Skip to content

czy tak wyglada dzis nasza mlodziez?

edytowano March 2015 w Kultura



suchejcie.
ja nie wiem.

1. z pozycji corki nie przecze, ze gosc nie ma racji. ale rozwijac tego nie bede, bo kazdy cos tam se moze dospiewac.
2. z pozycji matki czuje sie jak na karuzeli: tak bardzo nie chcialabym popelniac bledow a wlasnie je popelnilam, bo przeciez jak inaczej mialabym trafic na taki film? i on niestety nie daje mi odpowiedzi na moje pytania. Bowiem dawanie dziecku wonosci i jednoczesnie chec ustrzezenia go przed niebezpieczenstwem to dwie potezne sily jakie rozrywaja rodzica, bowiem wzajemnie sie one wykluczaja.

3. z pozycji Polki na Zapadzie: przykro, ze nasza mlodziez obiera sciezke swych rowiesnikow sprzed 40u lat. fucking jako przecinek jeszcze zniose - prawo mlodosci, ale jak ktos mi mowi, ze religia jest niewazna a najwazniejsza jest moja droga czyli JA, i to w obliczu tego co na Zapadzie obserwujemy, czyli Wielkiej Pustki to ...no to smutne jest, ze my te Ziemie Urlo jako Obiecana odkrywamy...




«1

Komentarz

  • edytowano November 2017
    facet ma rację, tylko język ma kurewsko popierdolony
    ale tylko pierwsza część
    odcedzić tylko że koszty cedzenia spore

  • lubie mocne slowa ale na zasadzie przyprawy: jak sie ich tak uzywa jak tu (i w wielu innych miejscach) to przestaje sie czuc smak potrawy.

    ze wszystkim sie zgadzasz?
  • christoph napisal(a):
    facet ma rację, tylko język ma kurewsko popierdolony
    ale tylko pierwsza część
    odcedzić tylko że koszty cedzenia spore

    Jest taki kucharz, bardzo ciekawe przepisy robi ale w takim właśnie stylu, Food Emperor.
  • ale jak ktos mi mowi, ze religia jest niewazna a najwazniejsza jest moja droga czyli JA, i to w obliczu tego co na Zapadzie obserwujemy, czyli Wielkiej Pustki to ...
    Jest to logiczny wniosek, skoro Zachód gnije bo ulega ideologii wbrew sobie to postępowanie zgodnie z moim ja jest lepszym wyjście. Logiczny wniosek z błędnych przesłanek ale to już inna sprawa.
    Trzeba się więcej modlić, to działa raz że uspokojajaco na rodzica dwa - dobrze wpływa na samego delikwenta.
  • wiecie co?
    od kilku tygodni slucham sobie roznych internetowych guru w dziedzinie "radzenia sobie z zyciem" i gosciu powyzszy jest najblizszy...Malej Teresce:)
    on musial ja kiedys czytac...

    mysle, ze jego jezyk ma za zadanie przyciagnac publicznosc.
    w ten sposob nasz polski zwulgaryzuje sie doszczetnie...
  • 7dmy napisal(a):
    Ten facet ubiera w szoł myśli w większości mało odkrywcze i raczej wali komunałami, inna sprawa to forma.

    Generalnie mam uraz do domorosłych psychologów z młotkiem w ręku.
    W tym przypadku chodzi po prostu o odsłony bo za to youtube płaci.
  • W temacie wulgaryzowania - szczytem jest ten człowiek, dodatkowo jest to kołcz. 3 sekundy wystarcz, naprawdę nie trzeba dalej słuchać, wygląd plus pierwsze zdanie. Kołczing. Ludzie płacą za jego wykłady, dacie wiarę?

