Skip to content

Którego narodu który z nami sąsiaduje nie lubicie najbardziej, a który *lubicie najbardziej*.

edytowano March 2015 w Forum ogólne
Co do pierwszego to ruskie.

Za ukraincami też nie przepadam ale wydaje się, że z całej reszty są najbardziej znośni.
Otagowano:

Komentarz

  • Ja mam dosc dobre doswiadczenia jesli chodzi o biełarusów.
  • Państwo jest w jakimś stopniu emanacją narodu, ale trzeba je jednak rozdzielać.Jeśli chodzi o narody to kolejność sympatii mam taką: Słowacy, Ukraińcy, Rosjanie (tak jednak), Białorusini, Czesi, Niemcy, Litwini. Z kolei państwa nieco inaczej: Słowacja, Czechy, Litwa, Ukraina, Białoruś, Niemcy, Rosja.
  • Najbardziej kocham Związek Radziecki i Enerde.

    huehue
  • Nie poznasz dobrze niczego, czego nie lubisz. Wroga trzeba znać dobrze. Uwielbiam Rosjan i Niemców!
  • Ja w sumie też ich lubię.
  • edytowano October 2017
    A ja Żydów i żydów
    lubię
    pasjami
  • A ja sobie uświadomiłem, że w ogóle nie znam narodów naszych sąsiadów. W związku z pracą moją poznałem sporo Islandczyków i Łotyszy, a ostatnio się trochę z Niemcami zaznajamiam. Ale tak - to pojedyncze osoby od przypadku do przypadku.
  • Ja też znam pojedyncze osoby na podstawie których trudno wyciągać statystycznie uprawnione wnioski. Większość spośród znanych sąsiadów lubię. Najtrudniej z Litwinami bo ci na których trafiłem byli mrukliwi i niewiele mówili.
  • a szkoła?
    nie przeekazała czegoś?
  • Ze szkoły nabrałem mięty do starożytnych Sumerów, jak również Greczynów.
  • Z Anten czy Lajkonii?
  • Szkoła?
    W podstawówce uczyli mnie uwielbienia dla Ruskich, potem Szkopów, potem Żydów.
  • W szkole to mnie nauczyli podziwu i miłości do Greków, Rzymian i Polaków-Sarmatów. No ale to komusza szkoła była, nienowoczesna taka.
  • marniok napisal(a):
    Szkoła?
    W podstawówce uczyli mnie uwielbienia dla Ruskich, potem Szkopów, potem Żydów.
    :D A teraz uczą uwielbienia dla Europejczyków.
  • Przemko napisal(a):
    marniok napisal(a):
    Szkoła?
    W podstawówce uczyli mnie uwielbienia dla Ruskich, potem Szkopów, potem Żydów.
    :D A teraz uczą uwielbienia dla Europejczyków.
    wliczając w to muslimów i buddystów zamięszkujących Europę, czyli uczą uwielbienia dla wszystkich.


    (oprócz katopisowców)
  • Przemko napisal(a):
    marniok napisal(a):
    Szkoła?
    W podstawówce uczyli mnie uwielbienia dla Ruskich, potem Szkopów, potem Żydów.
    :D A teraz uczą uwielbienia dla Europejczyków.
    Potwierdzam, moi synowie są tak kształtowani. Robię im w domu skuteczny detoks
    8-}
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.