Skip to content

Grzegorz Braun i Tomasz Gryguć sobie gaworzą

edytowano November 2017 w Forum ogólne
Od pewnego nie tak długiego czasu Grzegorz Braun intensywnie wspiera i lobbinguje postać pana Tomasz Grygucia byłego pracownika Polsatu i nie tylko.
Poniżej link do ostatniej ich rozmowy/pogadanki

Nie twierdzę ze konwersacje te nie są ciekawe1. Intrygujace nie jest pozorne obiektywne stanowisko rozmowców ani tam jaki znowu antysemityzm ale wpuszczanie co jakis interwal wraźliwszych informacji o np. Woyciechowskim i związkach zawodowych.
I ja się pytam bez ironi i podtekstów: co koleżeństwo na to? Macie jakieś zdanie wyrobione ?

Komentarz

  • Facet ewidentnie kryje sie z swoim lekko spalonym nazwiskiem i publikuje jako Pan Nikt.
  • margerytka napisal(a):
    Macie jakieś zdanie wyrobione ?


  • Grubo :)

    A tak serio, napączkowało ostatnio tych ściosków, ja nie mogie...
  • Droga Margerytko,

    ja Ci mojego zdania nie dam bo go nie mam (poskapila Bozia wyobrazni politycznej), ale np. taki Myslecki co w przedostatni poniedzialek w Roninie byl, przedstawil kompletnie inne zdanie w temacie Czech.
    No ale z drugiej strony Myslecki jak najbardziej potrafi wyobrazic sobie nas w strefie euro...wiec a juz naprawde nie wiem kogo sluchac...

    https://www.youtube.com/watch?time_continue=3&v=uwdYoFROPCw :-S
  • komentarze pod tym filmem wskazuję ;
    B B
    1 tydzień temu
    PANIE GRZEGORZU... - kogo Pan promuje ?!
    Tomasz Gryguć, był szefem działu PR Telewizji Polsat 2002/2003. Wcześniej był zatrudniony w Radiu Zet, Provident Polska (firma oskarżana o nadmierną lichwę) i TV 4.
    Praca w Polsacie.. umożliwia (w trybie nakazowym) kontakty agenturalne !
    Jego wiedza nie wypływa z geniuszu, tylko jest wiedzą pozyskaną ze źródeł osobowych ! Dlaczego on to maskuje ? - Zwyczajnie, bo Gadowski i Sumliński - co sami przyznają - mają wiedzę z kontaktów z agentami i czyni to ich jednak mało wiarygodnymi...
    Zatem służby wykreowały "geniusza" bez kontaktów - Tomasza Grygucia !

    albo


    Kasandra Wera
    4 dni temu
    TOMASZ GRUGUĆ - AGENT SŁUŻB SPECJALNYCH
    Tomasz Gryguć - ABSOLWENT UW : Wydziału Polonistyki - wiek 45 lat, był szefem działu PR Telewizji Polsat 2002/2003. Wcześniej był zatrudniony w Radiu Zet, Provident Polska (firma oskarżana o nadmierną lichwę) i TV 4.
    Praca w Polsacie.. 'umożliwia' (w trybie nakazowym) kontakty agenturalne ! Jego wiedza nie wypływa z geniuszu, tylko jest wiedzą pozyskaną ze źródeł osobowych !
    Dlaczego on to maskuje (pochodzenie jego wiedzy) ? - Zwyczajnie, bo Gadowski i Sumliński - co sami przyznają - czerpią wiadomości z kontaktów z agentami... i czyni to ich jednak mało wiarygodnymi.
    Zatem służby wykreowały ostatnio "geniusza" bez kontaktów - Tomasza Grygucia !

    :)))
    bawią się nami chłopcy i dziewczynki
  • Nie znam Grygucia, ale dowody na jego agenturalność przedstawione wyżej są żałosne.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.