Skip to content

Kupujcie srebro. Czy jakoś tak.

edytowano March 2015 w Forum ogólne
The Dow Jones stock index falls more than 1,100 points, or about 4.6%, its largest single-day point decline ever (link: http://cnn.it/2nEmnOe) cnn.it/2nEmnOe
1:51
Ever? Grubo.

Komentarz

  • Ci antysemitnicy musieli do tego doprowadzić.
  • A to nie dlatego, że Tillerson zaczął powątpiewać w spiżowy sojusz z Polską?
  • Są dwie możliwości. Albo wina Kaczora, albo to my na tym trendsetterskim forumku rozwalilismy Pana D. Jones'a.
  • Etam. Przez długi czas rosło i rosło, to teraz musi spaść. Mydlę się?
  • Zamiast pompować Dow Jonesa zajęli się pluciem przez ocean, przez co im balon mocno sflaczał.
  • loslos
    edytowano February 2018
    Najśmieszniejsze jest to, że portale owego epizodu nie zauważają. Zrobiłem sobie rajd po innostannych njusach, normalne reakcje. Straszne dupki z nas zrobili.
  • Pisza , że "największe spadki". Od dwóch lat.

    Aha
  • Musi upadek prezesa Orlenu ruchawkę tę czynić
  • znaczy - ktoś zarobił (dzień przed)
  • Wiem, że to nie ten wątek, ale widzieli, co się dzieje z bitkojnem? :-D
  • Mam zgryza bo szwagier trzyma 50 tysięcy... wiem że jak mu powiem żeby dał sobie spokój to mnie nie posłucha ale i tak nic mu nie powiedziałem. No jeszcze spróbuję, to pewnie nei jest koniec jeszcze.
  • Poćwicz najpierw na Świadkach Jehowy. Jak się uda, możesz zacząć przekonywać śwagra.
  • nie widzieli, bo nie mam ani bytkojnów ani daudżonsów
  • Koledzy weszli z bitkojny i inne krypto na samym początku górki (druga połowa listopada). W pewnym momencie byli 1000-1500% do przodu. Miesiąc temu mówiłem im, że nie zastanawiałbym się nad wyjściem przy 300% zysku (w miesiąc z hakiem!). Teraz oni się zastanawiają, czy w ogóle zarobią złotówkę :-)
  • Powinni już zakładać komitety polityczne jak frankowicze. Rząd powinien jakoś biedakom pomóc z budżetu. + milion?
  • Plonk to znakomity wynalazek.
  • edytowano February 2018
    Ja nie plonkowałem za obelgi i oskarżenia oraz szyderę z obecnych prominentów obozu DZ Gowina i Ziobry, obecnego Premiera, z Marka Jurka, Prezydenta Dudy ale rozumiem że moja wrażliwość musi być jakaś gorsza i moje negatywne opinie muszą być wyrażane znacznie oględniej. Cóż, to nie mój wybór.
    Miałem i mam negatywna opinię o nachalnie atakujących frankowiczach. Widzę pewną analogię do bitcoinowców - głównie w motywacji - chciwość, arogancja, ignorancja. Tyle. Tak to nie dotyczy wszystkich frankowiczów. Tylko ich istotnej i hałaśliwej części wśród celebrytów i z okolic miasteczka Wilanów.
  • Nu, dzisiej bitkojn 23% do góry.
  • Bidkuan
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.