Skip to content

Powrót Krula

edytowano March 2015 w Forum ogólne
- Wracam do polskiej polityki! W Brukseli marnowałem potworną ilość czasu, a ja chcę go wykorzystać jak najlepiej, bo w Polsce dzieje się bardzo źle - powiedział lider partii Wolność. Korwin-Mikke przekonywał, że czuje się w Brukseli jak na wygnaniu i dlatego postanowił wrócić do Polski.
https://wiadomosci.wp.pl/janusz-korwin-mikke-rezygnuje-w-europarlamencie-zastapi-go-dobromir-sosnierz-6213158241818241a
«1

Komentarz

  • Ciekawe czy Drużyna Pierścienia jest już pełnoletnia...
  • Ciekawe, czy doszło do niego, ze zlikwidowali gimnazja w Polsce, przez co elektorat mu się rozproszył.
  • Fantasmagorysta wraca! Ojejku. Chyba nie ciupasem. Znów będzie wesoło, kiedy wymyśli kolejną nowa nazwę swej partyi.
  • Zastąpi go autentyczny rasowy Kuc :-)
  • Zazu napisal(a):
    Fantasmagorysta wraca! Ojejku. Chyba nie ciupasem. Znów będzie wesoło, kiedy wymyśli kolejną nowa nazwę swej partyi.
    KRUL (Kurde Rucham Upalam Leję).
  • Podobno rozważają połączenie sił z Kukizem, w internetach już się zastanawiają czy nowa partia nazywać się będzie KURWIN czy KKK (Koalicja Korwina i Kukiza).
  • Może liczą na obejście PiSu z prawej strony. W końcu JarKacz dość ostro skręcił w kierunku centrum.
  • Niestety zawiodłem się na JKM, wprawdzie w jego zapewnienia, że jest w dobrej formie wierzę w 100%, bo rzeczywiście osobniki pci mu przeciwnej mogą to potwierdzić, ale miał przecie na siwku rozwalić PE i UE, a tu klapa. Nawet nie zarobił tyle ile miał, bo mu przychody karami zmniejszyli. Bida z nyndzą.
  • Wystartował dla jaj a wyszło jak niezwykle. Na psa urok, dostałem się ! Tyle lat lawirowania, raz nie wyszło i pech chciał, że akurat wyborach do instytucji, której Korwin serdecznie nienawidzi. No, ale teraz musi wrócić do Polski, sytuacja robi się niebezpieczna, nawet w kontekście katastrofy przekroczenia 5 %. I co wtedy ? No, do tego dopuścić nie można, czas wziąć sprawy w swoje ręce.

    A może jest pierwsze dno ? Chętna dwudziestka w Polsce czeka ? Niedawno poznał, no bo ile można z jedną babą w związku być, dzieci odchowane, już z dwa lata mają, czas na nowe wyzwania.
  • Ale wyzwania wymagają szmalu, a przecież nie będzie w nieskończoność sprzedawał działek w Józefowie.
  • Przemko napisal(a):
    Ale wyzwania wymagają szmalu, a przecież nie będzie w nieskończoność sprzedawał działek w Józefowie.
    Przecież po roku osłowania ma emeryturę. Podejrzewam, że młody Sośnierz kuc musiał mu jeszcze jakąś dolę odpalić...
  • JORGE napisal(a):
    Chętna dwudziestka w Polsce czeka ? Niedawno poznał, no bo ile można z jedną babą w związku być, dzieci odchowane, już z dwa lata mają, czas na nowe wyzwania.
    Paaanie, ona już po trzydziestce, a Karolek i Nadziejka to już pewnie w szkole i przedszkolu... Myślisz, że taka chętna na starego, śmierdzącego dziada?
    Wesoło to będzie, jak Korwin odpali do Krainy Wiecznego Wolnego Rynku. Ale będzie pierze leciało w walce o spadek! Toż tam cała familia uwieszona na ojroposłowaniu, asystenci, nie asystenci, a do tego Nowa Nadzieja Uczciwych- Wipler Pałowaniec.

  • nikt_specjalny napisal(a):
    Niestety zawiodłem się na JKM,...
    Ale chyba dwadzieścia pięć lat temu? To choroba nastolatków! Mija jak trądzik.
    JORGE napisal(a):
    Wystartował dla jaj ...
  • Ja bym nie lekceważył szalonego Krula. Może jeszcze namieszać, przynajmniej w głowach, zanim oddali się w zaświaty. Teraz będzie tutaj błaznował i obracał wszelkie poważne dyskusje w cyrk. No i będzie stanowił korzystne błazeńskie tło dla błaznów z totalnej. Szkodliwy stary kretyn.
  • romeck napisal(a):
    nikt_specjalny napisal(a):
    Niestety zawiodłem się na JKM,...
    Ale chyba dwadzieścia pięć lat temu? To choroba nastolatków! Mija jak trądzik.

