Skip to content

Warszawski Szpital Południowy

13

Komentarz

  • W/g dr-a Jędrzejewskiego- Dawidek uśmiercił na SORze pare osób.
    Salonik VIP to najmniejszy pikuś w tej aferze.

  • edytowano 23 June

    Dziwię się, że dla was to jest wielka afera polityczna (w każdej spółce państwowej tak jest i będzie dalej). To jest afera lekarzy, którzy stworzyli patologiczny układ, w którym zarabiają absurdalne pieniądze drenując do granic NFZ. To jest afera funkcjonowania publicznej służby zdrowia, gdzie każdy kto może (i nie musi być politykiem) wykorzystuje znajomości, bo niewydolny system ma gigantyczne kolejki i złą jakość usług. To znamienne, że partie zmiany takie jak Konfederacja czy Razem mówią niemal jednym głosem o reformie, a POPiS będzie przerzucał winę miedzy sobą chcąc utrzymać status quo.

  • Mały Tusk. Tak muszę go określić

  • Może ktoś wyczyścić trola od partyjnego przekazu?
    Natomiast wczorajsza rozmowa w Kanale 0, co do skali i skutków mocno przypomniała mi sprawę Łowców Skór

  • Należy zlikwidować służbę zdrowia i policję, przeżyją silniejsi. Niechaj władzy ster weźmie U-Pe_Er!

  • TVN24 na posterunku, czyli informacje są ale marginalne, już lepiej TVP w likwidacji, bo tam nawet posłankę wywiadujący podociskał, choć w serwisie informacyjnym już marginalnie, Polsat całkiem przyzwoicie. Natomiast Republika znowu usiłuje przegrzać sprawę!!! Tam nie było zabijania kogokolwiek, nic was sprawa Garlickiego nie nauczyła? wPolsce24 zacnie.
    Duży szacunek dla Kanału 0, bo usiłowanie zemsty będzie wszechpotężne.

  • Sprawa Garlickiego to picer Zbynio, który tylko z wiązaniem krawatów sobie radzi.

  • Jedno w tej sprawie wskazuje, że mamy dużego farta, to fakt, że 2 dni temu Ćwierkacz zmienił regulamin i padły wszystkie Sieci Na Wybory i inne farmy troli. Nie daje się na razie kręcić trendami aby mącić i wpisy Giertycha już tak nie rezonują.
    Uwaga drobna, lekarskie błędy powodują zgony pacjentów, to się zdarza, pytanie tylko z czego te błędy wynikały oraz co z nimi zrobiono.
    Na razie mamy przerażającą sytuację, gdzie partyjny kacyk łamie procedury i jest kompletnie bezkarny

  • @los powiedział(a):
    Jakim debilem trzeba być, by używać określenia POPiS?

    Nie trzeba być debilem. Wystarczy, że jest się trollem któregoś z odłamów Konfederacji. Taką mają bieżącą narrację i ją wciskają.
    A żeby dać sobie wcisnąć narrację, znowu nie trzeba być debilem. Wystarczy mieć "pamięć złotej rybki" (copyright by @los :) ) i nie interesować się polityką. Dość powszechna przypadłość.

  • Pamięć jakoś składa się na inteligencję. Debile mają ją istotnie gorszą.

  • Tak jak napisał Kol. @Krzychol66
    POPiS to jest typowe konfiarskie zawołanie. Nie ma sensu sobie dogryzać, prawdopodobnie PiS będzie w koalicji z większą częścią konfy. Wtedy będzie można zapytać co z POPiSem.

  • Jak najbardziej jest sens.
    Wciskanie PoPiSu jest obrazą wszystkiego: prawdy, rozumu, moralności jakiejkolwiek, wreszcie nadziei na normalne państwo po "nocy" peowskiej. Jest skrajnie niesprawiedliwe. I de facto cementuje obecny układ rządzący.
    Popieranie z kolei ewidentnych kłamców jest objawem braku rozsądku. Skoro popieram kłamstwo jako narzędzie, na jakiej podstawie oczekuję, że sam nie będę okłamany?

  • @posix powiedział(a):
    Tak jak napisał Kol. @Krzychol66
    POPiS to jest typowe konfiarskie zawołanie. Nie ma sensu sobie dogryzać, prawdopodobnie PiS będzie w koalicji z większą częścią konfy. Wtedy będzie można zapytać co z POPiSem.

    A w wypadku pesymistycznym Tusk będzie w koalicji z mniejszą częścią Konfy (od Mentzena).

  • edytowano 08:32

    O trolu nie ma co gadać, tylko wyczyścić bo szkoda czasu na takie pierdoły.
    A z nieistniejących opowieści o nieistniejącym saloniku w nieistniejącym szpitalu:

    • pewnego razu, wieczorową a raczej ranną porą, trafiła zwykła pacjentka w okolice owego saloniku, do owego przybytku schroniły się dwie znane persony, a zza drzi dobiegły radosne głosy, co na SORach nie jest częste, ponieważ zwykła pacjentka nie mogła się sama poruszać, więc gdy przyszedł personel owego szpitala, zwykła pacjentka zapytała czy też może zostać tam przetransportowana, bo na dole na SOR jest smutno, a tam tak wesoło! Ta uwaga spowodowała, że natychmiast dalej przetransportowana została i dalsze czynności wobec nie podjęto.

    To oczywiście pomówienia i bajki.

