Aktualności, newsy, krótkie wiadomości teksowe

1116118120121122

Komentarz

• edytowano May 20
    A dziś mi na sms przyszedł alert burzowy. I PiSowi w słupkach skoczyło, bo to przyszło wszystkim ludziom w regionie i jest odbierane niewytłumaczalnie (dla mnie) dobrze. Dbają o nas, tak to chyba idzie ...
  • Nie wiem, czy ktoś jeszcze zauważył - wyszedł dziś news o tym, ze pracownicy eskimoskich linii lotniczych dali najgorsze miejsca w samolocie tym Islandczykiem wracającym z Eurowizji, co to flagi Palestyny powyciągali. Kilka ładnych godzin ze strony eskimoskiej cisza, a potem ruszyło na jedno kopyto - ze tak, owszem, tak ich strollowalismy, haha, mieli nas bojkotować a latają naszymi liniami. Jak to nie jest sterowane...
  • JORGE napisal(a):
    A dziś mi na sms przyszedł alert burzowy. I PiSowi w słupkach skoczyło, bo to przyszło wszystkim ludziom w regionie i jest odbierane niewytłumaczalnie (dla mnie) dobrze. Dbają o nas, tak to chyba idzie ...
    U mnie też przyszedł, ale w Lemingradzie to tak prosto nie działa.
  • W Lemingradzie to zbrodniczy Kaczafi narusza tymi smsami konstytucyjne prawo do prywatności.
  • Nie zdziwię się, jeśli na złość Kaczafiemu stado aktywistów ustawi się w czasie burzy pod drzewem.
  • Włączyłem sobie jutub, żeby normalnie jak człowień obejrzeć sobie powtórkę meczu w piłkę kopaną i mie tu wyskakuje lekrama z czymś takim. Co wy mie tu? Łobuzy jedne.

• edytowano May 21
    He he... po akcji Wyborczej Kaczor zapowiada szybką ścieżkę dla ujawniania majątku żon , dzieci i całych rodzin polityków i urzędników. I jeszcze Komisję czy ten majątek ma pokrycie.
  • Dyzio_znowu napisal(a):
    He he... po akcji Wyborczej Kaczor zapowiada szybką ścieżkę dla ujawniania majątku żon , dzieci i całych rodzin polityków i urzędników. I jeszcze Komisję czy ten majątek ma pokrycie.
    No to PeoKało odnisła sukces na miarę zwrotu premii w rządzie.

• W moim sztetlu, przed wyborami bardzo intensywnie reklamował się peezel, w tym roku ni dudu, ani jednego banera ;-)
  • Mania napisal(a):
    W moim sztetlu, przed wyborami bardzo intensywnie reklamował się peezel, w tym roku ni dudu, ani jednego banera ;-)
    Optymalizacja zasobów, za generalny wynik odpowiada Grzegorz Ludojad, więc koncentrujemy się na konkretnych okręgach i konkretnych kandydatach, bo złośliwe wiewiurki ćwierkają, że nawet jedyneczki mogą nie pomóc i skubanie brukselki jeno we wspomnieniach czarownych pozostanie.

• edytowano May 21
    jestem pod wrażeniem
    autor - znany z filmiku w wątku o Japonji
  • ms.wygnaniec napisal(a):
    Dyzio_znowu napisal(a):
    No to PeoKało odnisła sukces na miarę zwrotu premii w rządzie.

na żywca w tv oglądałem prezesa i aż podskoczyłem z wrażenia!
    Zupelnie jak z pedofilami - mieli być kapłani, a róznieź będą aryści od Oskara i wiekcy od Nobla!