    Zawiodłem się na jego umiejętnościach robienia show. JKM to nie jest polityk. On jest showmanem, który ma generować ciekawostki medialne. Bawić. Przecież zawsze, kiedy staje przed wyborem zrobić cicho coś pożytecznego i zrobić coś głośno ale głupiego, to wybiera drugie. A tu w PE sobie chłop nie poradził, a tak wiele destrukcji obiecywał. Dlatego zawiodłem się, bo w końcu publicznie tyle gruszek na wierzbie obiecywał. Teraz wraca do Polski z niczym i jeszcze udaje, że nic się nie stało. Dał po mordzie Boniemu, ale mu za to słono zapłaci. Przecież dla idei powinien pójść do pierdla. Wygląda na to, że sam nie ma honoru.
  • Zadaniowany agent sowiecki i szkodnik odwołany przez wrogów Polski na odcinek wyborów 2019
  • Zadanie - zabrać 4,99999pp PiSowi
  • Choćby się bardzo chciało (błędy młodości, ech - i ta wiara w "ożywczego" Korwina) to trudno popierać kukłę.
  • Wszystkie ręce na pokład!
  • Dyzio_znowu napisal(a):
    Zadaniowany agent sowiecki i szkodnik odwołany przez wrogów Polski na odcinek wyborów 2019
    on ma w ogóle z 1% poparcia? Bo tak przeglądając internety, to mam wrażenie, że korwinizm jest już passe, nawet wśród młodzieży. Oczywiście pewne grupy są, ale - mam wrażenie - mniej widoczne i mniej pewne swojej nieomylności. A JKM to raczej człowiek-mem niż polityk.
  • To, przede wszystkim, szmata.
  • Jaki jest każdy widzi ale naszkodzić w 2019 pewnie może dużo, kurde
  • polmisiek napisal(a):
    Zadanie - zabrać 4,99999pp PiSowi
    Bez sensu. W obecnej ordynacji wyborczej głosy partii które nie weszły do parlamentu są dodawane do partii zwycięskiej.
  • On nie wraca. Jego już nikt nie chce. On się pałęta samopas.
  • JK-M o szajbie izraelskiej:

    "PR-owcy PiSu wymyślili tę ustawę, by zwiększyć swoje poparcie w wyborach (kosztem narodowców, oczywiście). Jako znani filo-semici poinformowali o tym p.Beniamina Netanyahu, który natychmiast ogłosił przygotowane wcześniej oświadczenie, które JEMU nabije głosy w nadchodzących wyborach. I rządzący obydwu krajów zadowoleni. A nam się wydaje, że o coś chodzi…"
  • niezłe, hehe
    zwłaszcza jak się tu wstawi dowolny podmiot zamiast :"PR-owcy PISu"
    Janecki też o wyborach w Izraelu...
  • Dyzio_znowu napisal(a):
    JK-M o szajbie izraelskiej:

    "PR-owcy PiSu wymyślili tę ustawę, by zwiększyć swoje poparcie w wyborach (kosztem narodowców, oczywiście). Jako znani filo-semici poinformowali o tym p.Beniamina Netanyahu, który natychmiast ogłosił przygotowane wcześniej oświadczenie, które JEMU nabije głosy w nadchodzących wyborach. I rządzący obydwu krajów zadowoleni. A nam się wydaje, że o coś chodzi…"
    Jak Kórwęę taki kozak, to niech sprzeda tego niusa w Telawiwiwi. Coś w stylu, że "Natanjahowi wyrósł polski napletek, pewnie jeszcze z Kaczyńskim jada wieprzowinę, że polska agentura"... To byłby cymesik, upadek rządu w Izraelu na skutek gry operacyjnej Kaczora Korwinem :D
  • Znajomy Żyd z okolic Likudu mówił mi kiedyś, że nigdy nie odmówi dobrej wieprzowiny, byle nie w szabas. Także nie zdziwiłbym się, gdyby i Bibi chętnie wciągał schaboszczaka jak tylko nadarzy się okazja.
  • Co do tytułu- dobre posmarowanie wiplera (ot, etacik w urzędzie na uboczu) i sprzeda Korwęę, a nawet, za dopłatą, wbije mu zardzewiały nusz w móżkę.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.