  • kołczem (kołczanem?)jest mój były kolega, OMC ksiądz, dwukrotnie żonaty, prof.belw. artysta
    teraz wyżywa się w byciu jakby księdzem
  • Przemko rozwalił mnie ten gość. Dawno tak się nie śmiałem. Konwencja zgadywanek nocnych z Polsatu i nowoczesne mądrości ludowe. "Masz syndrom biedaka, kurwa. Łejk ap, kurwa. Zacznij cisnąć. He, he. Masz 15 parę dżinsów, po chuj ci ? ". A sam, pajac, w starannie dobranym porwanym gównie na nogach i torsie, wymuskane butki i szajba w oczach. Naprawdę ludzie go kupują ?
  • christoph napisal(a):
    facet ma rację, tylko język ma kurewsko popierdolony
    ale tylko pierwsza część
    odcedzić tylko że koszty cedzenia spore

    W czym ma rację ?
  • "I ty możesz mieć helikopter" :-D
    Za mojej młodości mówiło się "i ty możesz być indianinem".
    Stylówa tego pajaca mnie rozwaliła. Ta bródeczka! =))
    40 lat temu stałby w bramie i mówił "kup pan cegłę!"
  • @Przemko

    ten gosc to jak stylista Smoobrony i Detektywa. a bluzga bo musi sie czyms odroznic.

    tak koncza narody, odrzucajace Katedre.
    drobnica denominacyjna protestantow jawi sie jako skala wobec proponowanego przez laickosc deszczu "autorytetow".
    ale coz, w miare postepu, walka klasowa... itd...
  • JORGE napisal(a):
    Przemko rozwalił mnie ten gość. Dawno tak się nie śmiałem. Konwencja zgadywanek nocnych z Polsatu i nowoczesne mądrości ludowe. "Masz syndrom biedaka, kurwa. Łejk ap, kurwa. Zacznij cisnąć. He, he. Masz 15 parę dżinsów, po chuj ci ? ". A sam, pajac, w starannie dobranym porwanym gównie na nogach i torsie, wymuskane butki i szajba w oczach. Naprawdę ludzie go kupują ?
    Podobno tak, ale trudno powiedzieć - biznes tych ludzi polega na robieniu wrażenia, więc może i ten robi wrażenie że go wynajmują.
  • W USA niedawno para bardzo znanych kołczów popełniła samobójstwo. Ten wariat który się spalił niedawno też był kołczem, tak nawiasem.
  • edytowano November 2017
    Przemko napisal(a):
    W USA niedawno para bardzo znanych kołczów popełniła samobójstwo. Ten wariat który się spalił niedawno też był kołczem, tak nawiasem.
    Kołczu skołczuj sam siebie.

    Koleżanka mieszkająca od lat we Wielkiej Brytfannie powiedziała ostatnio, że wśród jej znajomych nieomal co drugi to kołcz lub hiler.
  • I tak dobrze, że nie hitler.
  • edytowano November 2017
    Ten to nawet kałcz, można by rzec zważywszy na plugawą mowę i takąż suknię.
  • MarianoX napisal(a):
    Przemko napisal(a):
    W USA niedawno para bardzo znanych kołczów popełniła samobójstwo. Ten wariat który się spalił niedawno też był kołczem, tak nawiasem.
    Kołczu skołczuj sam siebie.

    Koleżanka mieszkająca od lat we Wielkiej Brytfannie powiedziała ostatnio, że wśród jej znajomych nieomal co drugi to kołcz lub hiler.
    Łatwa kaska jeśli umie się bajerować i stąd podaż takich usług. Nawiasem mówiąc istnieją już w Polsce kołcze dla kołczów. Skupiają się jednak na materialnej s stronie zagadnienia tj jak skutecznie doić klyjentów i jak ich znajdować.
  • edytowano November 2017
    Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    I tak dobrze, że nie hitler.
    Dolo Hycler znany jako Hitler miał osobistego hilera, który mu rozmaite substancje ordynował, znaczna część z nich jest obecnie na liście środków zakazanych w powszechnym obrocie.

  • edytowano November 2017
    Jak to szło..
    van.den.budenmayer napisal(a):
    MarianoX napisal(a):
    Przemko napisal(a):
    W USA niedawno para bardzo znanych kołczów popełniła samobójstwo. Ten wariat który się spalił niedawno też był kołczem, tak nawiasem.
    Kołczu skołczuj sam siebie.

