarosławów oraz pomniejszego płazo-patrycjatu, jest się teraz samym jak kół w płocie, wewnątrz którego trzech byle-Kasprzaków rozwala wierzchołek demiurgowego państwa, na amen, a tłum nowoczesnych tudzież postempackich gapiów z rencami w cudzych kieszeniach, przygląda się demolce i rechocze zez demonstracyjną satysfakcją.
  • mnie cieszy fakt, że resztki starych średniowiecznych obyczajów zostały uszanowane
    i policja nie weszłą bez prośby rektora na uczelnię
    a on poprosił
  • No, posprzątane.
    image
  • już usunięci....

ale szopka! ale szopka!

:/
  • Btw; Leokadia Jung- obecna na wszystkich zadymach KOD choruje na HIV.
    image
  • romeck napisal(a):
    już usunięci....

ale szopka! ale szopka!

:/
    Jestem pozytywnie zbudowany.
    Mogliby ich choć połaskotać w trakcie transportu.
  • mogliby ich znieść na Kubusia Puchatka
  • macsoc napisal(a):
    mogliby ich znieść na Kubusia Puchatka
    Tuk, tuk, tuk - tuk to ja rozumię! :)
  • Poproszę o przypomnienie, dlaczego podczas pewnej rewolucji zmasakrowano pewnych Szwajcarów?
  • ms.wygnaniec napisal(a):
    Poproszę o przypomnienie, dlaczego podczas pewnej rewolucji zmasakrowano pewnych Szwajcarów?
    bo byli wierni
  • christoph napisal(a):
    ms.wygnaniec napisal(a):
    Poproszę o przypomnienie, dlaczego podczas pewnej rewolucji zmasakrowano pewnych Szwajcarów?
    bo byli wierni
    A jakiś hamletyzujący esteta nie wydał rozkazu na czas...

• Nawet GazWyb nie wsparł zadymiarzy. Notka o sprawie jest podana gdzieś z boku. Widać oddolna akcja, nieskoordynowana z osłoną medialną.
  • randolph napisal(a):
    Trza było mić wyrozumiałość i sępatię dla kibolstwa, to by się teraz poprosiło anonimowo o pomoc i wsparcie,
    Co ? Kiboli na to coś ? Na grupkę pizd i frustratów upośledzonych ruchowo i intelektualnie ? Nikt nigdy nawet palcem nie ruszy. Niech stoją i pajacują, na wpierdol trzeba zasłużyć, być kimś, ostatecznie czymś nawet, oni są niczym. Gównem. Nie ruszać, a jak już się wytupią odturlać na bok, albo za budynek.

• van.den.budenmayer napisal(a):
    Nawet GazWyb nie wsparł zadymiarzy. Notka o sprawie jest podana gdzieś z boku. Widać oddolna akcja, nieskoordynowana z osłoną medialną.
    rozpoznanie walką
  • edytowano August 27
    Tak na marginesie, przyjrzałem się ryjom Kozłowskiej i jej rogacza Kramka. Czy ci ludzie naprawdę stanowią problem ? Jeżeli naszymi przeciwnikami są takie pajace, dzidzie Gajewskie, Trzaskowskie, Nitrasy, Szojringi to i z nami musi być źle.
  • Bo jest.
  • los napisal(a):
    Bo jest.
    Ma być łagodnie i kulturalnie, tak jak u żoliborskich rodzin u cioci na imieninach. Jak podniesiemy głos to ciotki rewolucji nas...

• JORGE napisal(a):
    Tak na marginesie, przyjrzałem się ryjom Kozłowskiej i jej rogacza Kramka. Czy ci ludzie naprawdę stanowią problem ? Jeżeli naszymi przeciwnikami są takie pajace, dzidzie Gajewskie, Trzaskowskie, Nitrasy, Szojringi to i z nami musi być źle.
    Na razie realizują taktykę zamamłania nas na śmierć. Ale ostroźność zawsze wskazana, no i pewnych okoliczności, takich jak dzisiejsza, lepiej unikać niż nie unikać.
  • peterman napisal(a):
    JORGE napisal(a):
    Na razie realizują taktykę zamamłania nas na śmierć. Ale ostroźność zawsze wskazana, no i pewnych okoliczności, takich jak dzisiejsza, lepiej unikać niż nie unikać.
    Ale na czym to zamamłanie polega? Metoda na przeczekanie jest bardzo skuteczna. Np. na początku niepełnosprawni mieli mocne wsparcie publiki. Po miesiącu pajacowania publika z ulgą poczuła zwolnienie tematu z serwisów informacyjnych.

