Aktualności, newsy, krótkie wiadomości teksowe

12357113

Komentarz

 • J...ć PiS - po rosyjsku! Podobno śpiewali też Rotę "nie będzie Niemiec pluł nam w twarz".
  Co za ksenofobia! :-D
  image
 • sześciu
 • O mój sasied za Królem idziot @-) ?
 • extraneus napisal(a):
  ...w tiwi wygląda to na 20k raczej, zobaczymy, co poda Policja.
  policja: 12.000
  tvp info: 15.540
 • edytowano May 2017
  Marsz był naprawdę katastrofą, bo ziemniak, łżecha i Baranowska robią wszystko w Saloniku Politycznym, by ją zbagatelizować.

  Co to za *** ludzie! I jakim kretynem jestem ja, ciągle dziwiąc się ich *** naturze!

  Edit: "parszywi" i "parszywej" zamieniłem na gwiazdki, nie powinno się tak pisać o ludziach.
 • 43 412 sprzedaży. Podążają za Wprostem.
 • Szlezwig von Thun und Hochensztajn - Woźniakowski prognoza 18:00
  image
 • Ach jak pięknie się ci Niemcy różnią! Najbardziej mi się podobają Piraten&Andere. Grune&Linke tez niezgorsze.
 • Słyszało koleżeństwo o sprawie Magdy Ż. zamordowanej w Egipcie?
  Internauci wykryli, że jej rzekomy chłopak to gej, syn dziennikarza GW, handlarz kobietami. Jeden z wpisów:

  "Peter Nev
  Zagadke rozwiązałem już dawno temu, nie pisałem wam bo mi sie nie chciało. Mianowicie grupe na facebooku założył Markus, wstawiając zdjęcie małego chłopca. Wszelkie wpisy które mówiły,, może Markus" natychmiast kasował. Zabraniał złego słowa na siebie samego. Osoby banował i kasował z grupy.
  Markus to uznany fryzjer zasiadający w loży jurorów. Znacie heteroseksualnego fryzjera? Szansa na to jest około 10%.
  Najbliższy przyjaciel Markusa to narkoman zamieszczający chore wpisy o zabijaniu dziewczyn, ich przyjaźn wygląda na płomienny romans.
  Są to geje którzy Magde poznali w salonie gdy Markus robił jej fryzure za 500zł. Pan fryzjer znał Mahmouda który od lat miał z nim deal w postaci wysyłania ładnych dziewczyn do jego kurortu. Sam Mahmoud chciał obcować z 11 latką co jest udokumentowane.
  Zobaczyli, że dziewczyna jest mocno do przodu. Zaproponowali jej legalną pracę w Egipcie jako dama do towarzystwa dla biznesmenów. Miało być bez seksów z dużym zarobkiem. Miała tylko załatwić sobie kase na bilet, wymyśliła w tym celu miłość i chłopaka Markusa. Tata dał kase, nie wiedział jednak na co.
  Skończyło się brutalnym gwałtem w pare osób i odurzeniem narkotykami. Sprawa zaczęła być coraz bardziej głośna, geje dogadali się z Arabami, że Magde trzeba uciszyć raz a dobrze. Dochodzi do morderstwa(w chwili skoku z parteru, tak parteru bo egipcjanie zamiast parter mowią 1 piętro była już nieprzytomna)."
 • Sprawa Magdy Ż. ruszyła nawet Coryllusa.

  https://coryllus.pl/o-emocjach-ktore-biora-gore/
 • Śledztwo u Coryllusa, opróćz tego, że z wieloma ślepymi wątkami (polityk- dyrektor Żuk?), to proszę- w parę godzin analiza filmiku, search tego pederasty "chłopaka" itp. A przy okazji informacja o kopalinach dolnośląskich, zupełnie niechcący.
  Porównajmy koszty takiego mini-śledztwa (analizy raczej) obywatelskiego z działaniami prokuratury i policji. A Rutkowskiego zamiast przyskrzynić, zabrać paszport, to puszczają w świat aby zamazywał ślady i pewnie brał kasę od kozojebców w zamian za mylenie tropów. Co przekonuje mnie, że w sprawę handlu kobietami (a może i coś grubszego) umoczeni są jacyś funkcjonariusze, najpewniej ABW, a Rutkowskiego puszczają zawsze na wabia i dla zamazywania śladów...
 • peterman napisal(a):
  Sprawa Magdy Ż. ruszyła nawet Coryllusa.

