Skip to content

Biskup Romuald Kamiński ktoścoś?

edytowano March 2015 w Forum ogólne
Bp. Hoser odchodzi na emeryturę jesienią.

Komentarz

  • Mam wrażenie, że Jego Świątobliwość nie lubi Polski.
  • ma miłować
  • a miłując doświadcza?
  • los napisal(a):
    Mam wrażenie, że Jego Świątobliwość nie lubi Polski.
    Znowu te emocje...
    jesień , co ona robi z ludźmi :)
  • Ja nic. Bo pierwsze słyszę o człowieku.
  • Mam emocje i wrażenia przez cały rok.
  • los napisal(a):
    Mam emocje i wrażenia przez cały rok.
    Mam nadzieję, że większość dobrych i niosących nadzieję.
  • Różnie bywa, jak to z ludźmi.
  • los napisal(a):
    Mam wrażenie, że Jego Świątobliwość nie lubi Polski.
    Ale który Jego Świątobliwość? Bp. Hoser?
  • Ten tytuł przynależy tylko jednej osobie.
  • A nie dwom?
  • Prosze nie draznic rekina
  • Przemko napisal(a):
    No dobra, to chyba sprawa jest jasna. https://twitter.com/DuninBorkowski/status/908535600923283456
    Piersze słyszę o tyk jegomościu, ale po prejrzeniu kilkudziesięciu wpisów - dla mnie rzyg :/

    Publicznie pisać (i samemu podawać dalej) o (polskich) biskupach per "zakompleksione prostaki" na podstawie li tylko nazwy konta: EpiskopatNews? Język z chlewu.
  • Nikt nie jest doskonały.
  • Pewnie, ale śmieci się wyrzuca.
  • Muszę przyznać, że walory osobowościowe Jacusia D-B są, hmmm, dość ekscentryczne.
  • romeck napisal(a):
    Przemko napisal(a):
    No dobra, to chyba sprawa jest jasna. https://twitter.com/DuninBorkowski/status/908535600923283456
    Piersze słyszę o tyk jegomościu, ale po prejrzeniu kilkudziesięciu wpisów - dla mnie rzyg :/

    Publicznie pisać (i samemu podawać dalej) o (polskich) biskupach per "zakompleksione prostaki" na podstawie li tylko nazwy konta: EpiskopatNews? Język z chlewu.
    Proszę z szacunkiem do kapłana diecezji warszawsko-praskiej, wykładowcy seminarium, wreszcie doktora (Praca obroniona w 2000 r. na KUL pt "Teologiczna wizja człowieka i wszechświata Clive'a Staplesa Lewisa")!
  • ten osobnik Dunin-B. jest kapłanem katolickim?
  • Filioquist napisal(a):
    ten osobnik Dunin-B. jest kapłanem katolickim?
    Oczywiście. Wykładał nawet teologię dogmatyczną w seminarium na Tarchominie. Ma cięty język. Nie oszczędza ani biskupów, ani swoich kolegów.
  • Czyżby stereotyp że ogoniasty najbardziej wymiata na wydziałach teologii znajdował kolejne potwierdzenie? Do tego ten "Dunin"! Mam rozumieć że on herbowy jest? Okropny kraj ta Polska - im który lepiej urodzony, postawiony i wykształcony tym bardziej bezczelny i szkodnik.
  • Już J. Św. Pius X-ty twierdził, iż ogoniasty najbardziej wymiata w seminariach duchownych
  • van.den.budenmayer napisal(a):
    Proszę z szacunkiem do kapłana diecezji warszawsko-praskiej, wykładowcy seminarium, wreszcie doktora (Praca obroniona w 2000 r. na KUL pt "Teologiczna wizja człowieka i wszechświata Clive'a Staplesa Lewisa")!
    I co, zgromił tego heretyka?

  • los napisal(a):
    van.den.budenmayer napisal(a):
    Proszę z szacunkiem do kapłana diecezji warszawsko-praskiej, wykładowcy seminarium, wreszcie doktora (Praca obroniona w 2000 r. na KUL pt "Teologiczna wizja człowieka i wszechświata Clive'a Staplesa Lewisa")!
    I co, zgromił tego heretyka?

    A nie wiem, nie czytałem. Natomiast nie zdziwiłbym się, gdyby go nawet pochwalił.
  • van.den.budenmayer napisal(a):
    romeck napisal(a):
    Przemko napisal(a):
    No dobra, to chyba sprawa jest jasna. https://twitter.com/DuninBorkowski/status/908535600923283456
    Piersze słyszę o tyk jegomościu, ale po prejrzeniu kilkudziesięciu wpisów - dla mnie rzyg :/

    Publicznie pisać (i samemu podawać dalej) o (polskich) biskupach per "zakompleksione prostaki" na podstawie li tylko nazwy konta: EpiskopatNews? Język z chlewu.
    Proszę z szacunkiem do kapłana diecezji warszawsko-praskiej, wykładowcy seminarium, wreszcie doktora (Praca obroniona w 2000 r. na KUL pt "Teologiczna wizja człowieka i wszechświata Clive'a Staplesa Lewisa")!

    Na podstawie jego prac (tekstów) z jego konta na Twitterze - podtrzymuję (swój rzyg). :/

  • A wiesz może, co pisał o Zszywkach w pracy doktorskiej czy inszej?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.