Tak samo, zrozumcie, taktyka "pałowałbym" przyniosłaby tylko fatalne skutki PR-owe, sympatia neutralnej publiki mało interesującej się polityką (charchacie na nich przy każdej okazji, ale to oni wygrywają wybory) byłaby po stronie pałowanych. A sprawność, "nieteoretyczność" państwa nie urosłaby przez to ani o milimetr.
  • Rozumiem argumenty i częściowo podzielam, ale osobiście jezdę tutaj mocno rozdarty. Uważam, że mimo wszystko prestiż państwa upada po każdej takiej hucpie o kilka milimetrów, jakby objadały go miniaturowe piranie.

Z drugiej strony "bendem pałować" w obecności kamer WSI24 to jeszcze gorsze rozwiązanie...
  • A kto powiedział, ze w obecności kamer? Widzial kto ostatnio Rafała Suszka?
  • los napisal(a):
    A kto powiedział, ze w obecności kamer? Widzial kto ostatnio Rafała Suszka?
    Mam wrażenie, że mówiliśmy o sposobie radzenia sobie z protestami, które odbywają się właśnie "w obecności kamer". A nie, co z tym zrobić potem.
  • Pałowanie "Pani Leokadii" na wizji byłoby zdecydowanie mało sexy.
  • los napisal(a):
    A kto powiedział, ze w obecności kamer? Widzial kto ostatnio Rafała Suszka?
    Trzeba przyznać, że chyba do niego dotarli... Ale w internecie jest jeszcze bardziej wojowniczy ;)
  • loslos
    edytowano August 29
    Znaczy czeba powtórzyć.
  • Lather, rinse, repeat.
  • los napisal(a):
    Znaczy czeba powtórzyć.
    Siedzi w domu obleczony całen w brązy, zwalcza reżym klawiaturą.
  • A dlaczego go nikt nie wypitolil z roboty? 40 lat, bez habilitacji, ostatnia publikacja piec lat temu.
  • rozum.von.keikobad napisal(a):
    Mam wrażenie, że mówiliśmy o sposobie radzenia sobie z protestami, które odbywają się właśnie "w obecności kamer". A nie, co z tym zrobić potem.
    Z protestami nie radzimy sobie, natomiast post factum radzimy sobie z protestującymi, jak mawiał Ignatz 'karać trza ślepy miecz', a uwzględniając, że najemnicy mogli w obliczy husarii dezerterować...

• Jeszcze nie listopad, a już pierwsze liście spadają...
    https://twitter.com/pikus_pol/status/1036138113452654592
    Nie wiem czemu, oglądam to kolejny raz i pod skórą czuję dziką satysfakcję...
  • edytowano September 3
    Ja poczuję dopiero wtedy kiedy tej pani która policzkuje Dobra Zmiana znajdzie godne zajęcie po ostentacyjnym wywaleniu z obecnego. Ja rozumiem że sama podała się do dymisji aby zamknąć gęby kolejnym rudym ale należy jej się nie tyle wyrozumiałość co szacunek i ochrona.
  • Rafał napisal(a):
    Ja poczuję dopiero wtedy kiedy tej pani która policzkuje Dobra Zmiana znajdzie godne zajęcie po ostentacyjnym wywaleniu z obecnego. Ja rozumiem że sama podała się do dymisji aby zamknąć gęby kolejnym rudym ale należy jej się nie tyle wyrozumiałość co szacunek i ochrona.
    +1
  • Ryżej się dawno należało, ale teraz żal mi pani, która ją spoliczkowała.Tej zadymiary już nie trawię.
  • Jak popaczeć na cefałkę pani Dominiki, to jej zachowanie coraz bardziej wydaje mi się prowokacją.
  • los napisal(a):
    Jak popaczeć na cefałkę pani Dominiki, to jej zachowanie coraz bardziej wydaje mi się prowokacją.
    Zapis wizualny zajścia także budzi takie podejrzenia, ale może jestem przerażliwiony.

• Jeśli tak - oby wyszło to na jaw od razu, a nie za parę lat.
  • Nie mogę nic o niej znaleźć. Jakie to CV?
  • Nie trzeba patrzeć w CV - jeżeli ktoś tuż przed kamerą odstawia taką szopkę to możliwości są dwie - idiota albo prowok...
    Bo takie mendy jak ryża należy tępić - ale nie plaskaczami, które pobolą kilka minut, ale systematycznym bolesny, dojeżdżaniem. Widziałem jak przez ponad 8 lat w rękawiczkach i z uśmiechem wykańczano za "PiSizm" mojego kolegę. I tego nasza strona powinna się nauczyć.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.