  https://coryllus.pl/o-emocjach-ktore-biora-gore/
  bo kazdego normalnego czlowieka rusza fakt, ze mozna Polke zabic doslownie przed Kamera a motloch w internecie nazwie ofiare "kurwa, ktora sama sie o to prosila".
  zas z wpisu u Coryllusa, tj. z komentarzy, wynika, ze polska ambasada przez kilka pierwszych dni po fakcie nie pokwapila sie do miejsc zbrodni.
 • @Mania


  "zagadke rozwiazalem juz dawno temu. nie pisalem o tym bo mi sie nie chcialo" - co to kuzwa ma byc!?
 • balbina napisal(a):
  @Mania


  "zagadke rozwiazalem juz dawno temu. nie pisalem o tym bo mi sie nie chcialo" - co to kuzwa ma byc!?
  Może kolega z branży.
 • Nie daję tych "rewelacji" do wątku o Ziemniaku, bo nasz wątek o Ziemniaku jest wyrazem dobrej woli i troski, a Piotr Leski to wycieruch postkomuny. Tak tylko informacyjnie.
  Piotr Leski‏ @LeskiPiotr · 24 godz.24 godziny temu


  Co robił Ziemkiewicz w stanie wojennym, kiedy ludzi zamykano i zwalniano z pracy? Pisał recenzje i opowiadania w partyjnym piśmie "Odgłosy".

  Swoją drogą zarzucać 17 latkowi, że publikował recenzje i opowiadania w jakiejś oficjalnej gazetce, to trzeba być czerską gnidą.
 • balbina napisal(a):
  @Mania


  "zagadke rozwiazalem juz dawno temu. nie pisalem o tym bo mi sie nie chcialo" - co to kuzwa ma byc!?
  być może sprawa wrocławskiego układu jest powszechnie znana miejscowym? Nie wiem.
 • @Mania

  czyli sledztwo nalezy rozpoczac we Wrocku.
  Afryka to drugi plan.
 • balbina napisal(a):
  @Mania

  czyli sledztwo nalezy rozpoczac we Wrocku.
  Afryka to drugi plan.
  Oczywiście. Łódzkie biuro podróży z tym rezydentem Mahmudem też jest podejrzane. Z tym, że bezpośredni mordercy to już Egipt. Wyniki egipskiej obdukcji są straszne. O badaniu krwi nie ma żadnej informacji, a to jest przecież najważniejsze.
 • Oglądam ukraiński państwowy kanał dla zagranicy UA TV. Banderyzm jest na Ukrainie tradycją w pełni uznaną, państwową. Oczywiście, sławione są pabiedy nad nazizmem i bolszewizmem, o ludobójstwie Lachów sie nie mówi, ale UPA i Bandera to gieroje Ukrainy, bez dwóch zdań.
 • Mania napisal(a):
  balbina napisal(a):
  @Mania

  czyli sledztwo nalezy rozpoczac we Wrocku.
  Afryka to drugi plan.
  Oczywiście. Łódzkie biuro podróży z tym rezydentem Mahmudem też jest podejrzane. Z tym, że bezpośredni mordercy to już Egipt. Wyniki egipskiej obdukcji są straszne. O badaniu krwi nie ma żadnej informacji, a to jest przecież najważniejsze.
  Z Egiptu nie będzie żadnej wiarygodnej informacji. Zwłoki powinni tego samego dnia wojskowym samolotem przywieźć, albo po prostu płatnym specjalistycznym transportem i sekcja w Polsce. Jeszcze DNA gwałcicieli by było.
 • Ci Włodarscy to "wesoła" rodzinka:

  noktowizor | 08.05.2017 [06:38]

  Artur Wlodarski redaktor GW laureat nagrody Grand Press: w 2001 r. (za dwuczęściowy wywiad "Sekrety Ewolucji Kochania i Swawolenia" to właśnie tatuś Markusa Włodarskiego,zamieszanego juź wcześniej w tajemniczą "samobójczą" śmierć modelki Karoliny we Wrocławiu.
  Kłamliwe szkalujace ofiarę,Info o samobojstwie i chorobie psychicznej Magdy Żuk było intensywnie lansowane orzez GW,WP,Onet .Teraz sprawa jest tak samo intensywnie wyciszana i zdejmowana z czołowek tych mediów.
  Mafia kasty narkomanów handlujących kobietami oraz obcinaczy kobiecych głów ma się w Polsce dobrze bo zamiast do więzienia trafiają do psychiatryka (na krótko).
 • edytowano May 2017
  Kumpel Markusa - Solczak - ten co poleciał ją niby ratować ( zamieszany w śmierć modelki Karoliny).

  image
 • Ciekawy przyczynek do dyskusji nt. kto jest Polakiem.