• Dyzio_znowu napisal(a):
    A co się stało się?
  • Pan premier
    Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Dyzio_znowu napisal(a):
    A co się stało się?
    Pan premier kupił działkę i zdrożała. Przyznam ,że poczułem się nieswojo , też kupiłem i zdrożały.
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Dyzio_znowu napisal(a):
    A co się stało się?
    Aaaadam znowu przejechał ciężarną zakonnicę na pasach.

https://wpolityce.pl/m/polityka/447561-prezes-pis-zapowiadajawnosc-majatkow-politykow-i-ich-rodzin
  • Znowu jest okazja, żeby się przejechać. Po swoich.
  • To przy okazji.
    Jak przeciwnik podkładka głowę pod topór to żal nie wykorzystać okazji.
  • Co do cen działek to przyznam że te pod mój dom kupiłem za 15 zł za m@ a teraz jest warta 300 zł za m2. Minęło 20 lat. I tak jest dość tania w porównaniu z Warszawką gdzie wiatr hula po nieuzytkach a działki po ponad 1.000 zł na peryferiach.
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Dyzio_znowu napisal(a):
    A co się stało się?
    Schetyna Totalna znów się podłozyła.
    Chcieli zabić PMM majątkiem żony, a teraz PiS mu oddaje, że sprawdzi żony wszystkich polityków. I Krewnych-i-Znajomych-Królika.
  • edytowano May 22
    Obawiam się że totalna może zabić, a z pewnością poważnie ranić nie tyle PMM co PiS i ZP. Już kilka miesięcy temu przy okazji kolejnych afer taśmowych i podobnych pisałem ja i niektórzy z Koleżeństwa, że radość z topienia nimi totalnych jest przedwczesna. Taśmy Morawieckiego od Sowy były ostrzeżeniem którego JarKacz nie wziął pod uwagę. Pisaliśmy wówczas, że afera z Morawieckim zostanie odpalona na tyle krotko przed wyborami aby nie było czasu na reakcję - kontruderzenie, wiarygodne rozbrojenie lub dymisję i zastąpienie Pana Mateusza. I to się dzieje. Dobrze choć że przez wyborami do PE a nie parlamentarnymi. Jednak i na reakcję przed tym drugimi może być za późno. Pan Mateusz pójdzie w zaparte, a JarKacz się pogubi lub zwolni kilku jego oponentów.
  • Totalnym informacja o tym, że są przy kasie, albo kręcą nie zaszkodzi: elektorat (jeden i drugi) to wie. Zaś część elektoratu PiS może się jednak pokrzywić na bankstera z milionami.

• Stanisław Żaryn
    @StZaryn
    Z informacji #ABW wynika, że w dniu wyborów do PE możemy być świadkami kolejnej próby destabilizacji państwa, podobnej do tego, co działo się w okresie matur. W niedzielę mogą się pojawiać fałszywe alarmy bombowe. Służby prowadzą swoje działania!
    Cytuj Tweeta
    Stanisław Żaryn
    @StZaryn
    · 14 godz.
    Prezes Rady Ministrów, na wniosek Szefa #ABW, zarządził wprowadzenie na terytorium RP stopnia alarmowego BRAVO-CRP. Będzie on obowiązywał do 27 maja do godzi. 16:00. Szczegóły na stronie #ABW:
  • A ci terroryści, którzy w zorganizowanej grupie zakłócili przebieg egzaminów maturalnych fałszywymi alarmami bombowymi - zostali ujęci? Ustalono, kto kierował tą grupą?
  • Psst...
  • To już przeszłość, nie wracamy do tego. Liczy się tu i teraz
  • Przew. OPZZ Jan Guz nie żyje.
    RIP
  • Dziś 71 rocznica zamordowania Rotmistrza Pileckiego.
    Cześć Jego pamięci!
  • Auschwitz to była igraszka.
  • Mania napisal(a):
    Dziś 71 rocznica zamordowania Rotmistrza Pileckiego.
    Cześć Jego pamięci!
    +1
  • edytowano May 25
    Ja pierd...., stoimy na A4, 15 km za bramkami w kierunku Katowic. Pożar samochodów.
    Okropnie to wygląda.
    Edit.
    Z relacji @romecka, podszedł na miejsce, to był pożar autokaru z Ukrainy.
  • peterman napisal(a):
    Dobrze że sojusznicy czują się u nas jak u siebie.

