Skip to content

Donald Trump ranny.

124678

Komentarz

  • edytowano 15 July

    To był nieszczęśliwy wypadek. Mateusz wracał z baru napruty jak pekaes i paczy Trump ma przemówienie. Nie cierpi gościa ale chciałby go widzieć lepiej więc idzie dalej...paczy! Drabina! To z odwagą godną wytrawnego degustatora C2H5OH wlazł i paczy karabin! Pewnie polucjant poszedł na siku i zostawił. No więc wyrwał karabin i szczelił. Ano, że napity to celił nie w cielsko, ale w główkę bo w grach wideło uczyly go, że najwięcej punktów dostaje sze za hedszot. No nie trafił. Tag było!

  • @los powiedział(a):
    Szczerze

    No tutaj akurat szczerze, co zrobiłby z Trumpem, gdyby tylko mógł

  • edytowano 16 July

    Senator JD Vance - przyszły viceprezydent. On już wie kim jest Tusk, bo mu dokopał :-)

    https://x.com/rose_k01/status/1812943823062114629

  • @christoph powiedział(a):
    Chyba Rze wie Rze kamizelka je

    VIP-y na wiece zakładają pod koszulę kamizelki kewlarowe. One są w stanie zatrzymać pocisk 9mm, czy odłamki z IED, ale ostrołukowa amunicja do karabinków takich jak M16 czy inne AR-y penetruje je bez większych problemów. Żeby je zatrzymać potrzebna jest płyta balistyczne - taka jaką PAD nosił w Kijowie.

  • @qiz powiedział(a):
    Skoro głównym kandydatem na wicka u Trumpa jest JD Vance, "antywojenny" senator z Kentucky, to wszystko jest bardziej niż jasne. Vance to autor Hillbilly Elegy (dzięki @ms.wygnaniec !!! to Ty mi poleciłeś... czy ja Tobie?), gość, który wszystko w życiu zawdzięcza US Army. Bardziej niż jawna ekspozytura armii - nie wiem, czy można mówić wprost, że Pentagonu. Po prostu wojskowi chcą wziąć za mordę i posprzątać, nawet już się z tym nie kryją.

    Na forum książkę polecał ms. Może źle pamiętam, ale w Elegii Vance pisze, że to życzliwy dorosły obecny w życiu dziecka jest kimś, kto decyduje o jego przyszłości. No, ale to było zanim jego gwiazda rozbłysła, że hej, więc może faktycznie armia nim steruje.

    Ale wróćmy do orkiestrowania dyfamacji i czarnego PR.
    JD Vance, namaszczony przez Trumpa wiceprezydent in spe:

    • Nie obchodzi mnie co stanie się z Ukrainą (początek inwazji 2022)

    Powiedzmy, że można mu to wybaczyć, ale mija ponad rok i co słyszymy?

    • Biden zabronił Ukrainie rozmów pokojowych
    • Ukraina ciemięży chrześcijan (znaczy się cerkiew moskiewską na Ukrainie, taki szczegół)
    • Ukraina nie może wygrać, bo matematyka na to nie pozwala
      • USA ma za małe moce produkcyjne, by zapewnić wsparcie w walce lądowej
      • Rosja ma za dużo ludzi
      • Rosja ma za dużo artylerii
    • im dłużej trwa wojna, tym więcej Ukraińców zginie
    • Logicznym rozwiązaniem jest więc wstrzymanie pomocy i pozwolenie Rosji na zajęcie czego chce, prawda?

    Jeszcze sobie odsłuchałem dla pewności na świeżo - Vance życzy sobie, żeby użyć milionów dolarów pomocy (której blokowanie popierał) jako dźwigni, żeby dopilnować dbania przez Ukraina o wolność religijną. Klaun.

    Łapiecie się na amerykańskiego Czarnka z brodą, pyskatego buldoga, który powie wszystko by Pas Rdzy głosował na Trumpa. W sumie ciekawe czy może głosować na kogoś innego? Zakładam, że gra jest o maksymalną polaryzację i chaos, niezależnie od tego kto zwycięży w wyborach.

  • Gra o maxymalną polaryzację
    Zawsze
    Coraz częściej

  • Wzruszające. Tak, w dzisiejszych czasach opowiedzenie się po stronie życia nie jest czczym gestem.

  • edytowano 16 July

    @trep powiedział(a):
    Wzruszające. Tak, w dzisiejszych czasach opowiedzenie się po stronie życia nie jest czczym gestem.

    Ihha haaa!

  • Co do Vance'a: to w polityce amerykańskiej wicek nagle zdobył jakieś decydujące znaczenie?

  • To zależy od samego vicka. Cheney był na tyle sprawny, że kręcił tym biznesem.

  • edytowano 16 July

    Trump wybrał kandydata na wice.

    W 2022 r. powiedział Steve’owi Bannonowi w wywiadzie: - Muszę być z tobą szczery, tak naprawdę nie obchodzi mnie, co się stanie z Ukrainą.