  Czy Polak daje synowi na imię Markus?
 • Czy kolega obraża Hermana Halickiego i Noemi Schetynównę?
 • Nie idźcie to drogo, bo rykoszetem obrazicie zacnych forumkowiczów ;-)
 • Teraz pewnie już nikt nie piśnie słowa, bo za grube szychy w tle się pojawiają.

  Wirtualne Parówki pewnie żałują, że w ogóle temat podjęły.
 • Teraz to zrobią wszystko. Niezależnie od tego, czy była głupiutką ładniutką gęsią, przekaz można dowolnie zmanipulować.
  Poziom startowy to sekcja zwłok w Polsce, przetrzepanie pedałka, kochanka pedałka, arabusa i biura podróży.

  Bez tego nie ma co dyskutować. A co do filmików, krótka piłka- łatwiej komuś podać chemię (dragi, pigułka gwałtu), czy w 1 dzień zapaść na chorobę psychiczną?
 • DNA gwałcicieli już w Polsce nie zbadają, ale tabletki gwałtu i inne - owszem: https://hyperreal.info/info/jak-dlugo-poszczegolne-narkotyki-sa-wykrywalne-w-twoim-organizmie
  Tymczasem fryzjer gdzieś przepadł.
 • jak przepadł?
 • Mnie osobiście bawi, że sam fakt, gdzie widzowie / czytelnicy zadają w publicznych debatach pytania (mniej lub bardziej rozsądne) jest traktowany, jak przykład ich umysłowego kalectwa i szukania teorii spiskowych.

  Trzy dni temu Newsweek stwierdził, że to.... pokłosie polemiki smoleńskiej.
  a dziś:
  http://natemat.pl/207615,internauci-snuja-spiskowe-teorie-i-szukaja-winnych-smierci-magdaleny-zuk-teraz-przeswietlaja-jej-chlopaka

  No ale w sumie, skoro marsz i legendarne 100 tyś protestujących zostało przyćmionych przez zmarłą w dziwnych okolicznościach, jedną rodaczkę...

  Cloud Nine? ;)
 • edytowano May 2017
  Parówy, które nieostrożnie same rozpoczęły temat, za karę dostały zadanie rozbełtania przekazu i odwrócenia uwagi publiki.

  Podejrzewam, że takie akurat zadania wykonuje się migusiem, bo za lenistwo grozi coś więcej niż odebranie jajecznicy.
 • Bawi Cię?
  A mnie uczy:)

  Bo media głównego ścieku same szukają alternatywnych scenariuszy i ciekawych powiązań - zawsze kiedy sprawa jest bezpiecznie daleko od Polski. Albo gdy inflitrowana jest prawa strona lub Kościół, albo jacyś nic nie znaczący prywatni ludzie.

  Kiedy rzecz dotyczy naszego kraju i powiązania mogą obciążyć szeroko rozumiane lewactwo - nagle jest jedynie słuszna jedna wersja a wszystko inne to oszołomskie teorie spiskowe.
 • dyzio napisal(a):
  jak przepadł?
  nie ma go w pracy, w domu, nie odbiera tel.
 • może jest niewinny
 • Mania napisal(a):
  dyzio napisal(a):
  jak przepadł?
  nie ma go w pracy, w domu, nie odbiera tel.
  Dla wszystkich było oczywiste, że należy go "na wszelki wypadek" przetrzepać. Teraz już widać, że lokalne organy (członki, fiuty czy jak ich zwał) z policji i prokuratury ukręcają sprawę. Czyli handel ludźmi plus ewentualnie dragi, pod patronatem służb i pod kontrolą delegatów służb na odcinek władz lokalnych i lokalnych mediów polskojęzycznych.

  Oglądałem kiedyś taki rosyjski film o życiu codziennym rosyjskiego miasta początku lat 90tych. Dziadek samotnie wychowujący wnuczkę-sierotę. No i trzech lokalnych "chłopaków z osiedla", dzieci kiełkującej, drobnej mafii zgwałciło dziewczynę. Dziadek metodycznie odstrzelił dwóch, a trzeci sfiksował i skończył jeszcze gorzej. Tyle, że film był z gatunku fantasy, bo dziadka po cichu krył miejscowy milicjant, tuszując ślady.

