Skip to content

Kredytów frankowych poprzednik MM w BZ WBK nie udzielał (i przestrzegał przed), dopiero MM zaczął

loslos
edytowano November 2017 w Forum ogólne
by Randolph na inszym forum https://www.tapatalk.com/groups/pismejker/wojna-polski-z-europ-t7637-s40.html#p116326

Uzupełniając https://wpolityce.pl/polityka/237086-byly-szef-wbk-przyznaje-banki-dzialaly-w-sposob-skandaliczny-wciskaly-klientom-niebezpieczne-kredyty-stosowano-szantaz

Kiedy ostatnio rozmawiałem z Kseniem (inicjatorem błyskotliwej kariery pana Mateusza) a było to wiele lat temu, strasznie obśmiewał kredyty denominowane w obcych walutach i obiecywał, że BZ WBK niczego takiego nie zrobi, póki on będzie prezesem. Póki on będzie prezesem.

Komentarz

  • Dziękuję.
  • +++ o mądrość dla Jarka
    +++ o siłę dla Beaty
  • By ja :)

    A kiedyś w klubie Ronina MMM mówił, że on dawno temu też przestrzegał, ale branża nie słuchała. Nie to, bym chciała go bronić, ale mam pytanie z tezą - jak wszystkie banki dookoła udzielały, to bycie ałtsajderem pewnie wiązałoby się ze stratami dla banku w kontekście rynku?
  • Nie wszystkie kufa, nie wszystkie!
  • los napisal(a):
    Nie wszystkie kufa, nie wszystkie!
    I jak tym ałtsajderom się wiodło?
  • Normalnie. Nie twórzmy mitów.
  • edytowano November 2017
    los napisal(a):
    Normalnie. Nie twórzmy mitów.
    Spoko. Tylko dopytuję.

    Zresztą i tak nie ma przymusu bycia prezesem banku :)
  • raste napisal(a):
    +++ o mądrość dla Jarka
    +++ o siłę dla Beaty
    +++
  • erka napisal(a):
    Zresztą i tak nie ma przymusu bycia prezesem banku :)
    Zależy ile się ma kredytu do spłacenia :D
  • A skoro już o WBK to skąd się tam Pan Morawiecki wziął? I jak to zrobić aby z historyka zostać prezesem zagranicznego banku? Z życiorysu widać ze blisko władzy i konfitur od transformacji. Co do prezesa Ksenia to z kolei widać że to złoty chłopak gierkowskiego boomu. Oczywiście może być ze dobry bankowiec.Jednak placówki zagraniczne i to prestiżowe w końcu lat 70-tych i za stanu wojennego nie świadczą raczej o złych stosunkach z komuną.
  • Exspectans napisal(a):
    erka napisal(a):
    Zresztą i tak nie ma przymusu bycia prezesem banku :)
    Zależy ile się ma kredytu do spłacenia :D
    Szczególnie, że żona MMM ma kredyt we frankach :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.