TERMINATOR jest katolikiem!

edytowano January 2017 w Forum ogólne
Arni - Dosięgło Cię Aż Sześć Kul - Szwarceneger
(Niemiec ze Wschodniej Rzeszy który został gubernatorem Kalifornii)
(kulturysta tak napakowany że został robotem ds likwidacji ludzkości)
(...można dopisywać...)
przyjechał był na audiencję do papieża Franciszka!
Jest kandydatem PDT na ambasadora USA w Watykanie!!!

Radio Watykańskie ogólnie
plotki i lista kandydatów (Arni na końcu)
image

Komentarz

 • edytowano January 2017
  Amerykańskim katolikiem, czyli nie za bardzo.
 • Gdyby nie urodził się w Austrii, pewnie by został POTUS-em.
 • Zabrania się niezdrowego podniecania gównem, a raczej shitem.
  Patrzcie na własny katolicyzm, nie bądźcie papugą narodów, szczególnie wzorującą się na upadłym USA.
  W USA to może bractwa (PiusaX i IDP) i kontemplacyjne zakony w górach.
 • edytowano January 2017
  peterman napisal(a):
  Amerykańskim katolikiem, czyli nie za bardzo.
  ?
  Amerykańskich katolików jest więcej niż mieszka ludzi w Polsce. A dwa - nie "działa" jak u nas Konferencja Episkopatu USA, a to oznacza, że są bardzo duże różnice między archidiecezjami.
  Na przykład są wciąż kościoły, gdzie nie przerwano "starej mszy". Sam na fejsbóku obseruję jakąś katolicką inicjatywę modlitewną (fatimski różaniec za coś-tam).

  Dzięki papieżowi Benedyktowi XVI setka parafii anglikańskich wróciła na łono Kościoła! Wrócić z "luźnej" wspólnoty - brak sakramentów spowiedzi, małżeństwa, kapłaństwa - na drogę "wąską i kamienistą" to jednak odwaga.

  Natomiast - racja - jest dużo przegięć któe trudno się zadomowiają w Polsce, mimo prób.
  I nie piszę o "serach" na głowie kapłanów, klaunach/smokach/misiach na mszy (w Polsce wprowadzanych gdzie niegdzie)
  ale np. jak donosiła znajoma znajomej Polka zamieszkała w Kanadzie i zapisała córkę do katolickiej szkoły. Tam są raz w tygodniu wyjścia ma msze (szkolne) na której WSZYSCY uczniowie muszą (!) przyjąć komunię. nawet bez spowiedzi - "nie ma że nie może iść". Dla niej był to szok.
 • Wielu lewackich celebrytów jest katolikami. Przydupas Obamy Biden też. Chrystusowcy mają swoją parafię w Beverly Hills i Terminator co najmniej raz czytał tam lekcje.
 • edytowano January 2017
  qiz napisal(a):
  Zabrania się niezdrowego podniecania gównem...
  Przecież ten post/wątek to ekskatedrowy pudelek! No, labrador albo bernardyn... :)
  qiz napisal(a):
  ... nie bądźcie papugą narodów, szczególnie wzorującą się na upadłym USA...
  Przecież to oni nas papugują! No, przynajmniej na początek Trump Kaczyńskiego. :)
 • image

  I z góry uprzedzam, że to nie fejk.
 • Po tej pedalskiej akcji zrezygnowałem z wyjścia do kina na "Terminatora", a miało to być moje pierwsze kino od niemal 10 lat.
 • Jaka oedalska akcja?
 • Widoczna na obrazku wrzuconym przez TecumSeh - ludkowie na fejsiku ustawiali sobie tęczowy filtr na zdjęciach profilowych jako wyraz poparcia dla legalizacji pedalskich "małżeństw" nie pamiętam gdzie.
 • adamstan napisal(a):
  Widoczna na obrazku wrzuconym przez TecumSeh - ludkowie na fejsiku ustawiali sobie tęczowy filtr na zdjęciach profilowych jako wyraz poparcia dla legalizacji pedalskich "małżeństw" nie pamiętam gdzie.
  W całym San Americówku.

