Skip to content

A zauważyli, że dupnęło kiedy chcieli katedrę?

edytowano March 2015 w Forum ogólne
Chcieli wysadzić San. Familia, katedrę Gaudiego w Barcelonie. Szykowali bombki, ale coś im się omsknęło, dupnęło i rozerwało złoczyńców. Był że to znak czyjegoś "odgórnego" czuwania?
Otagowano:

Komentarz

  • Butla z gazem jeim wybuchła i zniszczyła ładunki.
  • ne wiem...we Francji tyle kosciolow zniszczonych.

    ale moze ten znak (nie dosc ze Katedra to pw. Swietej Rodziny, czyli po Kosciele drugiej instytucji majacej zniknac) wyprosili hiszpanscy meczennicy pierwszej polowy przekletego stulecia...
  • Oj jak Jahwe przejdzie na ręczne sterowanie jak w Starym Testamencie - to nie będzie co zbierać z zachodniej cywilizacji ....
  • balbina napisal(a):
    ne wiem...we Francji tyle kosciolow zniszczonych.
    Szalenie podoba mię się hipoteza, że świat duchowy ma swoje gusta i preferencje.
  • randolph napisal(a):
    balbina napisal(a):
    ne wiem...we Francji tyle kosciolow zniszczonych.
    Szalenie podoba mię się hipoteza, że świat duchowy ma swoje gusta i preferencje.
    mi tez;)
  • Czyjas ręką trzymała pistolet, inna prowadziła kulę.
  • Chłop strzela, Pan Bóg kule nosi!
  • adaho napisal(a):
    Oj jak Jahwe przejdzie na ręczne sterowanie jak w Starym Testamencie - to nie będzie co zbierać z zachodniej cywilizacji ....
    Jak im przywali domiar w postaci składania ofiar z ajfonów i nakaże wypalanie tatuaży... To aż pójdę po kosher popkohrn.
  • qiz napisal(a):
    adaho napisal(a):
    Oj jak Jahwe przejdzie na ręczne sterowanie jak w Starym Testamencie - to nie będzie co zbierać z zachodniej cywilizacji ....
    Jak im przywali domiar w postaci składania ofiar z ajfonów i nakaże wypalanie tatuaży... To aż pójdę po kosher popkohrn.
    YYMMDD!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.