Skip to content

Ostatnia aktywność

Lista aktywności

 • Jerzy_Mak
  Jerzy_Mak dołączył(a).
  Witaj na pokładzie!
  29 November
 • Tyfon
  Tyfon dołączył(a).
  Witaj na pokładzie!
  25 November
 • Groza-Symetrii

  Proszę nie zrozumieć źle mojego wpisu, nie mam żadnych intencyj poza drobnym sprostowaniem. Podejrzewam, że lista o której piszesz, to (zgodnie z tytułem wątku) lista Dam i Rycerzy ŻRFF i ŻRdFF. Nie jest to zbiór tożsamy ze zbiorem forumkowiczów.

  Szanowny Kolego, trochę tak, a trochę nie.
  Lista na której się bazowałem gdy pierwszy raz 6? 7? lat temu składałem farorzowi listę wypominkową była bazowana na liście którą koleżanka AnnaE regularnie dołączała do intencji ŻRFF. Wedle mej wiedzy była to od początku w miarę możliwości kompletna lista ludzi związanych jakoś z wieloforumkiem, nie tylko Dam i Rycerzy (których czasami koleżanka AnnaE osobno wyróżniała), ale były też wymieniane osoby które wedle mej wiedzy nie ŻRFFowały, i później gdy spoza EC też przynosiłem wieści o kolejnych odejściach koleżanka AnnaE zawsze je dodawała.
  Ja w sumie tylko trochę pomossadowałem by podać wszędzie normalne imiona nazwiska, ale to głównie dlatego,

  3 November
  • Groza-Symetrii
   Groza-Symetrii
   że nie wiedziałem jakby mi farorz na nicki zareagował, już i tak zresztą deklinacya nazwisk bywa problemem ;)

   A tu zaznaczyłem to umknięcie bo ci rozmaici staroforumkowicze poumierali już drzewiej i zarówno społeczności tu jak i na innych reliktach społeczności to niestety umkło.
  • Groza-Symetrii
   Groza-Symetrii
   Zerknąłem jeszcze na samą stronę ŻRFF i lista obecna (coś się w formacie wykrzaczyło zaraz napiszę kol. Annie) nawet wprost jest opisana jako zmarli FForumowicze (choć są tam także osoby związane trochę inaczej i zmarłe Damy które nie forumkowały).

   Pozdrawiam
 • novvina
  novvina dołączył(a).
  Witaj na pokładzie!
  30 October
 • MiejSen

  Napisalem wiadomość.

  23 October
 • Groza-Symetrii

  Za dużo blablabla, a z innej mańki: kolega może chodzi na sesyjki rpg? Za czasów rebelki, jak byłem li czytelnikiem, to próbowałem, do Was dołączyć, jak graliście w Judejczyków, ale padł pomysł, czy coś, a miałem fajną postać i byłem w kontakcie mejlowym z Adamem.

  Napiszę tutaj by offtopu nie robić.

  A kampania żydowska, dawne czasy, z 10 lat już będzie. Pod jakim nickiem kulega wtedy był?
  No generalnie rdzeń tamtej grupy funkcjonuje - ja, Executor, Unknown User, i w międzyczasie kulega Rydygier też został stałym graczem via sieć, acz akurat Adam się ożenił, i generalnie z grania odpadł, za to wydał kilka powieści, więc coś za coś

  22 October
 • booz
  booz dołączył(a).
  Witaj na pokładzie!
  20 October
 • amicis
  amicis dołączył(a).
  Witaj na pokładzie!
  18 October
 • Dziki
  Dziki i ollepmuk314 dołączył(a).
  Witaj na pokładzie!
  15 October