Skip to content

Komuniści i inni demokraci

edytowano November 2017 w Forum ogólne
W ramach opracowywania rezolucji broniącej demokracji w Polsce grupa komunistów z PE zaproponowała poprawkę, w której potępiają "środki represji i akty prześladowania politycznego ze strony władz Polski, wymierzone przeciwko komunistom, antyfaszystom i innym demokratom"

Żródełko http://www.europarl.europa.eu/sides/getDoc.do?type=AMD&format=PDF&reference=B8-0595/2017&secondRef=002-002&language=PL

Specjalnie spróbowałem zmiany końcówki linka na EN, ES, IT i CZ żeby sprawdzić, czy to nie psikus tłumacza i wszędzie są ci komuniści.

Jeszcze parę takich rezolucji i będzie większość konstytucyjna.
Otagowano:

Komentarz

  • Oczywiście ES a nie SP.
  • I co, zastosują artykuł 7? Wygląda, że tak.
  • Czyli niemiecka decyzja o rozwałce Unii została podjęta.
  • Tomasz Strugalski
    35 min ·

    Na wypadek jakby ktoś z Państwa chciał panikować z powodu tej jakiejś tam rezolucji przeciw Polsce, to bardzo proszę bez paniki :) Nic złego się nie stało. Rezolucja Parlamentu Europejskiego nie ma charakteru dokumentu prawnie wiążącego. Jest tylko wyrażeniem poglądu. Celem jej jest pokazanie się w mediach wyborcom. O ile zagraniczni politycy wyjdą na tym tak, jak chcą, o tyle polskojęzyczni głosujący za rezolucją czyli przeciw Polsce, dali się złapać w pułapkę swej europejskiej lojalności. Ich wizerunek w Polsce zdechnie bowiem jak pies i następnej kadencji już po prostu nie dostaną
  • rdrrdr
    edytowano November 2017
    Podjęli racjonalna decyzję: nie da się korzystać to kończymy.

    Ale teraz dopiero się zacznie.

    EDIT: może być też tak, że grają na najbliższe wybory
  • A kiedy są wybory do PE? Chyba mniej lewactwa i liberałów wejdzie po brexicie i tych numerach oraz po muslimach.
  • peterman napisal(a):
    Czyli niemiecka decyzja o rozwałce Unii została podjęta.
    Tak, ale wg mnie już jakiś czas temu.
  • Rafał napisal(a):
    A kiedy są wybory do PE? Chyba mniej lewactwa i liberałów wejdzie po brexicie i tych numerach oraz po muslimach.
    No właśnie, kto wie ?
  • za dwa lata
  • Półtora nawet
  • komunizm jest nielegalny w Polsce, a za propagowanie komunizmu grożą kary - czyli unia ujmuje się za prześladowanymi czcicielami sierpa i młota w Polsce
    a to się porobiło!
  • A ja zapomniałem o zgodzie Węgier i o unus defensor, który przecież nie wniósłby tego na obrady, ja głupi.
  • Niecałe dwa lata,ok. Jakiś czas temu byłem optymistą, ale jednak te początki kontrrewolucji na Zachodzie były przedwcześnie odtrąbione. Będzie prawdopodobnie trochę lepiej w tym cyrku, ale tylko trochę, radykalnej zmiany się nie spodziewajmy. Przynajmniej ta to wygląda na dziś.
  • KAnia napisal(a):
    komunizm jest nielegalny w Polsce, a za propagowanie komunizmu grożą kary - czyli unia ujmuje się za prześladowanymi czcicielami sierpa i młota w Polsce
    a to się porobiło!
    już nie udają
  • Komunista i demokrata
    image
  • czyli po staremu - lista płac rosyjskiej ambasady
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.