Dodatkowy efekt wyboru Dudy

http://wpolityce.pl/smolensk/254248-nasz-news-niemiecka-prokuratura-generalna-wszczela-wstepne-dochodzenie-wyjasniajace-czy-w-smolensku-doszlo-do-zamachu
Historia wchodzi w galop. W najbliższym czasie zostaniemy wiele razy zaskoczeni.
The author has edited this post (w 29.05.2015)

Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.

Komentarz

 • Ciekawe co chcą ugrać? Może chodzi tylko o to, żeby podważyć ustalenia Rotha i dać prezent POparańcom przed wyborami. Chociaż podskórnie czuję, że to coś innego.
 • No to chyba oczywiste, co chcą. Mieńcy też mieli interes w "odsunięciu" św.p. Prezydenta i tradycję w zabijaniu Polaków. Jeśli okaże się, że mają jakieś kwity, które ukryli, są podejrzanymi. Dlatego wszelkie kwitancje muszą ujawnić jako pierwsi.

  Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
 • los
  No to chyba oczywiste, co chcą. Mieńcy też mieli interes w "odsunięciu" św.p. Prezydenta i tradycję w zabijaniu Polaków. Jeśli okaże się, że mają jakieś kwity, które ukryli, są podejrzanymi. Dlatego wszelkie kwitancje muszą ujawnić jako pierwsi.
  pozostali trzej kooperanci to Wielki Szejtan, zarządca powierniczy i kacap. Kacap pozory ma w dupie, najwyżej zrobi Donbas. Ciekawe666, jak pozostali dwaj 'wielczy pszyjaczele Polszki' to rozegrają... Współudział Szkopów jest nam na rękę, bo może się ktoś zapędzi i puści farbę o pozostałych.
 • Doświadczenie historyczne uczy, że kiedy niemcy już się spotkają z rosjanami, to się żrą. Ale żeby się "styknąć", to wiecie, szkoda Polski...
 • Ni w ząb im nie wierzę. Obawiam się, że chcą uciąć wątek smoleński w duszach elektoratu PiS stwierdzeniem, że nigdy, przenigdy, ależ skąd, dlaczegóżby, żadnego wybuchu nie było. To logiczne, że Niemiaszki w ten deseń mogą się zachować. Interesa swoje mają. A Polskę w głębokiej życi. Czarno to widzę. Tfu!
 • qiz
  zarządca powierniczy
  Pamiętam, że od razu i bez ogródek ichnia prasa pisała o zamachu.

  "A za to, co tu piszemy, odpowiemy przed Bogiem" (Gromit)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.