  No więc dzisiejsza polska prowincja prezentuje się gorzej niż Rosja lat 90-tych, przedstawiona w ichnich dramatach obyczajowych. To tak dla uzmysłowienia, gdzie jesteśmy.
  I dlaczego powszechny dostęp do broni, owocujący setkami, albo tysiącami "dziwnych" zabójstw, wyszedł by społeczeństwu na zdrowie.
 • dyzio napisal(a):
  może jest niewinny
  Ciekawe, na ile jest cenny. Czy tatuś z WSI go ochroni, czy raczej, na wszelki wypadek, go powieszą ("internauci zaszczuli geja").
  Ten drugi pedał, ćpun, jak na głodzie to by wszystko wyśpiewał...
 • Widzieliście Wrońskiego?
  http://pressmania.pl/herrenvolk-i-miesko/

  "Komentarze pod poprzednim postem o śmierci młodej Polki w Egipcie, potwierdziły tylko moje podejrzenia, że coś jest nie tak w tej sprawie. Lansowany natychmiast scenariusz wydarzeń, sugerowani sprawcy, również poprzez zaangażowanie mediów, w tym „zmuszenie” rodziców do wywiadów, a przede wszystkim upublicznienie „ostatniej rozmowy ofiary” z polskim narzeczonym, wzbudziło natychmiast moje podejrzenia. Nie będę tu ich rozwijał, ponieważ nie prowadzę tej sprawy i nie będę nawet jako firma (nikt się do mnie nie zwrócił o to), więc muszę to schować dla siebie. Wybrano sposób, który wyeliminuje organy ścigania, poprzez medialne ostrzeżenie sprawców oraz pozwoli na zamiecenie wszystkiego pod dywan"

  (....)

  W pewnej telewizji trwa show jednego aktora. Nie wtrącam się i nie zabieram głosu. Chciałbym tylko, by ktoś powiązał kilka spraw obyczajowych ze sobą, podobne tragiczne przypadki i sam wyciągnął wnioski. Celebryci, politycy, znane nazwiska, knajpy, taśmy. W tle tragedia nieznanych nikomu, „nieważnych” kobiet. Coś łączy to wszystko. Środowiska? Od początku starannie wysterowane reakcje medialne? Sami sprawdźcie.

  Przez dwadzieścia pięć lat wytworzyliśmy, pozwoliliśmy wytworzyć, kastę konsumentów mięsa wyborczego. Nie są to tylko politycy z określonych ugrupowań, ale również „dzieci z Alei Róż”. Reszta jest tylko bezosobową masą, przedmiotami zaspakajającymi żądze klasy panów. Tragiczne jest to, że nikogo z odpowiedzialnych za to osób i instytucji, to nie obchodzi. Nikt nie odważy się przeanalizować tak, jak ja tych spraw, bo wnioski, jakie wyciągnie okażą się wręcz śmiertelne. Iluż „znanych i lubianych” mógłby znaleźć na kartach tej analizy? Lepiej już kanalizować to plotkami o znanej serialowej aktorce, prowadzącej dom „z panienkami”, o symbolach polskiego rozwoju w Warszawie i Wrocławiu z angielskim słowem „Tower” w nazwie, w których na bardzo wysokich piętrach klasa panów oddaje się relaksacji w towarzystwie „mięska”. Jak się coś rypnie to wtedy zaprzyjaźnione media i określeni „fachowcy” odpowiednio posterują. dziś to jest łatwe, bo przecież, na szczęście, są Muzułmanie, a na nich można zwalić wszystko. Nie bronię Muzułmanów, a tylko pokazuję jeszcze jeden aspekt ich inwazji na Europę. To świetny pretekst do przykrycia biznesu opartego o seks, pedofilię i pornografię. To także wspaniała okazja dla różnych organizacji, które „kochają” materiały nacisku.


  (....)
  To też jest spuścizna ostatniego ćwierćwiecza, którą mało kto zauważa, bo przecież WIG musi rosnąć.

  Ja myślę że to kolejna sprawa z cyklu zorganizowanej mafii handlu kobietami, masowej prostytucji i tak dalej.
  Pamiętacie Fibaka?
  Pamiętacie córkę i żonę Borysewicza?
  Pewnie było jeszcze kilka afer których ja z kolei nie kojarzę albo nie pamiętam.
  Ale imho - jeśli w Polsce jest jakaś mafia tego typu (a wszystko wskazuje na to że tak) to teraz jest idealny moment by to zbadać, nagłośnić, ukręcić mafii łeb i przy okazji złamać parę politycznych i celebryckich karier (bo nie wierzę że się ktoś tam nie zapląta).