https://wpolityce.pl/m/polityka/448252-misja-dyplomatyczna-brytyjscy-dyplomaci-na-marszu-lgbt
    Brytole zawsze byli aroganckimi histerykami.
  • Żałosna agonia wielkiego narodu. Imperium upadło już dawno. Elity jednak do dziś odcinają kupony bo wiele zgromadziło i dalece nie wszystko oddało. Motłoch bawi się też za nie swoje i popisuje arogancją. A muzułmanie z Commmonwealthu mnożą się, łączą z rodzinami na wyspie i ostrzą noże.
  • Gitanas Nausėda nowym prezydentem Litwy.
  • to dobre:
  • Tymczasem mój Kraśnik wyzwolił się spod ideologii LGBT.

https://www.dziennikwschodni.pl/krasnik/krasnik-wolny-od-ideologii-lgbt-to-sa-ludzie-z-obsesjami-dla-ktorych-bogiem-jest-seks,n,1000243801.html

Akcja jest kolejnym wkładem Lubelszczyzny w światową cywilizację i szerzy się tym bardziej, że zachęca do niej Sejmik.
    Przydałaby się jakaś mapa rozprzestrzeniania.
    Dzisiaj Kraśnik, jutro- cały świat!
  • Mój Tata urodził się. w Kraśniku więc kibicuję temu małemu wielkiemu miastu
  • edytowano June 2
    A w Gdańsku kościół płonie. Oczywiście oczywiście, zwarcie instalacji elektrycznej, już wiedzą. Ale właściwie to pomijalne co tam podadzą. Symbole to symbole.
  • edytowano June 2
    JORGE napisal(a):
    A w Gdańsku kościół płonie. Oczywiście oczywiście, zwarcie instalacji elektrycznej, już wiedzą. Ale właściwie to pomijalne co tam podadzą. Symbole to symbole.
    Już za parę dni tow. Jażdżewski będzie tam doradzać skuteczne sposoby "Burzenia polskiego kościoła", więc najwidoczniej to rozgrzewka. Ciekawe czy na spotkanie przybędzie biskup Muskata.

https://mobile.twitter.com/michalrachon/status/1134733444762734592
  • edytowano June 3
    Wielka Polska Obywatelska jest już w sieci.
    zdecentralizowanarp.pl
  • extraneus napisal(a):
    Wielka Polska Obywatelska jest już w sieci.
    zdecentralizowanarp.pl
    jaka ładna Polska (po decntralizacji)! :)

image
  • Antoni Dudek to firmuje? Co mu sie stanelo?
  • Dudek od dawna stoi tam, gdzie Staniszkis.
  • edytowano June 3
    Pytanie jest nie o to gdzie czy z kim stoi, ale dlaczego tam stoi.

Jeśli chodzi o starsze pokolenie to nieodmiennie podejrzewam, że stoją gdzie stoją,a czasem niespodziewanie wracają na totalne stanowiska, to z uwagi na nieujawnione powiązania agenturalne z przeszłości lub nowe świństwa już po transformacji. To drugie przeważa u młodszych. Szantażyk wsioków na usługach obcych jak nic.
  • Generalnie od zawsze.
  • los napisal(a):
    Generalnie od zawsze.
    Mim zdaniem, kiedyś był bardziej uczciwy w swoich pracach popularyzatorskich, potem prowadzenie długich rozmów na Czerskiej mu zaszkodziło.

• ms.wygnaniec napisal(a):
    los napisal(a):
    Generalnie od zawsze.
    Mim zdaniem, kiedyś był bardziej uczciwy w swoich pracach popularyzatorskich, potem prowadzenie długich rozmów na Czerskiej mu zaszkodziło.

Patrz wyżej. Nie znam tych adresów, ale i Czerska tan chodzi po wskazówki.
  • Rafał napisal(a):
    ms.wygnaniec napisal(a):
    los napisal(a):
    Generalnie od zawsze.

Patrz wyżej. Nie znam tych adresów, ale i Czerska tan chodzi po wskazówki.
    Ja wiem, gdzie prof Dudek chadzał na dłuuugie rozmowy swego czasu (wtedy odkryłem, że nie jest historykiem, a politologiem, ma dość ciekawe prywatne sympatie itp) .

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.