Nie wydadzą pedofila

edytowano November 2015 w Forum ogólne
Wystarczy być znanym reżyserem?
Stwierdzono nadmierną podatność amerykańskich sędziów na mass media i takie tam.
Ten pan w Polsce może się czuć bezpiecznie.
Inni pedofile raczej odetchnęli.

image

Komentarz

 • Pożyjemy zobaczymy.....A nusz widelec pan ten bedzie krOOlikiem doświadczalnym i testerem dla "nowego, lepszego wymiaru zastosowania prawa i sprawiedliwości w sądownictwie" ? Kto wie......
 • Ta sprawa jest chyba bardziej skomplikowana. Ciekawe1, że od czasów Polańskiego już nie było jakiejś głośnej sprawy pt. "holyłodzki celebryta gwałci dzieci". Zatem pedofile czują się bardzo bezpiecznie w USA.
  Poza tym, nie wiem czy on ma polskie obywatelstwo, ale ja z założenia nie zgadzam się na wydawanie polskich obywateli innym państwom. Niech wieszają polskich przestępców, byle u nas.
 • Ponadto sprawę komplikuję fakt, że przestępstwo tego pana u nas ścigane być zaprzestało z powodu przedawnienia.
 • Przede wszystkim ofiara już dawno wybaczyła i nie życzy sobie powrotu do tej sprawy. Może jednak należy uszanować jej zdanie.
 • mmaria napisal(a):
  Przede wszystkim ofiara już dawno wybaczyła i nie życzy sobie powrotu do tej sprawy. Może jednak należy uszanować jej zdanie.
  Ale jakie to ma znaczenie? przestępstwo jest faktem obiektywnym. Sprawa toczy się własnym torem, niezależnie od "poszkodowanej"* (*w jej niewinność także nie bardzo wierzę, ale i tak dla sprawy jej postawa nie jest istotna.)

 • O ile pamiętam, poszkodowana została nastręczona przez mamuśkę i czymś odurzona. To, że "wybaczyła" (tzn. została przekupiona i/lub zastraszona) nie powinno mieć żadnego znaczenia dla sprawy.
 • Owszem, powinno. Obecnie ma ok. 50 lat, rodzinę i prawo do zapomnienia oraz spokojnego życia. A nie do ciągania po sądach i rozgrzebywania sprawy od początku. Ja bym to uszanowała.
  Polańskiego Pan Bóg już bardzo surowo ukarał, przynajmniej w moim mniemaniu.
 • Z tego wydania byłoby więcej jazgotu niż korzyści.
  Facet dostał za swoje; chyba nie ma człowieka na planecie, który by go nie kojarzył z tamtym ohydnym zdarzeniem. A Jacunio Nicholson, który patronował schadzce chodzi po świecie jak ta lelija i nie poniósł żadnej kary.
 • edytowano November 2015
  Mania napisal(a):
  Z tego wydania byłoby więcej jazgotu niż korzyści.
  Facet dostał za swoje; chyba nie ma człowieka na planecie, który by go nie kojarzył z tamtym ohydnym zdarzeniem. A Jacunio Nicholson, który patronował schadzce chodzi po świecie jak ta lelija i nie poniósł żadnej kary.
  W sumie wystarczy zobaczyć któryś z filmów Polańskiego i też już wiadomo, że zbok. A Nicholson zagrał też w normalniejszych.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.