  A tak, owszem, pokazać przy okazji zwykłym ludziom że PiS nie jest wyłącznie zmianą chorągiewki i gęby przy żłobie.
 • edytowano May 2017
  Coś mi się wydaje, że „dzieci z Alei Róż” znów w akcji. czyżby znany detektyw był wyłącznie elementem zaciemniania obrazu? Ostatnio dużo o nim na różnych „pudelkach” i to pozytywnie. Jeśli dodamy do tego histeryczne upublicznienie „ostatniej rozmowy”, to widzimy trochę inny obraz, również możliwy, niż lansują niektóre media, narzucając jedyną możliwą interpretację. Nie chce mi się w nią wierzyć, ale na razie wstrzymam się od głosu.
  i zestawmy to z:

  http://natemat.pl/207713,kolejna-wpadka-rutkowskiego-na-wideo-widac-jak-swietuje-z-dziewczyna-ktora-miala-stycznosc-z-rezydentem

  I jeszcze wysyp art. prasowych o tym, jak to zapanowała moda na "teorie spiskowe" w naszym kraju :) Cloud nine :)
 • Po raz kolejny linkuję do komuszego strajk.eu ale nie bez powodu:

  strajk.eu/policjanci-streczyli-kobiety-na-podkarpaciu-sprawe-odkryl-anarchista/

  Policjanci stręczyli kobiety na Podkarpaciu? Sprawę odkrył anarchista

  Wysoki rangą oficer policji został zatrzymany w Rzeszowie przez funkcjonariuszy Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Według mediów ma to związek z toczącym się śledztwem w sprawie przymuszania kobiet do prostytucji w kilku podkarpackich miastach.
  Treść zarzutów postawionych Wojciechowi L. została objęta klauzulą ściśle tajne, jednak jak podaje portal polskieradio.pl, sprawa dotyczy nieprawidłowości w działalności Zarządu Centralnego Biura Śledczego Policji w Rzeszowie, którego L. był funkcjonariuszem. Organy zastosowały wobec niego poręczenie majątkowe w wysokości 10 tys. zł oraz zawieszenie w czynnościach.

  Policjant został również przesłuchany w charakterze podejrzanego w innej sprawie. Chodzi o korupcję oraz przestępstwa związane z handlem ludźmi oraz czerpaniem korzyści z prostytucji i przymuszaniem kobiet do nierządu. Gang trudniący się takim procederem działał na Podkarpaciu od 2004 do 2017 roku. Z dotychczasowego śledztwa wynika, że poszkodowanych mogło zostać nawet 250 kobiet z Polski, Białorusi i Ukrainy. Możliwe, że polscy gangsterzy współpracowali zarówno ze stręczycielami zza wschodniej granicy, jak również z polskimi policjantami. Wśród zatrzymanych jest czterech mundurowych. Jak dotąd w związku ze sprawą zarzuty usłyszało 15 osób, a wobec 13 zastosowano areszt.
  Proceder handlu ludźmi i stręczycielstwa na szeroką skalę jako pierwszy zaobserwował Szamir Tomkowicz, działacz anarchistyczny i współzałożyciel wspólnoty Uniwersytet-Komuna-Anarkia. – Wszystko zaczęło się ok. 10 lat temu, od burdelu „Babilon” w Krośnie. Były jakieś przecieki o handlu amfetaminą, i o Ukrainkach zmuszanych do prostytucji. Ponoć często bywali tam policjanci – mówi aktywista w rozmowie ze Strajk.eu. Tomkowicz przyznaje, że wraz z nieżyjącym już kolegą próbował pokojowymi metodami walczyć z procederem. – Oplakatowałem całe miasto informacjami o zmuszaniu Ukrainek do prostytucji. Potem służby aresztowały część gangsterów, lecz większość im się wymknęła. Jako agent wkręciłem się w środowisko neofaszystów-stręczycieli, którzy przyznali się do współpracy z policją – wyznaje anarchista.
 • Wątek samobójstwa Kaczorowskiej pojawiał się na forach i w grupach tworzonych przez internautów w mediach społecznościowych po śmierci Magdaleny Żuk. Jak podaje TVP Info, dziennikarze zwrócili uwagę śledczym, że obie sprawy mogą mieć ze sobą coś wspólnego. Nieoficjalnie wiadomo, że chodzi o osoby powiązane z ostatnim partnerem Żuk.
  Więcej tutaj:

