Skip to content

Donald Trump ranny.

123457

Komentarz

  • A kto tu cośkolwiek zrobi wrogom z ZiS?
    Nawet lepka kotku ukręcić nie wolno....

  • Jak nie wolno jak wolno.

  • Ale jaki ostracyzm, potępienie i ogólny niesmak.
    Ble, fuj.

  • Quote it or didn't happen.

  • @los powiedział(a):

    @trep powiedział(a):
    Mężczyźni daliby radę. Problemem było ich flekowanie przez tzw. swoich.

    Tzw. swoi próbowali też flekować Donalda Trumpa. Nie przestraszył się bardzo.

    We wczorajszym wywiadzie Petersona z Muskiem Peterson zauważył że Trump ma rzadką zdolność nie ulegania psychopatycznym bullies.
    Wywiad na x do xnalezienia.

  • @wildcatter1 powiedział(a):

    @los powiedział(a):

    @trep powiedział(a):
    Mężczyźni daliby radę. Problemem było ich flekowanie przez tzw. swoich.

    Tzw. swoi próbowali też flekować Donalda Trumpa. Nie przestraszył się bardzo.

    We wczorajszym wywiadzie Petersona z Muskiem Peterson zauważył że Trump ma rzadką zdolność nie ulegania psychopatycznym bullies.

    To powinien być pierwszy warunek dla polityka. Wiem, jak Polak jest w stanie wstać z łóżka, to już się wyróżnia.

  • @MarianoX powiedział(a):
    Liczni polscy mężczyźni panicznie boja się w jakikolwiek sposób narazić kobietom, więc każda agenda przez nie przepychana zostanie przepchnięta. Wiadome dyskusje formowe przykładem.

    Oczywiście u podstaw strach i gnuśność na zewnątrz rzekoma szarmanckość i galanteria.

    Warto takie teksty skomentować, bo zostawione same sobie zaczynają się panoszyć jako uznana prawda. Poproszę o przykład przykładu, skoro to takie wiadome - gdzie ktoś na forum boi się w jakikolwiek sposób narazić kobietom.

  • Ja

  • No ja na przykład.
    Jeśli żona powie ci, "A rób sobie co chcesz", pod żadnym pozorem nie rób tego co chcesz!

    👣

    🐾
    🐾

  • @los powiedział(a):
    Ja

    No jakoś mi się to nie zgadza z historiami o gwałtownych dyskusjach o Smoleńsku (również z kobietami machającymi rękami), ale może źle pamiętam.

  • @wildcatter1 powiedział(a):
    We wczorajszym wywiadzie Petersona z Muskiem Peterson zauważył że Trump ma rzadką zdolność nie ulegania psychopatycznym bullies.
    Wywiad na x do xnalezienia.

    Skoro Kolega odsłuchał:
    Czy Musk nadal uważa, że Ukraina powinna się poddać i że USA nie powinny jej pomagać? Oraz czy nadal udostępnia Starlinki Rosji?

    Czy Peterson nadal uważa, że Rosja broni cywilizacji judeo-chrześcijańskiej wobec zgniłego Zachodu? Oraz że inwazja Rosji na Ukrainę nie ma nic wspólnego z rosyjskim imperializmem?

  • I czy panowie skomentowali, że to Donald Trump ma opinię psychopatycznego bully?

  • I pewnie dlatego nie ulega

  • Słuchem jako podkład do pracy więc może mi umknęło, ale kwestie Ukrainy i Rosji nie były poruszane.

    Poruszające było jak mówili o polityce gender i Musk zdobył się na wyznanie że ruch trans ukradł mu syna. Wtedy poprzysiągł zniszczyć “woke mind virus”.

  • Dobry Boże.

    "Elon Musk, the CEO of Tesla and SpaceX, has expressed his deep regret and outrage over his experience with his transgender child, Xavier, now known as Vivian Jenna Wilson. In an interview with Dr Jordan Peterson, Musk revealed he felt "tricked" into consenting to puberty blockers for his child, describing the situation as being misled during the Covid-19 pandemic."

  • @Kuba_ powiedział(a):

    @los powiedział(a):
    Ja

    No jakoś mi się to nie zgadza z historiami o gwałtownych dyskusjach o Smoleńsku (również z kobietami machającymi rękami), ale może źle pamiętam.

    Może nie wszystkich kobiet się boję ale takie na pewno są.

  • Po całej serii nacisków, bo początkowo nie miała zamiaru.
    Ponoć w jueseju wyciągnęli jej, że względy inne niż merytoryczne decydowały o zatrudnianiu i przydzielaniu zadań oraz awansów. Ale to tylko plotki,

  • Kongresmeni z różych partii strasznie ją zmasakrowali podczas przesłuchań.

  • dziś w sklepie spożywczym pani kasjerka patrząc na zdjęcie pary DT i KH zapytała mnie kto wygra
    lud nad dwoma rzekami Mittelueropy interesuje sie tym, co w USA

  • @los powiedział(a):
    Kongresmeni z różych partii strasznie ją zmasakrowali podczas przesłuchań.

    Skopał ją nawet Ro Khanna, Demokrata z Kalafiornii, którego pamiętamy dobrze jako polakożercę.

  • tak, ten dylemat - czy poleciała za spapranie roboty czy za spapranie roboty? (nie ma błędu, napisałam co chciałam)

  • @MarianoX powiedział(a):

    @peterman powiedział(a):

    @los powiedział(a):
    Kongresmeni z różych partii strasznie ją zmasakrowali podczas przesłuchań.

    Skopał ją nawet Ro Khanna, Demokrata z Kalafiornii, którego pamiętamy dobrze jako polakożercę.

    Cóż się chłopu dziwić skoro zamach nieudany?

    "A z was dupy, nie prowokatorzy"

  • @christoph powiedział(a):
    dziś w sklepie spożywczym pani kasjerka patrząc na zdjęcie pary DT i KH zapytała mnie kto wygra
    lud nad dwoma rzekami Mittelueropy interesuje sie tym, co w USA

    A to takie dziwne, że się prowincja interesuje, kto będzie cysorzem Wszechśmiotu?

  • edytowano 25 July

    Zasadniczo pan DiDżej Wąs jest wielkim miłośnikiem twórczości J.R.R.R. Tolkiena, zatem jak donosi pewien rednex z Wielkiego Szatana:

    "JD Vance is a Tolkien Fan and the Media HATES it!"
    "Liking The Lord of the Rings Is 'Far-Right'"

    pozatem skrytykował był "bezdzietne kociary" w typie Kamali H.

    Zadzieje się....

  • J.R.R.R.R. Tolkiena z Tolkmicka?

  • @Szturmowiec.Rzplitej powiedział(a):
    J.R.R.R.R. Tolkiena z Tolkmicka?

    A nie z Tołkin k. Korsz?

  • edytowano 25 July

    @Szturmowiec.Rzplitej powiedział(a):
    J.R.R.R.R. Tolkiena z Tolkmicka?

    Im wincyj R tym bardziej dany autor jest Far-Right

    Na ten przykład autor "Gry o Tron" nazywa się George R.R. Martin

  • Znani ludzie wspierający Trumpa:

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.