Skip to content

pora na pora:)

edytowano November 2017 w Kultura
lub na Telesfora - pamietacie?

ale ja nie o Pankracym dzisiaj.
w tym roku mija 10 lat jak zawitalam na Fronde.

nigdy pora nie otrzymalam, jak na plankton przystalo, aber aber...

ogladajta i przypominajta se ten super klimat (Torkmenda i Kaktus byli jego cudownymi skladnikami;)

najlepsze na koncu;)))


Komentarz

  • A mi chyba 11 lat :) Ale pewna nie jestem.
  • pierwszą Frondę kupiłem w 1994 r.

    oooooo! wyszło Szydło z Worka!
    coż za komingaut!
    tak, już wtedy potrafiłem czytać
  • edytowano November 2017
    Ja zawitałem chyba z 15 lat temu, a pisać zacząłem rok później. Frondę papierową czytałem od 1997.
  • PowAlily mnie mielone krasnoludki

    Od tego czasu jeste wiernym wyznaffcom
  • Ja, tak jakDavenia/Balbina forumkuję już 10 lat. Pierwszy wpis, jaki przeczytałam na FF dotyczył smażenia jajecznicy i tak mi się ten opis i komentarze pod nim podobały, że se pomyślałam "o, swoi ludzie, weznę i tu pobędę". Zaraz potem były wybory, moje pierwsze wpisy, po których znienawidził mnie Głoś i poooszło! :-D
  • O, to tak jak ja. Dokładnie od 07.10.2007 r. :)
  • Pamiętam, że bardzo dawno wszedłem na FF, ale mnie wizualnie odrzuciło. W 2011 zarejestrowałem się na FR (chwilę przed exodusem na IVRP), choć podczytywałem chyba od końca 2010.
  • A to ja nie pamiętam, 2008/2009 rok gdzieś. A dziś mijają 3 lata od naszego ślubu.
  • Przemko napisal(a):
    A to ja nie pamiętam, 2008/2009 rok gdzieś. A dziś mijają 3 lata od naszego ślubu.
    Gratulacje i +. :)
  • Ja nawet tego nie pamiętałem kiedy zacząłem czytać, ale z maili jakie wymieniałem z innymi fforumowiczami wynika, że przynajmniej od wiosny 2007, a więc też ponad 10 lat temu.

    To były czasy, ffaktyw paryski i przyjezdny: Gryzoń, Iarema, Quoda, Wanda Wiśnia (pierwsza fforumowiczka którą poznałem na żywo), Świeczek, Tataoli, siostry Maltizzy i Kffiatuszka.

    Co ciekawe nikogo z nich już tu nie widzę (chyba, że ktoś zmienił nika, to prosze się przyznać).
  • Ja to zielenina jestem.
    Na FF trafiłem już po rozłamie, na przełomie IV/V 2010. W zasadzie najpierw był Zrff a dopiero potem forum jako ludzie i idea. Bardzo dobrze wspominam Teofile_Bepko i Szymona z Cyreny. Poznałem ich w realu. Dopiero później przeszedłem na 4RP i następnie na starą ExC.
  • kulawy_greg napisal(a):
    Ja nawet tego nie pamiętałem kiedy zacząłem czytać, ale z maili jakie wymieniałem z innymi fforumowiczami wynika, że przynajmniej od wiosny 2007, a więc też ponad 10 lat temu.

    To były czasy, ffaktyw paryski i przyjezdny: Gryzoń, Iarema, Quoda, Wanda Wiśnia (pierwsza fforumowiczka którą poznałem na żywo), Świeczek, Tataoli, siostry Maltizzy i Kffiatuszka.

    Co ciekawe nikogo z nich już tu nie widzę (chyba, że ktoś zmienił nika, to prosze się przyznać).
    Nikogo z nich tu nie ma. Iarema jest u Cyrusa.
  • Brzost napisal(a):
    kulawy_greg napisal(a):
    Ja nawet tego nie pamiętałem kiedy zacząłem czytać, ale z maili jakie wymieniałem z innymi fforumowiczami wynika, że przynajmniej od wiosny 2007, a więc też ponad 10 lat temu.

    To były czasy, ffaktyw paryski i przyjezdny: Gryzoń, Iarema, Quoda, Wanda Wiśnia (pierwsza fforumowiczka którą poznałem na żywo), Świeczek, Tataoli, siostry Maltizzy i Kffiatuszka.

    Co ciekawe nikogo z nich już tu nie widzę (chyba, że ktoś zmienił nika, to prosze się przyznać).
    Nikogo z nich tu nie ma. Iarema jest u Cyrusa.
    Już nie. Teraz bryluje na FB :)
  • fb za szerokie, żeby tam znajomych i przyjaciół łowić
  • Niedługo wszystko się przeniesie na fb i nie będzie niczego :-(
  • fb jest beznadziejne, zawiesiłęm konto
    tam jest za duzo wszystkiego
  • Brzost napisal(a):
    Niedługo wszystko się przeniesie na fb i nie będzie niczego :-(
    My zostaniemy, pomysł aby ktoś obcy miały kodziki już przerabialiśmy

  • Brzost napisal(a):
    Niedługo wszystko się przeniesie na fb i nie będzie niczego :-(
    Do czasu, jeszcze kilka lat i będzie po fejsiku.
  • pora na pora
    proszszszsz
  • Nareście.
  • dyg i pąs

    "nie zasłużyłam na takie uznanie"
  • Przemko napisal(a):
    Brzost napisal(a):
    Niedługo wszystko się przeniesie na fb i nie będzie niczego :-(
    Do czasu, jeszcze kilka lat i będzie po fejsiku.
    A co się (już dziś!) zdarzyło, że taka prognoza?

  • Przemko napisal(a):
    Brzost napisal(a):
    Niedługo wszystko się przeniesie na fb i nie będzie niczego :-(
    Do czasu, jeszcze kilka lat i będzie po fejsiku.
    Kolega wie wiecej. Prosimy o podzielenie sie działką.
  • Nie będę płakał po fejsiku, ale niektórzy uzależnieni mogą mieć problem.
  • Brzost napisal(a):
    Nie będę płakał po fejsiku, ale niektórzy uzależnieni mogą mieć problem.
    Wydawalo mi sie ze bede miec. Nie mam.
  • Gratuluję :-)
  • Brzost napisal(a):
    Niedługo wszystko się przeniesie na fb i nie będzie niczego :-(
    A co z antysemitnikami?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.