Poważne pytania do PiS

124»

Komentarz

• edytowano March 5
    JPSz napisal(a):
    Gawel napisal(a):
    Pisałem trochę wcześniej że p. Basia najwidoczniej dobrze się czuje w takich klimatach, więc może nawet bardziej chodzi jej o swobodę ekspresji (TVP nie na wszystko może sobie pozwolić) niż o pogoń za zarobkiem. Ale o zamówienie chyba nie musi się martwić bo tradycyjne tv nie ma już bezwzględnego monopolu na rynku audiowizualnym.
    W jakich klimatach?
    Ostrzejszej jazdy po "lewactwie" niż może sobie na to pozwolić tv publiczna.
    Telewizja publiczna puszczała kabareciarzy którzy kpili z katastrofy smoleńskiej .Tylko przypominam
  • Rafał napisal(a):
    Przecież żadna duża i dobrze płacąca telewizja niczego u niej już nigdy nie zamówi. Juras ją dobił i stygmaty pozostaną.
    Duże (ani nawet średnie) telewizje to nie jest przyszłość świata mediów. I wcale gwarantują dobrze płatnej fuchy (a nawet oczekują że młodzi, pracowici będą pracować dla nich za "prestiż" i jakieś kieszonkowe).
  • JPSz napisal(a):
    Rafał napisal(a):
    Przecież żadna duża i dobrze płacąca telewizja niczego u niej już nigdy nie zamówi. Juras ją dobił i stygmaty pozostaną.
    Duże (ani nawet średnie) telewizje to nie jest przyszłość świata mediów. I wcale gwarantują dobrze płatnej fuchy (a nawet oczekują że młodzi, pracowici będą pracować dla nich za "prestiż" i jakieś kieszonkowe).
    Pytanie podstawowe czy robiła to tylko dla pieniędzy ?
  • rozum.von.keikobad napisal(a):
    Rzchanym napisal(a):
    Rafał napisal(a):
    My ulegamy narracji rządu? Toż kilka postów wyżej JORGE że wręcz przeciwnie.
    Ups, zaszło nieporozumienie. Mój wpis pojawił się tuż pod komentarzem Rozuma Keikobada, dwa posty wcześniej był Jorgego, i to oczywiście ich miałem na myśli. Zresztą pierwsze zdanie to wyraźna aluzja do uwagi Jorgego z jego wpisu, Przepraszam Kolegę i pozostałych forumowiczów za niezbyt jasne wyrażenie swej myśli.
    Może Kolega sprecyzować, czemu tak uważa?
    Liczę na źródła. Ja nie uważam, żeby cytaty to była "agresja" jak niektórzy, więc tak, proszę o cytaty. Proszę o konkretny cytat, w którym Jorge lub ja, cyt. "odtrąbiamy sukcesów, wiary w stanie się potęgą w dziedzinie samochodów elektrycznych i tym podobnych wizji przypominających „szklane domy” z powieści Żeromskiego, które pojawiają się niekiedy w „Wiadomościach” ". Ponieważ jako jedyny konkret na czym polega to wychwalanie Kolega wymienił "dziedzinę samochodów elektrycznych" to proszę cytat z Jorgego lub mnie właśnie z dziedziny samochodów elektrycznych.
    Rozumiem, że Kolega Rzchanym pojawia się na forum średnio raz na miesiąc, więc ponieważ zaczęliśmy kolejny nie chciałbym, żeby moje pytanie umknęło.
  • edytowano March 5
    JORGE napisal(a) 11. stycznia 2019:
    ... pisz o Wyszyńskim...
    Mateusza i PiS zostaw.
    I agenda wpisów na 2019 rok dla kol. losa ustawiona. :)

• Napisałem już wszystko a panu Mateuszu, co do napisania miałem.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.