ms.wygnaniec
ms.wygnaniec
Reakcje
-
Odp.: Wybory 2027
Nic o Braunie nie umiem napisać, poza tym, że jego ludzie (i to tacy jak Gadowski czy Sumliński, więc z metapolityki) są bardzo lokalnie aktywni oraz to, że łowią w elektoracie pisowskim (sensu largo… (Wyświetl post)2 -
Odp.: Przyjdzie GLOBCIO i nas zje
Jak jeszcze kilka lat temu nauczano, za zjawisko El Niño odpowiada GLOBcio jako pies łańcuchowy człowieka, to ja się pytam, jakimi potęgami jesteśmy, że: Źródło Więc jakisz to globalny przemysł to 15… (Wyświetl post)1 -
Odp.: Wybory 2027
25-30% twardego jądra to nie, natomiast tam mogą być straty i na wybory nie pójdą. Jeżeli nasza strona i neutralni (czyli lajtowi tubylcy) nie stracą zapału, a po stronie antypolskiej będzie demobili… (Wyświetl post)2 -
Odp.: Najgorszy mundial eveeeer...
Po wczorajszym meczu Anglia-Chorwacja, mam propozycję aby faworyci (najwyższy ranking) grali ze sobą na początku, bo wtedy znacząco spada brak motywacji u przegranego, a w przypadku remisu u obu. (Wyświetl post)1 -
Odp.: Wybory 2027
Jedyne co Tuska ratuje, to zbliżające się wakacje, bo Łatwogang i Salonik VIP ładnie się uzupełniają: * No SORy, taki mamy klimat (Wyświetl post)4
