W intencji ofiar na Sri Lance

Komentarz

 • edytowano April 21
  +++

  A propos;

  Wczoraj, 7:55 pm czasu lokalnego, Marc Lamparello został aresztowany za próbę podpalenia Katedry St. Patrick w Nowym Jorku.
  Próbował wejść do Katedry z dwoma, pod 7 litrowymi kanistrami z benzyną.
  Został zatrzymany.
 • Piękny kraj super ludzie żyjący swą wiarą. Super kardynał Ranjith really tradikath
  +++
 • Czas płonących katedr
 • Wiceminister obrony na Sri Lance Ruwan Wijewardene poinformował, że zamachy bombowe na kościoły i hotele w kraju to odwet za ataki na meczet w Nowej Zelandii. Do ataków przyznało się ISIS.

  - Wstępne dochodzenie wykazało, że to był odwet za atak na meczety w Nowej Zelandii - powiedział wiceminister obrony na Sri Lance Ruwan Wijewardene podczas wystąpienia w parlamencie.

  Dodał też, że "niedzielnych zamachów dokonało National Thowheeth Jama'ath wraz z JMI". Agencja prasowa powiązana z ISIS poinformowała, że Państwo Islamskie wzięło na siebie odpowiedzialność za ataki.

  Wiadomo również, że liczba ofiar śmiertelnych zamachów wzrosła do 311. We wtorek policja podawała, że podczas niedzielnych zamachów na kościoły i hotele na Sri Lance zginęło 310 osób. Wśród ofiar śmiertelnych jest 39 cudzoziemców. 28 przyjezdnych jest rannych.

  Sri Lanka została zaatakowana w niedzielę rano. Do pierwszych sześciu eksplozji doszło w trzech kościołach w Kolombo i dwóch innych miastach - Negombo i Batticaloa oraz w trzech luksusowych hotelach w Kolombo. Siódmy wybuch miał miejsce w niewielkim pensjonacie na przedmieściach Kolombo, a ósmy nastąpił w dzielnicy mieszkalnej Dematagoda, również na obrzeżach tego miasta.

  Dziewiąty zamach miał zostać przeprowadzony na lotnisku, ale się nie powiódł. Służby znalazły ładunek i go zdetonowały w bezpiecznym miejscu.

  Sri Lanka jest pogrążona w żałobie, trwają pogrzeby ofiar.
 • Naciągane tłumaczenie zbrodniarzy. Trza łapać i zabijać zbrodniarzy chyba ze się da zamknąć w ciężkim więzieniu do końca życia. Muzułmanów zwykłych kontrolować i trzymać na odległość rażenia odłamkami. Na zaufanie nie zasługują.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.