  http://www.breitbart.com/big-government/2015/06/26/supreme-court-says-same-sex-marriage-is-a-constitutional-right/
 • O właśnie. Nie pamiętałem, czy była sprawa ogólnokrajowa, czy jakaś stanowa.
 • edytowano January 2017
  peterman napisal(a):
  Po tej pedalskiej akcji zrezygnowałem z wyjścia do kina na "Terminatora", a miało to być moje pierwsze kino od niemal 10 lat.
  Z małą żonką chodzimy tylko na francuskie komedie.
  Do kina na Arnolda??
 • Nie na Arnolda tylko na Terminatora.
 • edytowano January 2017
  to ten sam Arnold, który ma być am. ambasadorem w Watykanie?
  to jedna i ta sama osoba?
  trudno uwierzyć, taki falstart
  a może ktoś mu się włamał na konto...
 • Nie, nikt mu na konto się nie włamał. To była głośna akcja, znana na świecie z tym "hasta la vista".
 • niemiecki katolicki Die Tagespost
  tłumaczenie BIBUŁA
  W Kościele panuje już faktyczna schizma – pisze na łamach niemieckiego tygodnika katolickiego „Die Tagespost” Guido Horst. Watykan przestał być instytucją, która wyjaśnia – zamiast tego biernie przypatruje się, jak rozpada się jedność Kościoła.

  „Kardynał Gerhard Müller swoją wypowiedzią zaprezentowaną we włoskiej telewizji, według której pewne niejasności w ósmym rozdziale posynodalnej adhortacji nie stanowią zagrożenia dla wiary i nie wymagają korekty, podjął być może bardzo dalekosiężną decyzję. Nie będzie odpowiedzi Franciszka na wątpliwości czterech kardynałów. W przeciwnym razie prefekt Kongregacji Nauki Wiary nie wypowiadałby się tak jednoznacznie” – pisze Horst.

  W tekście „Faktyczna schizma” opublikowanym na łamach Die Tagespost z 16. stycznia, publicysta ostrzega, że konsekwencje milczenia papieża będą miały bardzo poważne skutki.

  „Odpowiedzi przychodzą jednak z drugiej strony. Kościół na Malcie jest niewielkim Kościołem na obrzeżach Europy, jednak maltański arcybiskup Charles Scicluna to człowiek poważany, który pełnił w przeszłości decyzyjną funkcję jako współpracownik Kongregacji Nauki Wiary w czasach skandalu pedofilskiego” – dodaje publicysta. Jeżeli abp Scicluna wraz z biskupem maltańskiego Gozo dopuszcza rozwodników w nowych związkach do Komunii świętej, „to oznacza to zupełnie jasno, że każdy Kościół lokalny może zrobić, co chce”.

  „Przepaść będzie się pogłębiać. Florencja przeciw Rzymowi, Polska przeciw Argentynie, Malta przeciw Mediolanowi. To nazywa się faktyczną schizmą” – pisze Horst.

  „Watykan nie jest w stanie zatroszczyć się o jasność. Papież nie odpowiada na list kardynałów i odmawia w ten niebezpośredni sposób jednoznacznego stwierdzenia, że kontrowersyjne passusy Amoris laetitia trzeba odczytywać w świetle nauczania dotychczasowych papieży. Także to jest odpowiedzią. […] Rzym nie jest już wyjaśniającą instancją, ale cichym obserwatorem, który w milczeniu przygląda się, jak rozpada się jedność duszpasterskiego działania Kościoła” – pisze autor.

  „Wielkiemu osiągnięciu papieża – że grzeszni i słabi ludzie już sami się nie ekskomunikują, ale rozumieją, że także dla nich jest miejsce w Kościele – grozi zatonięcie w bezradności duszpasterzy i coraz bardziej zatrutym sporze teologów i biskupów. Kardynał Carlo Caffarra ma rację mówiąc, że jest to ciężarem przede wszystkim dla księży, którzy nie są w stanie go ponieść. Zostawia ich się jednak samych sobie” – kończy Guido Horst.

  Die Tagespost to jedyny w przestrzeni niemieckojęzycznej katolicki dziennik ponadregionalny. Pismo kierowane obecnie przez Olivera Maksana ukazuje się od 1948 roku. Ma profil zdecydowanie konserwatywny i jest wysoce opiniotwórcze; publikuje często rozmowy z najwyższymi rangą katolickimi hierarchami.

  Pach
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.