Szturmowiec.Rzplitej
Szturmowiec.Rzplitej
Reakcje
-
Odp.: Jaki nick ma Meloni na forum?
Ja wiem czy taki wielki błąd? Myślę, że pani premier myślała, że jeśli poprosi kogoś normalnego o selfika, to on odpowie „Ależ oczywiście, z rozkoszą kochana pani premier, to dla mnie zaszczyt i praw… (Wyświetl post)1 -
Odp.: Najgorszy mundial eveeeer...
Szkódka. (Wyświetl post)1 -
Odp.: Wojna
Ukraina jest w rakiety bardzo mocna. Cała radziecka branża rakietowa to Ukraińcy. Rosjanie musieli ich długo gonić i dopiero po roku 2000 osiągnęli coś ciekawego. (Wyświetl post)1 -
Odp.: Najgorszy mundial eveeeer...
Wiesz pan, tak. Ale też odzwierciedla to społeczeństwo szwajcarskie. Tam tak jest, że na derektora w banku pana Granita by nie wzięli, ani nawet Johana, choć ma bardziej wyjściowe imię. Natomiast na … (Wyświetl post)3 -
Odp.: Jaki nick ma Meloni na forum?
To jest takie wariactwo, że człowień łapie się na szukaniu w tym szachów 5D. (Wyświetl post)1