  https://www.wprost.pl/kraj/10053985/Co-laczy-smierc-Magdaleny-Zuk-z-samobojstwem-modelki-z-2016-roku-Sprawdza-to-sledczy.html
 • edytowano May 2017
  Przez dwadzieścia pięć lat wytworzyliśmy, pozwoliliśmy wytworzyć, kastę konsumentów mięsa wyborczego. Nie są to tylko politycy z określonych ugrupowań, ale również „dzieci z Alei Róż”. Reszta jest tylko bezosobową masą, przedmiotami zaspakajającymi żądze klasy panów.
  Coś w tym jest.
  Podnoszę amatorsko ciężary, elementy dwuboju i trójboju siłowego. Zazwyczaj przed lub po pracy, w jednym z błyszczących, nowoczesnych "gymów" bo mają wszystko co trzeba. Kiedyś zdarzyło mi się pójść na trening w środku dnia, gdy byłem na urlopie. To był zupełnie inny świat - inna kasta. Botoks, silikon, środki wspomagające. Pogarda dla tych kilku zwykłych osób które przyszły w "nie swoich" godzinach. Nadludzie. Robactwo do pracy!
 • edytowano May 2017
  Sprawa zatacza coraz szersze kręgi; klub Grey, wrocławski imam, politycy PO... a Rutkowski już spalony.
  image

  " witold gadowski‏ @GadowskiWitold

  Uuu sprawa pani Magdy Żuk zahacza o klub "Grey". Proszę o info, sprawa jest poważniejsza niż się wydawało. Politycy, islamiści, Wrocław..."
 • Kuba_ napisal(a):
  To był zupełnie inny świat - inna kasta. Botoks, silikon, środki wspomagające.
  Mężczyźni czy kobiety?
 • edytowano May 2017
  Herrenvolk(PO) i mięsko


 • Kuba_ napisal(a):
  Przez dwadzieścia pięć lat wytworzyliśmy, pozwoliliśmy wytworzyć, kastę konsumentów mięsa wyborczego. Nie są to tylko politycy z określonych ugrupowań, ale również „dzieci z Alei Róż”. Reszta jest tylko bezosobową masą, przedmiotami zaspakajającymi żądze klasy panów.
  Coś w tym jest.
  ...
  Warsiaską tajemnicą poliszynela są pedofilskie skłonności kanalii z kręgów jąkały, jak i łysego uszatego. A pamiętacie jak w filmie "Pedofile" (reż. Latkowski, delegat służb, film miał działać dyscyplinująco) padło tylko jedno nazwisko, tak dla przywrócenia karności? Reżysera Za...ssi.

  Każda deprawacja "możnych" ma parasol służb.

  A afera Marca Dutroux? Przecież tam w pobliżu kręcił się Huj z diastemą, kilku wiosenników kościoła z Beneluksu... a może i był transatlantycki sojusz z frakcją pizza od Podesty.

 • Mania napisal(a):
  Sprawa zatacza coraz szersze kręgi; klub Grey, wrocławski imam, politycy PO... a Rutkowski już spalony.
  image
  Obrazek został zmniejszony aby pasował do strony. Kliknij aby powiększyć.


  " witold gadowski‏ @GadowskiWitold

  Uuu sprawa pani Magdy Żuk zahacza o klub "Grey". Proszę o info, sprawa jest poważniejsza niż się wydawało. Politycy, islamiści, Wrocław..."
  W tej samej dyskusji na TT Gadowski pisze, że Włodarski z GW ma 9-letniego syna. Także ten screen z FB może zawierać więcej przekręconych informacji.
 • edytowano May 2017
  Nowy filmik : https://n-15-1.dcs.redcdn.pl/dcs/o2/tvn/web-content/m/p1/v/f3144cefe89a60d6a1afaf7859c5076b/37dee947-0e52-4171-bdbf-1c6dc98e75ee-360p.mp4
  @erka - to się wyjaśni.

  Ta śmierć może poruszyć lawinę - min. Ziobro wkroczył do akcji.

  image

 • Miter to ostatnie okienko przekaźnikowe służb (ABW?). Po prostu dostaje zadanie, gdy trzeba świecić gębą.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.