Wrzucamy kolejne biegi. Przystanki "Woronicza" i Konstytucja

13567

Komentarz

• edytowano January 2016
    I dlatego opcje zero są bezsensem. Szeregowi pracownicy dowolnej instytucji nie będą przeszkadzali rządowi, problemem jest szefostwo i wiadome "funkcyjne" osoby. Rozsądne podejście zapewni ich lojalność i garstkę obrażonego szefostwa. Wszelkie "opcje zero" poza oczywistym bałaganem stworzyłyby tylko już całą rzeszę niezadowolonych.
  • Przeczytałem nagłówek w wp że w radio ma być "co godzinę hymn" i już się przestraszyłem że ktoś z "naszych" ma taki postulat. Ale przeczytałem i się uspokoiłem - to ich do szczętu po(...)ło. Szkoda tylko że Mazurek Dąbrowskiego się ludziom obrzydzi przy okazji. Jak nic trzeba będzie wrócić do "Bogurodzicy" :-)
  • Mała ustawa medialna została przed chwilą podpisana.
  • yanusson napisal(a):
    Mała ustawa medialna została przed chwilą podpisana.
    Deo gracias! Nareszcie.
  • /gratias/ :)

Ale skąd info?
  • Hmm... Napisałem, ale widzę, że jeszcze musimy się wstrzymać. Nie ma żadnego info na stronie prezydent.pl
    Ech :/
  • yanusson napisal(a):
    Hmm... Napisałem, ale widzę, że jeszcze musimy się wstrzymać. Nie ma żadnego info na stronie prezydent.pl
    No ale wolne żarty - napisałeś mając jakąś podstawę do tego typu przeciek, poufna wiadomość, czy też napisałeś tak sobie dla zgrywu?
  • Wolna Europa
    eliasz napisal(a):
    yanusson napisal(a):
    Hmm... Napisałem, ale widzę, że jeszcze musimy się wstrzymać. Nie ma żadnego info na stronie prezydent.pl
    No ale wolne żarty - napisałeś mając jakąś podstawę do tego typu przeciek, poufna wiadomość, czy też napisałeś tak sobie dla zgrywu?
    może Radio "Wolna Europa" ogłosiło ;)
    a co kolega taki dociekliwy?
  • edytowano January 2016
    IT'S DONE!
    Podpisana. Tym razem poinformowano oficjalnie.
    Let the games begin!
    :D
  • Chałwa temu Prezydentu! :)
  • edytowano January 2016
    eliasz napisal(a):
    Chałwa temu Prezydentu! :)
    Kaczyński, Macierewicz, Duda - to są 3 nazwiska które już mają zapewniony Trybunał Stanu w 2020 roku. Z Kaczorem może być ten problem, że formalnie to on nie ma wpływu na nic i nic nie robi, nic więc nie łamie. Ciężko go więc złapać. Zobaczymy co będą mieli na Antka, póki co Andrzej Duda jest liderem.

JORGE>
  • A, jeszcze Kuchciński. To już 4, ale to zbyt mało. Norymberga XXI wieku musi się składać z minimum 20 oskarżonych.

JORGE>
  • Te wuje umią tylko kraść i pozwalać kraść innym. Jakiekolwiek inne spójne działanie jest im obce, vide ostatnie óśm lat. Nawet w najczarniejszym waryjancie z trebunału stanu nic nie będzie.

Po drugie primo (styl. mor.), co to za pomysł wywoływać u się sraczkę. Tera, na samym najsamniejszym początku dobrej zmiany. Kolega przypomni sobie cytowane tutaj przez siebie słowa Suskiego o zaj**ywaniu, nauczy się ich na pamięć i powtarza w charakterze likarstwa. Optymizmu życzę.

