posix
posix
Reakcje
-
Odp.: Warszawski Szpital Południowy
Tak jak napisał Kol. @Krzychol66 POPiS to jest typowe konfiarskie zawołanie. Nie ma sensu sobie dogryzać, prawdopodobnie PiS będzie w koalicji z większą częścią konfy. Wtedy będzie można zapytać co z… (Wyświetl post)1 -
Odp.: Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej - Karol Nawrocki
Nigdy mi się nie podobało. Od początku. Dzielenie, kto będzie odbudowywał Ukraine, po wojnie. A podział chyba już był rok jak zaczęła się wojna. Taką mapkę, z flagami krajów widziałem. Naprawdę słabe… (Wyświetl post)4 -
Odp.: Warszawski Szpital Południowy
Pewnie nawet to poświęcenie go by wypaliło, ale tak jak zauważył Kol. @ms absolwenciak tak tam wszystkich nawk** w szpitalu, że lekarze podrzucają kolejne smaczki. Ten pokój dla VIPów i zrobienie dur… (Wyświetl post)1 -
Odp.: Aktualności, newsy, krótkie wiadomości tekstowe
Kiedyś wspominałem, że na gazeta.pl komentarze obskakuje jakaś grupa PiSowska i jest pod każdym tekstem jedno wielkie obrzucanie się błotem z gazownikami. Portal nigdy sobie z tym nie poradził. Ktoś … (Wyświetl post)3 -
Odp.: Aktualności, newsy, krótkie wiadomości tekstowe
Ona ma coś w sobie takiego, że wszystkie te jej akcje wywołują dozę wewnętrznego zażenowania. Powracającym uczuciu, gdy słyszy się o jej nowym "projekcie", wydarzeniu którego jest twarzą , … (Wyświetl post)1
