Skip to content

#31 Power Women<br> Beata Maria Szydło

edytowano March 2015 w Forum ogólne
miesięcznik Forbes opublikował listę
100 najbardziej wpływowych kobiet świata

na 31. miejscu znalazła się PBSz!!!
image

lista 100
#31 Power Women

Beata Maria Szydlo
Prime Minister, Poland
Poland's third female prime minister, Szydlo has been on a mission to implement widespread social reforms in housing, education, health care, retirement, the economy, business and taxes. One of her most popular initiatives: the "Family 500 plus" program, which gives families PLN 500 (about $140) monthly for every second and subsequent child. More than 2.5 million families are receiving money from this program. The hope is to increase the number of births in order to improve Poland's population, which, according to the Polish Central Statistical Office, will shrink from 38.5 million to less than 34 million by 2050.

Komentarz

  • na 6. miejscu jest... Zuza Wójcicka! szefowa YouTuba od prawie czterech lat

    a na 1. - oczywiście - Aniela Kaźmierczyk :)
  • A dla "naszej" kodowicy to tylko marionetka Prezesa. Jako, że zapatrzeni są w zagranicę (skoro nie pomogła ulica)
    by nie rzec totalnie (nomen omen) zakompleksieni to będzie to dla nich zawód a nawet cios.
    Może trochę pocieszy ich pozycja Anieli Makreli ...
    Rzadko się zdarza żeby polityk zaskakiwał pozytywnie. Obawiałem się, że Pani Premier to takie pisząc kolokwialnie "ciepłe kluchy". Jak to miło kiedy twarde realia weryfikują pierwsze, powierzchowne wrażenie.
    Kiedy pojechała na połajankę do Brukseli to planowane "czołganie" Polski zamieniło się na sąd nad eurokomisarzami. W porównaniu z płaszczącymi się i przepraszającymi za to że żyjemy "naszymi" przedstawicielami
    w Brukseli ..............
  • Miło mi, że mam na biurku w pracy wspólne zdjęcie z jedną z najbardziej wpływowych kobiet świata :-)
  • Zenon napisal(a):
    A dla "naszej" kodowicy to tylko marionetka Prezesa. Jako, że zapatrzeni są w zagranicę (skoro nie pomogła ulica)
    by nie rzec totalnie (nomen omen) zakompleksieni to będzie to dla nich zawód a nawet cios.
    Może trochę pocieszy ich pozycja Anieli Makreli ...
    Rzadko się zdarza żeby polityk zaskakiwał pozytywnie. Obawiałem się, że Pani Premier to takie pisząc kolokwialnie "ciepłe kluchy". Jak to miło kiedy twarde realia weryfikują pierwsze, powierzchowne wrażenie.
    Kiedy pojechała na połajankę do Brukseli to planowane "czołganie" Polski zamieniło się na sąd nad eurokomisarzami. W porównaniu z płaszczącymi się i przepraszającymi za to że żyjemy "naszymi" przedstawicielami
    w Brukseli ..............
    Nie dość, że rozjechała eurokomisarzy, to w dodatku ślicznie wyglądała. Mła, osobiście pękałam z dumy.
  • Może nie wygląda tak jak Pani Premier ale także dobrze gada:

    Pamiętam kto /"przyklepywał" Lesbonę ale nie sposób nie zauważyć, że styl polityki zagranicznej jest zgoła odmienny od tego co prezentowali poprzednicy ...
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.