No chyba, że wszystko powyżej urosło z zapylonego przez pasiaste owady kwiatu aronii. W takim wypadku, nie nadążam za dowcipem kolegowym.
  • edytowano January 2016
    Ależ drogi kolego randolphie to jest żart i nie jest żart. Bo zapewniam kolegę, że jeżeli PiS nie wygra następnych wyborów to będziemy mieć hurtowe stawiania przed Trybunałem stanu. Tylko, że jaki faszyzm taka Norymberga, nieważne, wtedy powinna zacząć się robić w Polsce prawdziwa rozpierducha. I to my, to my mamy ją zrobić.

Oczywiście PiS żadnych trybunałów bać się nie powinien, rympał, Blitzkrieg jak najbardziej wskazane. Tyle, że tak historia się potoczy a nie inaczej.

JORGE>
  • tzn. jak ta historia się potoczy Horhe w końcu? Pisowski rympal i blitzkrieg, czy raczej Norymberga dla zamordystów kaczystowskich i Wielka Rozpierducha? :-/
  • Pewnie będzie wszystko naraz. Póki co mamy rympał i blitzkrieg. Konsekwencją tego będzie Norymberga. Konsekwencją Norymbergii będzie rozpierducha. No, chyba że PiS wygra ponownie wybory. Co na dzień dzisiejszy jest całkiem prawdopodobne, bo jak pisałem, ten rympał to nie nie taki rympał, bardziej zarządzenie zmianą. Ale hu nołs co nas czeka ? W każdym razie mi się każdy scenariusz podoba !

JORGE>
  • PiS demokratycznie już nigdy nie dojdzie do Waadzy. No chyba, że zacznie wybory fałszować, jak wcześniej robił to Platfus z ZeteSeLem
  • Eden napisal(a):
    PiS demokratycznie już nigdy nie dojdzie do Waadzy. No chyba, że zacznie wybory fałszować, jak wcześniej robił to Platfus z ZeteSeLem
    Podałem ci scenariusze, ułożone w logiczną całość, z założeniem że coś może wyjść, a coś nie. To co ty teraz robisz to jest wróżenie. Bo ta zmienna jest nie do przewidzenia.

JORGE>
  • Eden napisal(a):
    PiS demokratycznie już nigdy nie dojdzie do Waadzy. No chyba, że zacznie wybory fałszować, jak wcześniej robił to Platfus z ZeteSeLem
    Fanzolenie

• I opublikowano!
    :D
  • randolph napisal(a):
    Eden napisal(a):
    Fanzolenie

Będę się upierał Randi, że jednak Edenowa intuicja polityczna i myślenie indukcyjne
  • Myślę, że i Trybunał Stanu będzie rozpatrywał sprawy w kolejności zgłaszania lub raczej w kolejności popełniania zbrodni stanu.Widzę sporą kolejkę podsądnych przed wspomnianymi wyżej Prezydentem Dudą i pozostałymi. W takiej kolejności tez powinni się bać.Im bardziej będą nowe władzy straszyć tym trybunałem, grozić im i wysuwać fałszywe oskarżenia tym bardziej zwiększą prawdopodobieństwo szybkich procesów w swoich sprawach. Oczywiście i w tym Trybunale trzeba sprawdzić skład i powiązania ze WSIą. Wolna wola polityków opozycji. Każdy dorosły polityk powinien być przygotowany na ponoszenie konsekwencji swoich czynów i zaniechań. Polityka, szczególnie polityka na szczeblu parlamentarnym i rządowym, to nie jest zabawa dla bezradnych chłopczyków bez poważnych skutków i konsekwencji personalnych.Coraz bardziej jestem przekonany, że istnieje pilna konieczność odwołania zapowiedzi przedwyborczych o zaniechaniu rozliczeń.To było zapewnienie zakładające normalną zmianę i cywilizowaną opozycję, a nie pokonanych barbarzyńców organizujących groteskową partyzantkę miejską i zewnętrzną interwencję, na razie medialną i polityczną, ich przyjaciół neobarbarzyńców.
  • Sposób dla skazańca: nadciąć skutecznie sznur na którym zechcą go powiesić. PiS musi nadciąć sznur albo...wyeliminować potencjalnych katów.
  • edytowano January 2016
    Gmyz alarmuje, że fuszkę w TVP ma dostać Kolonko?

