Skip to content

Emilewicz o swoich sukcesach

edytowano February 2018 w Forum ogólne


Myślę, że jak na pierwszy miesiąc mojej pracy jako minister, to jest całkiem nieźle. Sejm przyjął Konstytucję dla biznesu, a wczoraj rząd przyjął bez zastrzeżeń ustawę o zarządzie sukcesyjnym. Zatem dwa duże projekty, które są zapisane w tzw. planie Morawieckiego to duży sukces. Myślę, że te pierwsze cztery tygodnie mogę zaliczyć na plus

— powiedziała w rozmowie w studiu telewizji wPolsce.pl Jadwiga Emilewicz, minister przedsiębiorczości i technologii.
https://wpolityce.pl/gospodarka/380339-minister-emilewicz-dla-wpolscepl-naszym-celem-jest-to-zeby-wszystkie-ministerstwa-zwracaly-uwage-na-przedsiebiorcow-wideo

Samoocena na poziomie celującym, podobnie samozadowolenie.
Zupełnie nie przeszkadza, że się merytorycznie nie miało nic wspólnego z tym co uchwalono, chociażby ze względu na tzw. timing.

Otagowano:

Komentarz

  • "zwracały uwagę"

    Na miejscu przedsiębiorców byłbym lekko przerażony.
  • To o przedsiębiorczości. A co z technologią?
  • edytowano February 2018
    Ta pani prawdopodobnie jest niegroźna. Będzie robić nic, przypisując sobie współautorstwo cudzych sukcesów. Pierwszy przykład już jest vide wywiad dla Karnowskich.

    Gorzej jeżeli wbrew prawom natury i rachunkowi prawdopodobieństwa jakiś własny pomysł wpadnie jej do głowy, a jeszcze gorzej jeśli zechce go wcielić w życie.
  • los napisal(a):
    To o przedsiębiorczości. A co z technologią?
    Miejmy nadzieję, że technologia ma lepszą technologię by ukryć się przed panią minister.
  • Na szczęście ma wokół siebie urzędników działających podobnie jak kisiel w basenie pływackim.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.