    Koleżanka mieszkająca od lat we Wielkiej Brytfannie powiedziała ostatnio, że wśród jej znajomych nieomal co drugi to kołcz lub hiler.
    Łatwa kaska jeśli umie się bajerować i stąd podaż takich usług. Nawiasem mówiąc istnieją już w Polsce kołcze dla kołczów. Skupiają się jednak na materialnej s stronie zagadnienia tj jak skutecznie doić klyjentów i jak ich znajdować.

    Był kiedyś taki współforumowicz (na pewnym starym forumie) Ajatollah Gryszkaszwili..

  • edytowano November 2017
    Co do w/w Kołcza -jutubera będącego tematem wątku:

    On przekazuje DOKŁADNIE i IDENTYCZNIE to samo, co tkwi w amerykańskich (przeważnie) podręcznikach osiągnięcia sukcesu.

    Jego wkład własny polega na okraszeniu treści swojskimi k..wami, ch...jami, ruch..niami i spierda..jami.

    Treść jest TAKA SAMA: poderwij swój tyłek, olej obowiązki wobec społeczeństwa i zarabiaj oraz chędoż modelki.
  • Nie znam badań o skuteczności kołczowania, chodzi mi to takich naprawdę profesjonalnych, nie zjawiska. Natomiast znam osoby, które zostały skołczowane wszechstronnie. Kołczowanie to głównie polegało na zmianie nastawienia, jesteś zwycięzcą, odrzuć ograniczenia, możesz wszystko. Tu muszę małą dygresję wstawić, to nie jest sens kołczingu, naprawdę są aspekty, które dzięki tej metodzie można poprawić, dostrzec, zmienić, nauczyć się, jakoś tak się utarło że chodzi głównie o nakręcenie. I co to nakręcenie daje ? Wg mnie nic. Właściwie szkodzi. Można ludzi wsadzić w nie swoją skórę, ale to kwestia czasu, kiedy ten cały gorset popęka. Prawdziwa mentalność zawsze weźmie w górę.

    Są znakomite sztuczki, żeby rozpieprzyć maskę, podczas rozmów kwalifikacyjnych w sprawie pracy. Generalnie ludzie ściemniają totalnie, właściwie nie ma sensu ich słuchać. Jednym z lepszych sposobów jest wyprowadzenie ich z równowagi. Bo człowiek wraca do swojej naturalnej mentalności właśnie w sytuacjach stresowych, napiętych, przy presji czasu itp. I tego żaden kołczing nie zmieni. Kiedy ludzie pokazują swoje podbrzusze, czar pryska. Pewni siebie, nakręceni zwycięzcy okazują się totalnymi pizdami, jak ognia bojącymi się odpowiedzialności itp. I nie ma bata, w końcu zderzą się ze sobą, ok trzeba cisnąć, dążyć do celu, wierzyć, że zawsze wygrywam - ale to nie ja ! I popadają w jeszcze większą depresję, niż żyli wcześniej.
  • edytowano November 2017
    JORGE napisal(a):
    Nie znam badań o skuteczności kołczowania, chodzi mi to takich naprawdę profesjonalnych, nie zjawiska. Natomiast znam osoby, które zostały skołczowane wszechstronnie. Kołczowanie to głównie polegało na zmianie nastawienia, jesteś zwycięzcą, odrzuć ograniczenia, możesz wszystko. .
    Oczywiście kołczing ma głęboki sens w wariancie powściągliwym i realistycznym, Kolega ma na tym polu jako przedsiębiorca doświadczenie zapewne większe od mojego. Pewne rzeczy mozna poprawić i często się to udaje.

