Mania
Mania
Reakcje
-
Odp.: Warszawski Szpital Południowy
W czasie całodziennego programu w kanale 0 objawił się wojskowy lekarz Narcyz Sadłoń - GENIALNY facet. Jest gotów bronić dr-a Emila. Twierdzi, że nie on jeden. (Wyświetl post)2 -
Odp.: Warszawski Szpital Południowy
Przed chwilą wyczytałam, że w latach 2009, 2010 był osobistym lekarzem Prez. Kaczyńskiego. Głęboko wierzący. Himalaista. Specjalizacja - rehabilitacja. Pracował na Szaserów z dr-em Emilem. Ojciec 4 c… (Wyświetl post)4 -
Odp.: Warszawski Szpital Południowy
Ośmiornica już rozmywa aferę. Dr Emil jest przestępcą, bo nie zawiadomił prokuratury o przestępstwie- tak gada Dubois. Kolenda Zaleska krzyczy: gdzie dowody? (Wyświetl post)1 -
Odp.: Warszawski Szpital Południowy
Wczoraj na X zbanowałam chyba z 10 userów za "Po-PiS". Bzdura urągająca rozumowi i faktom. Jesteś Łukaszu prawdopodobnie młodym, niezorientowanym wyborcą skoro zrównujesz stronnictwo zaprza… (Wyświetl post)4 -
Odp.: Warszawski Szpital Południowy
W/g dr-a Jędrzejewskiego- Dawidek uśmiercił na SORze pare osób. Salonik VIP to najmniejszy pikuś w tej aferze. (Wyświetl post)1
