Filioquist
Filioquist
Reakcje
-
Odp.: Ryś w owczej skórze
...mamy w Lublinie piękny klasztor i to jeszcze pod wezwaniem św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny i (historycznie) św. Teresy z Ávili (Wyświetl post)1 -
Odp.: Wojna
...a po co im to obywatelstwo w jedną stronę albo z jedną nogą? (Wyświetl post)1 -
Odp.: To nie bug, to feature
...teraz to chyba priorytet tylko specyficznej kategorii celebrytów egzemplifikowanych przez Lubomirskich-Lanckorońskich 😆 (Wyświetl post)1 -
Odp.: Irański generał Kasem Sulejmani został zabity
...tak czy owak hrabia na Nowej Myszy - to brzmi (Wyświetl post)1 -
Odp.: Przyjdzie GLOBCIO i nas zje
...gdyby to była niemiecka technologia to może nawet coś by z tego było A tak wdzięczni rodacy postarają się, żeby nic z tego nie wyszło. (Wyświetl post)1