  • edytowano 09:02

    Jak byĺy wybory prezydenckie i wyszła kawalerka Nawrockiego to jeden zwolennik konfy mi powiedział, że on na takiego człowieka nigdy nie mógłby zagłosować. Na co mu powiedziałem, że ja zagłosuję, a na razie czekam na więcej informacji.

    Już w drugiej turze mi cały szczęśliwy obwieścił, że oczywiście Nawrocki i po wynikach śmiejemy się z bólu dupy lewaków. lekki facepalm

    W osi czasu chętnie rzucał co jakiś czas POPiSem.

    Więc z wdzięczności przymykam na to oko. Bo jakby wygrał Trzaskowski to byśmy byli wszyscy w czarnej dupie.

    Oczywiście jakiś odpór trzeba dać.

    Jeszcze taka ciekawostka, że POPiS używają też chętnie wyborcy Zandberga.

  • Troll to szczupak w stawie. Przeżyją tylko zdrowe i sprawe ryby.

  • @krzychol66 powiedział(a):
    Wciskanie PoPiSu jest obrazą wszystkiego: prawdy, rozumu, moralności jakiejkolwiek, wreszcie nadziei na normalne państwo po "nocy" peowskiej. Jest skrajnie niesprawiedliwe. I de facto cementuje obecny układ rządzący.
    Popieranie z kolei ewidentnych kłamców jest objawem braku rozsądku. Skoro popieram kłamstwo jako narzędzie, na jakiej podstawie oczekuję, że sam nie będę okłamany?

    +1000

  • Znani mi Konfiarze i Bauniarze powtarzają hasło "PO-PiS" jak mantrę

  • @los powiedział(a):

    @Łukasz_L powiedział(a):
    POPiS będzie przerzucał winę miedzy sobą chcąc utrzymać status quo.

    Mentzen kelnersko obsługiwał w swoim pubie Sikorskiego i Trzaskowskiego, kiedy obok wisiały twarze polityków PiS na ścianie na plakatach z hasłem "Tych panów nie obsługujemy!" Coś źle zapamiętałem?

    Co tam wisi na ścianie nie wiem.
    W każdym razie Mentzen już po tej akcji, nie wprost, ale jednak poparł Nawrockiego. Z prostej kalkulacji wynika, że tak też zrobiła większość jego wyborców.

  • Część wyborców ma więcej instynktu samozachowawczego od ich liderów.

  • loslos
    edytowano 09:53

    @rozum.von.keikobad powiedział(a):

    @los powiedział(a):

    @Łukasz_L powiedział(a):
    POPiS będzie przerzucał winę miedzy sobą chcąc utrzymać status quo.

    Mentzen kelnersko obsługiwał w swoim pubie Sikorskiego i Trzaskowskiego, kiedy obok wisiały twarze polityków PiS na ścianie na plakatach z hasłem "Tych panów nie obsługujemy!" Coś źle zapamiętałem?

    Co tam wisi na ścianie nie wiem.

    Teraz już wiesz

    I źle zapamiętałem. Było klientów a nie panów.

  • Wczoraj na X zbanowałam chyba z 10 userów za "Po-PiS".

    @Łukasz_L powiedział(a):
    Dziwię się, że dla was to jest wielka afera polityczna (w każdej spółce państwowej tak jest i będzie dalej). To jest afera lekarzy, którzy stworzyli patologiczny układ, w którym zarabiają absurdalne pieniądze drenując do granic NFZ. To jest afera funkcjonowania publicznej służby zdrowia, gdzie każdy kto może (i nie musi być politykiem) wykorzystuje znajomości, bo niewydolny system ma gigantyczne kolejki i złą jakość usług. To znamienne, że partie zmiany takie jak Konfederacja czy Razem mówią niemal jednym głosem o reformie, a POPiS będzie przerzucał winę miedzy sobą chcąc utrzymać status quo.

    Bzdura urągająca rozumowi i faktom. Jesteś Łukaszu prawdopodobnie młodym, niezorientowanym wyborcą skoro zrównujesz stronnictwo zaprzańców z partią polską. Nie ma status quo, jest wojna między PiSem i Targowicą. I ciekawa jestem komu kibicujesz w tej wojnie.

  • edytowano 10:04

    @krzychol66 powiedział(a):

    @los powiedział(a):
    Jakim debilem trzeba być, by używać określenia POPiS?

    Nie trzeba być debilem. Wystarczy, że jest się trollem któregoś z odłamów Konfederacji.

    A jedno z drugiego nie wynika?

  • @celnik.mateusz powiedział(a):

    @krzychol66 powiedział(a):

    @los powiedział(a):
    Jakim debilem trzeba być, by używać określenia POPiS?

    Nie trzeba być debilem. Wystarczy, że jest się trollem któregoś z odłamów Konfederacji.

    A jedno z drugiego nie wynika?

    Nie.
    Można być po prostu cynicznym kłamcą.

  • Ale jak to rzekł Samentu do Mefresa: Jesteś Mefresie i łajdakiem i głupcem. Łajdakiem, bo okłamujesz ludzi, głupcem, bo myślisz, że ci wierzą.

  • edytowano 12:31

    Winny jest jak zawsze system, sprawcy jak zawsze są niewinni. Sprawcy zarządzający kryzysem odwracają uwagę i tworzą narrację o winie systemu. Nie wiem czy zbyt ezopowo. Chodzi mi o to, że tłumaczenie o winie systemu w konkretnej sprawie jest odbierany jako rażące trollowanie. Przepraszam że kilkakrotnie się powtórzyłem ale bardzo mi zależy aby jasno się wyrazić.

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.