    • Musimy szybko zakończyć wojnę w Ukrainie, by Ameryka mogła się skupić na prawdziwym problemie, Chinach - powiedział Vance w najnowszym wywiadzie.

    Odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku, gdyby był wickiem wcześniej rzeczywiście żadna wojna by nie wybuchła.

  • Czy jeśli Trump zostanie wybrany, będzie to jego pierwsza czy druga kadęcja?

  • Pierwsza, może być wybrany na drugą. Tylko wtedy będzie starszy niż Bidet teraz.

  • @Vance powiedział(a):
    Muszę być z tobą szczery, tak naprawdę nie obchodzi mnie, co się stanie z Ukrainą.

    Po jakim czasie po wyborach dowie się, że wojna na Ukrainie to proxy wojna USA z Chinami. Po godzinie?

  • w 2022 to i Macron głupoty gadał

  • Na oko druga. Jest w tej sprawie poprawka do konstytuty ichniej:

    Sekcja 1. Żadna osoba nie może zostać wybrana na urząd Prezydenta więcej niż dwa razy

    https://en.wikipedia.org/wiki/Twenty-second_Amendment_to_the_United_States_Constitution

  • Poza tym - wyborcom mówi się inne rzeczy niż Derinowi Devletowi. Biedny Ziemniak to chyba do dziś myśli, że Józef Beck w swym słynnym przemówieniu przedstawił zasady prowadzenia polityki zagranicznej przez Rzeczpospolitą Polską.

  • Żeby wygrać trzeba gadać co wyborcy słuchać lubią, a później się zobaczy wszak ich pamięć i tak nie sięga dalej niż przedwczoraj

  • I prosz, jaki prorok:

    W wywiadzie dla Rolling Stone z listopada 2000 r. prezydent Bill Clinton zasugerował, że 22. poprawka powinna zostać zmieniona, aby ograniczyć liczbę prezydentów do dwóch następujących po sobie kadencji, ale następnie zezwolić na kolejne kadencje ze względu na dłuższą średnią długość życia.

  • edytowano 16 July

    Clinton widocznie coś planował, ale afera z Monicą mu przeszkodziła

  • @los powiedział(a):

    @Vance powiedział(a):
    Muszę być z tobą szczery, tak naprawdę nie obchodzi mnie, co się stanie z Ukrainą.

    Po jakim czasie po wyborach dowie się, że wojna na Ukrainie to proxy wojna USA z Chinami. Po godzinie?

    Ładnie to opisała Joanne K Rowling.

  • edytowano 16 July

    @los powiedział(a):
    Poza tym - wyborcom mówi się inne rzeczy niż Derinowi Devletowi. Biedny Ziemniak to chyba do dziś myśli, że Józef Beck w swym słynnym przemówieniu przedstawił zasady prowadzenia polityki zagranicznej przez Rzeczpospolitą Polską.

    Jak wiadomo przywódcy Polski od chrztu Polski prowadzili politykę romantyczną nawet nie podejrzewając, że można kierować się interesem miast moralną słusznością, aż pojawił się red. Ziemkiewicz...

  • @trep powiedział(a):

    @los powiedział(a):

    @Vance powiedział(a):
    Muszę być z tobą szczery, tak naprawdę nie obchodzi mnie, co się stanie z Ukrainą.

    Po jakim czasie po wyborach dowie się, że wojna na Ukrainie to proxy wojna USA z Chinami. Po godzinie?

    Ładnie to opisała Joanne K Rowling.

    Daesz!

  • edytowano 16 July

    Krótko po wyborze premiera Wielgiej Brytfanny zjawia się u niego Minister Magii i informuje jak naprawdę świat wygląda (że istnieje świat magii, o którym on wcześniej nie miał pojęcia).

  • Vance to kawał chuja, chyba nikt nie ma wątpliwości (włącznie ze sporą częścią zwolenników Trumpa).

    Jaki "dodatkowy" elektorat można na niego złapać - nie mam pojęcia. Może Hindusów, bo ma żonę Indiankę?

  • Też uważam, że to jest gwarant jakiegoś deala a nie sposób na poszerzenie elektoratu. JD to jest przede wszystkim człowiek Petera Thiela.

  • @wildcatter1 powiedział(a):
    Też uważam, że to jest gwarant jakiegoś deala a nie sposób na poszerzenie elektoratu. JD to jest przede wszystkim człowiek Petera Thiela.

    Pamiętam.

  • edytowano 16 July

    Jeśli to deal z DD, to zastanawiam się, kiedy / przez kogo Vance został "przyjęty". Carlson, Jones, Posobiec to dzieci Dipstejta w co najmniej drugim, a zapewne w o wiele dalszym pokoleniu. JDV jest oficjalnie potomkiem bezzębnej biedoty z Appalachów.

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.