Skip to content

Horbi TW

loslos
edytowano March 2015 w Forum ogólne
Dla was to nie ma znaczenia, dla mnie tak. Ani trochę się nie dziwię.

Komentarz

  • Napisz więcej. Osoho?
  • Piotr Nisztor‏
    @PNisztor
    Obserwuj Obserwuj @PNisztor
    Więcej
    Sławomir Horbaczewski, dyżurny ekspert ekonomiczny, bankowiec, doradzający PAD przy projekcie ustawy frankowej, był zarejestrowany przez SB jako tajny współpracownik o ps. Andrzej. Z dokumentów wynika, że miał zostać pozyskany na zasadzie dobrowolności w 1987 r.
    image
  • image
    Jak te wszystkie klocki zaczynają się układać w jedną budowlę, nieprawdaż?
    A durnowaty Adrianek ciągle ma nadzieję, że się uchowa...
    Niezłomny, qrwa.
  • W moich młodych latach Horbi był uznawany za desygnat pojęcia „skurwiel.” Trochę mnie zdziwiła jego obecność w pałacu ale tylko trochę. A teraz już się nie dziwie.
  • http://niezalezna.pl/217559-znany-ekonomista-zarejestrowany-jako-tajny-wspolpracownik-sb-mamy-jego-komentarz

    wikcia o Nisztorze
    Według „Gazety Finansowej” Piotr Nisztor w latach 2010-2014 był kontaktem operacyjnym Centralnego Biura Antykorupcyjnego[12].
    Publikacja nagrania rozmowy szefa MSW Bartłomieja Sienkiewicza z prezesem Narodowego Banku Polskiego Markiem Belką, która zapoczątkowała aferę podsłuchową, miała zostać dokonana przez Nisztora w porozumieniu i za zgodą ówczesnego szefa CBA Pawła Wojtunika.
  • loslos
    edytowano February 2018
    Argumentować ad personam? A fuj! Dyskwalifikacja metodologiczna i moralna.

    Jedyną ciekawą rzeczą w donosie GF jest imitacja koniunktiwu. "Publikacja (...) miała zostać dokonana." W tureckim, bułgarskim i niemieckim nie trzeba się się tak łapać lewą nogą za prawe ucho.
  • los napisal(a):
    Argumentować ad personam? A fuj! Dyskwalifikacja metodologiczna i moralna.
    a
    los napisal(a):
    W moich młodych latach Horbi był uznawany za desygnat pojęcia „skurwiel.” Trochę mnie zdziwiła jego obecność w pałacu ale tylko trochę. A teraz już się nie dziwie.
    Nie losie, nie bardzo orientowałam się w dziejach obydwu panów, sięgnęłam po źródła i uznałam, za ciekawe , co zacytowałam.
  • edytowano February 2018
    .
  • loslos
    edytowano February 2018
    Michał5 napisal(a):
    los napisal(a):
    Argumentować ad personam? A fuj! Dyskwalifikacja metodologiczna i moralna.
    a
    los napisal(a):
    W moich młodych latach Horbi był uznawany za desygnat pojęcia „skurwiel.” Trochę mnie zdziwiła jego obecność w pałacu ale tylko trochę. A teraz już się nie dziwie.
    Nie losie, nie bardzo orientowałam się w dziejach obydwu panów, sięgnęłam po źródła i uznałam, za ciekawe , co zacytowałam.
    Koleżanko, uporządkujmy problem:

    1. Horbi jest tematem.

    2. Nisztor nie jest tematem.

    Już dobrze? Jest jeden pan, nie ma dwu panów.
  • Nie chciałbym tego komentować, bo nie widziałem tych materiałów.
    podpisywałem po ciemku z hustą na oczach...
  • na prawo poszedł po budowlance?
  • loslos
    edytowano February 2018
    A potem został dyrektorem Centrum Operacji Kapitałowych Banku Handlowego w wieku 27 lat i prezesem Banku Energetyki w wieku lat 33. Ciekawe123, co?
  • a mówili, że na Komorowskiego głosują ci, którym się powiodło w III RP, a na Dudę te ćwoki, które się nie potrafiły odnaleźć. Albo rzeczony nie głosował na Dudę, albo algorytm nie był prawdziwy.

    Ale taki pistolet i patriotycznie Polski się trzyma.

    Jeju, bez tej karteczki wszystko widać, kto go mógł zatrudnić? Chyba ktoś ślepy, albo prawie ślepy.

    "Członek zespołu ekspertów do spraw Restrukturyzacji i Prywatyzacji TP S.A. (1996-1998)"
  • ale tu jest inaczej http://www.horbaczewski.eu/
    1981 – 1982: Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego w VIII Liceum Ogólnokształcącym w Poznaniu
    (najlepsze matematyczne liceum w Poznaniu)
    ale taki ślad fajny ślad z tej samej strony:
    "1984: Laureat Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym"

    1984 biorący udział w olimpiadzie światopoglądowej, ideologicznej. Przecież to wszyscy omijali, chyba , że chcieli ideologiczne formułki gadać.
  • Ja pamiętam tą Olimpiadę bo była organizowana na każdym szczeblu w LO- nawet klasowym. I wszyscy byli zaganiani.

    U nas w niezwykle liberalnym LO na Górce w Kraśniku było to niewyczerpana okazja do facecji i śmichów-chichów i rywalizacji na najgłupszą odpowiedź.
  • a, w tej budowlance pracował.

    Początek lat 90-tych dawał szanse na szybkie kariery, szczególnie w nowotworzonych działach. Ludzie z ogłoszeń w prasie o ile byli spolegliwi i nieobrzydliwi mieli szansę. Była przyjmowana grupa, niektórzy szli w górę, niektórzy do okienek. Ale nieopozycyjność pomagała.
  • KazioToJa napisal(a):
    a mówili, że na Komorowskiego głosują ci, którym się powiodło w III RP, a na Dudę te ćwoki, które się nie potrafiły odnaleźć. Albo rzeczony nie głosował na Dudę, albo algorytm nie był prawdziwy.

    Ale taki pistolet i patriotycznie Polski się trzyma.
    Trzyma się karmiącej ręki. A na kogo głosował, to on sam wie i mówić nikomu prawdy nie musi.

  • los napisal(a):
    Michał5 napisal(a):
    los napisal(a):
    Argumentować ad personam? A fuj! Dyskwalifikacja metodologiczna i moralna.
    a
    los napisal(a):
    W moich młodych latach Horbi był uznawany za desygnat pojęcia „skurwiel.” Trochę mnie zdziwiła jego obecność w pałacu ale tylko trochę. A teraz już się nie dziwie.
    Nie losie, nie bardzo orientowałam się w dziejach obydwu panów, sięgnęłam po źródła i uznałam, za ciekawe , co zacytowałam.
    Koleżanko, uporządkujmy problem:

    1. Horbi jest tematem.

    2. Nisztor nie jest tematem.

    Już dobrze? Jest jeden pan, nie ma dwu panów.
    Jest półtora tematu, Horbi oraz dlaczego akurat teraz Nisztor sobie przypomniał o nim.
  • Nisztor sobie przypomniał o tym dlatego, że otrzymał kwity od przyjaciela. Na tym i tylko na tym polega praca "dziennikarzy śledczych", nie warto się tymi przekaźnikami zajmować.
  • edytowano February 2018
    Skromnie przypomnę, że usiłowałam dopatrzyć się przyjaciela, przekaźnik mnie nie interesuje aninic.
    Taiming i kto.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.