Edit: Janecki: sprawa Kolonki była, ale się zmyła.
  • W ciągu 4 (5) lat wiele się może zmienić w sędziowskim światku. Póki co, ktoś musi jeszcze beknąć za Sumlińskiego - sprawa jest rozwojowa.
  • Eden napisal(a): PiS demokratycznie już nigdy nie dojdzie do Waadzy. No chyba, że zacznie wybory fałszować, jak wcześniej robił to Platfus z ZeteSeLem
    Eden to jak z tą bitwą po Bicocą było?

• Za godzinę stery w TVP przejmuje Kurski. Prezes Kurski.
  • Prezes może i go nie lubi ale wie, że teraz trzeba postawić tam tęgiego cynicznego skurw..la, bo inny, łagodny rady nie da.
  • edytowano January 2016
    A Mariusz Pilis szefem TAI, podobnież jest też naszym byłym kolegą z forum, tak zeznaje Notto.
  • KURAKaTTaK part I + II.

Lubię :)
  • OIDP Pilis bywał incydentalnie obecny na wczesnej Rebe.
  • randolph napisal(a):
    OIDP Pilis bywał incydentalnie obecny na wczesnej Rebe.
    Jak się wejdzie na wątki ze wczesnej Rebe, to widać, że tkwił tam duży potencjał intelektualny.

Jak śpiewał Jacek Kowalski w "Blokomachii":

"To jest życie, a jaka to siła stugłowa!
    I jaka koncentracja ducha ideowa...
    Mogłaby być. A nie jest. "
  • Zazu napisal(a):
    Prezes może i go nie lubi ale wie, że teraz trzeba postawić tam tęgiego cynicznego skurw..la, bo inny, łagodny rady nie da.
    Ano.
    Kto ma oczyścić stajnię Augiasza, nie może bać się smrodu.
  • Nowym prezesem PR została Barbara Stanisławczyk, autorka bardzo zacnej książki:

http://www.wydawnictwofronda.pl/ksiazki/kto-sie-boi-prawdy-walka-z-cywilizacja-chrzescijanska-w-polsce
  • Do TVP1 - Jan_Pawlicki
    Do TVP2 - Maciej Chmiel
    Do TVP Kultura - Mateusz Matyszkowicz i Jakub Moroz
  • Oby za Chmielem nie wpełzł tow. Walter...
  • Klan Pawlickich powraca do TVP1 :-)
  • Zostanie coś z Republiki? Proponowałbym jednak ich nie zabijać, a nawet dać koncesję.
  • Jakub Moroz z tv Republika? Mądrę chłopię ale nudziarz okrutny. Nie mówi - a głosi. Sztywny jak koci ogon. Zerowe poczucie humoru, przez co nie wyłapuje niuansów. Szkoda, że nie wzięto go na jakiś kurs rozluźniania szczęk, bo naprawdę głupi nie jest i raczej wie, co gada. Tylko słuchać go - to wysiłek.
  • Żuma do gucia podobno pomaga.
  • Redaktor naczelny nie musi koniecznie być prowadzącym program.
  • randolph napisal(a):
    OIDP Pilis bywał incydentalnie obecny na wczesnej Rebe.
    Pod jakim niczkiem pisywał?
  • Ciekawe1 kto jutro przyjdzie do pracy w brązowej, a kto w koronkowej bieliźnie?
    Pamiętajcie, że naszym obowiązkiem jest zwiększenie datków na TV Trwam!!!, bo oni mają być polisą na ciężkie czasy.
  • Hear, hear!
  • K.Dąbrowa odwołany ze stanowiska szefa Radiowej Jedynki.
  • a hymny nadal grane czy ustały?
  • Na marsze przeszli.
  • los napisal(a):
    Na marsze przeszli.
    Horst Wessel Lied czy Radzieckiego?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.