Skip to content

Beatyfikacja Roberta Schumana?

edytowano February 2018 w Forum ogólne
Szanowne i Szanowni,

potrzebuję uporządkować sobie wiedzę na temat procesu beatyfikacyjnego Roberta Schumana bo ostatnio, w tym przy rożnych naparzankach internetowych na temat Łunji, jakby częściej trafiam na argumenty zaunijne oparte na procesie beatyfikacyjnym wyżwym.
Mogę sobie sam poczytać byleby w języku lengłydż, bo francuskich wyników Gugiel wyrzuca sporo ale ja w tym zakresie zupełnie niekumaty :(
Dodatkowo nigdzie nie moge znaleźć w miare klarownego i najchetniej u źródła opisu całej procedury jako takiej.
W olbrzymim skrocie to co wiem (a raczej pamietam z kwerendy w internetach) o tym konkretnym procesie to że facet zszedł był w 1963, na początku lat 80tych rozpoczeto proces i jakiś etap skonczono na samym poczatku tego wieku. Od tego czasu cisza, jak przypuszczam z banalnego powodu czyli... braku cudu :)

Polecam się łaskawej uwadze Koleżeństwa

Komentarz

  • Nic nie wiem w temacie również od czasu pierwszy raz usłyszanej i tym wzmianki kilkanaście lat temu.

    A piszę, gdyż właśnie na dniach uznano kolejny cud w Lourdes. Z potwierdzeniem uzdrowanienia czekano... 30 lat! (od ziastnienia cudu-wylecznia)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.