    Zły kołczing to szarlatani głoszący "myśl jak Messi, a będziesz drugim Messim", "zachowuj się jak Dżony Dep, a posiądziesz Bijąs czy też inną Rijanę" itd itd

    Zgadzam się - nakręcenie (IMHO z ducha protestanckie np. wspólnoty ewangelikalne typu zielonoświątkowcy) działa przez krótki czas, po czym następuje z reguły bardzo bolesne spadnięcie na pysk.
  • Szkoda czasu na kogoś kto musi się napinać aby przekazać coś wg niego istotnego.
  • JORGE napisal(a):
    Nie znam badań o skuteczności kołczowania, chodzi mi to takich naprawdę profesjonalnych, nie zjawiska. Natomiast znam osoby, które zostały skołczowane wszechstronnie. Kołczowanie to głównie polegało na zmianie nastawienia, jesteś zwycięzcą, odrzuć ograniczenia, możesz wszystko.
    Kołcze są jak kaznodzieje, znajdziesz takiego który przemawia dokładnie tak i o tematach które do ciebie trafiają. I jeśli masz odpowiedni zestaw słabości a kołcz to wykorzysta to wpadłeś, uzależnisz się jak od chlania, jedzenia, wódy, kobiet, czegokolwiek. Już słyszałem historie o ludziach którzy jeżdżą po całym kraju za swoimi ulubionymi kołczami.

    A teraz popatrzcie na chrześcijaństwo - taki św. Ignacy stworzył w XVI wieku idealny, najlepszy, dopasowany do każdego i dla każdego problemu system autoterapeutyczny, aktualny do dziś. Ćwiczenia duchowe. Za darmo, nie potrzebujesz nikogo, możesz naprawić siebie sam. Usunąć problem u przyczyn.

    Natomiast kołczom nie chodzi o naprawienie przyczyn - skupiają się na skutkach. Masz toksycznych rodziców? Wyprowadź się, problem rozwiązany. No kurde nie, bo teraz twoje życie toczy się wokół tego że masz toksycznych rodziców i wyprowadziłeś się od nich, ani oni ani ty nie zmieniłeś się ani o jotę.
  • btw toxyczny zwiazek malzenski, złosliwosci co dnia, deprecha,
    czy separacja i wyprowadzka to lepsze wyjscie niz ogladanie sie codziennie?
  • van.den.budenmayer napisal(a):
    MarianoX napisal(a):
    Przemko napisal(a):
    W USA niedawno para bardzo znanych kołczów popełniła samobójstwo. Ten wariat który się spalił niedawno też był kołczem, tak nawiasem.
    Kołczu skołczuj sam siebie.

    Koleżanka mieszkająca od lat we Wielkiej Brytfannie powiedziała ostatnio, że wśród jej znajomych nieomal co drugi to kołcz lub hiler.
    Łatwa kaska jeśli umie się bajerować i stąd podaż takich usług. Nawiasem mówiąc istnieją już w Polsce kołcze dla kołczów. Skupiają się jednak na materialnej s stronie zagadnienia tj jak skutecznie doić klyjentów i jak ich znajdować.

    a wlasciwie to jakie kwalifikacje trzeba miec na kolcza?
    podstawowy kurs psychologiczny?
  • edytowano November 2017

    a wlasciwie to jakie kwalifikacje trzeba miec na kolcza?
    podstawowy kurs psychologiczny?
    Kurs kołczingu odbyty u innego kołcza, tak to przynajmniej wygląda w Brytfannie.

    Jakoś w sporcie wyczynowym nie spotyka się dwudziestoparoletnich trenerów (dominują ludzie w wieku od 40-tu do 60-ciu kilku lat), a wsród kołczów uczących o sztuce ŻYCIA jest ich od cholery...
  • No właśnie. Oni mówią banaly, oczywistości, ale jeśli w domu było słabo to młody człowiek nie wyniósł tego i teraz odkrywa sam, szuka potwierdzenia że dobrze kombinuje. Tyle. Najlepszymi kolczami są dziadkowie z pokolenia urodzonego przed wojna. Tak czy siak dziadkowie są lepsi niż ci hochsztaplerzy i naciągacze.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.