Skip to content

Dlaczego Antoni Macierewicz...

edytowano March 2015 w Forum ogólne
...był przeciwny Jedwabnemu Szlakowi?
I czy dlatego poleciał?
«1

Komentarz

  • A był?
  • margerytka napisal(a):
    Dlaczego Antoni Macierewicz był przeciwny Jedwabnemu Szlakowi?
    Antoni.Macierewicz@pis.org.pl

    Za publiczne zadanie pytanie treści "dlaczego Zenon Piprztycki uznaje wyższość bigosu nad pierogami?" czy podobnego należy się straszne lańsko. Straszne.

  • los napisal(a):
    margerytka napisal(a):
    Dlaczego Antoni Macierewicz był przeciwny Jedwabnemu Szlakowi?
    Antoni.Macierewicz@pis.org.pl

    Za publiczne zadanie pytanie treści "dlaczego Zenon Piprztycki uznaje wyższość bigosu nad pierogami?" czy podobnego należy się straszne lańsko. Straszne.

    ależ losie bij mnie ile chcesz :D ku memu dobru
    tymczasem pytanie pozostaje o rzeczywista korzyść dla Polski Jedwabnego Szlaku, pytam, bo w mediach społecznościowych widzę ewidentną kampanię zniechęcającą
  • Podobno był,widział w nim zagrożenie dla bezpieczeństwa Polski. Eksterytorialne strefy i te sprawy, tak wyglądają interesy z Chinczykami.
  • Przemko napisal(a):
    Podobno był,widział w nim zagrożenie dla bezpieczeństwa Polski. Eksterytorialne strefy i te sprawy, tak wyglądają interesy z Chinczykami.
    ano właśnie i to tłumaczy niechęć PADa do AM, przynajmniej dla mnie, bardziej niż te harce z BBN
  • los napisal(a):
    margerytka napisal(a):
    Dlaczego Antoni Macierewicz był przeciwny Jedwabnemu Szlakowi?
    Antoni.Macierewicz@pis.org.pl

    Za publiczne zadanie pytanie treści "dlaczego Zenon Piprztycki uznaje wyższość bigosu nad pierogami?" czy podobnego należy się straszne lańsko. Straszne.

    Bz nabiału.
    To nie jest sprawa bigosu vs pierogi, tylko wyboru sztywnej opcji proamerykańskiej reprezentowanej przez Macierewicza, bądź lawirowania między USA a Chinami uskutecznianego przez Duży Pajac.
    Sprawa Jedwabnego Szlaku jest pochodną powyższego.

  • No nie ! To PAD chciał eksterytorialnych chińskich stref w Polsce? A może i baz chciał?
    Co do meritum to chyba wysondowali w Waszyngtonie co tam o tym myślą i jak daleko można z tym pójść.
  • Przemko napisal(a):
    Podobno był,widział w nim zagrożenie dla bezpieczeństwa Polski. Eksterytorialne strefy i te sprawy, tak wyglądają interesy z Chinczykami.
    No i co mogliby zrobić u nas kitajce bez armii? USA ma de facto u nas eksterytorialne bazy wojskowe (że o tajnych bazach wywiadu nie wspomnę), a nie słychać głosów sprzeciwu Antuana.
  • Sk≥ąd się birze pr
    DMC napisal(a):
    Przemko napisal(a):
    Podobno był,widział w nim zagrożenie dla bezpieczeństwa Polski. Eksterytorialne strefy i te sprawy, tak wyglądają interesy z Chinczykami.
    No i co mogliby zrobić u nas kitajce bez armii? USA ma de facto u nas eksterytorialne bazy wojskowe (że o tajnych bazach wywiadu nie wspomnę), a nie słychać głosów sprzeciwu Antuana.
    Chciałbyś chińskich baz i ekonomicznych stref eksterytorialnych w Polsce, zamiast wojskowych baz amerykańskich?
  • DMC napisal(a):
    Przemko napisal(a):
    Podobno był,widział w nim zagrożenie dla bezpieczeństwa Polski. Eksterytorialne strefy i te sprawy, tak wyglądają interesy z Chinczykami.
    No i co mogliby zrobić u nas kitajce bez armii? USA ma de facto u nas eksterytorialne bazy wojskowe (że o tajnych bazach wywiadu nie wspomnę), a nie słychać głosów sprzeciwu Antuana.
    Nie widzisz różnicy między Chinami a USA? A między Rosją a USA widzisz?
  • MarianoX napisal(a):
    Sk≥ąd się birze pr
    DMC napisal(a):
    Przemko napisal(a):
    Podobno był,widział w nim zagrożenie dla bezpieczeństwa Polski. Eksterytorialne strefy i te sprawy, tak wyglądają interesy z Chinczykami.
    No i co mogliby zrobić u nas kitajce bez armii? USA ma de facto u nas eksterytorialne bazy wojskowe (że o tajnych bazach wywiadu nie wspomnę), a nie słychać głosów sprzeciwu Antuana.
    Chciałbyś chińskich baz i ekonomicznych stref eksterytorialnych w Polsce, zamiast wojskowych baz amerykańskich?
    Pytanie w stylu - a chciałbyś w mordę? Nie chciałbym, ale zawsze dać mogę. Odnosi się to też do aroganta Przemko.

    A wracając do tematu, to kitajce równie dobrze mogą sobie zakładać bazy eksterytorialne na Księżycu. W Polsce ich poziom to tworzenie centrów logistycznych. I tak się składa, ze Antuana wykopali ze stolca nie skośnoocy, ale prawdopodobnie wielki szejtan.
  • edytowano February 2018
    No jednak wolę interpretację że to Prezydent Duda w sojuszu z Premierem Morawieckim za wiedzą JarKacza.
    Jeśli to by była cudza decyzja realizowana przez obóz Dobrej Zmiany to by znaczyło że nadal jesteśmy kolonią. Pewnie lepiej amerykańską niż niemiecką, a z pewnością lepiej niż rosyjską. No oczywiście jeszcze zgłasza się Izrael jako metropolia.
  • DMC napisal(a):
    MarianoX napisal(a):
    Sk≥ąd się birze pr
    DMC napisal(a):
    Przemko napisal(a):
    Podobno był,widział w nim zagrożenie dla bezpieczeństwa Polski. Eksterytorialne strefy i te sprawy, tak wyglądają interesy z Chinczykami.
    No i co mogliby zrobić u nas kitajce bez armii? USA ma de facto u nas eksterytorialne bazy wojskowe (że o tajnych bazach wywiadu nie wspomnę), a nie słychać głosów sprzeciwu Antuana.
    Chciałbyś chińskich baz i ekonomicznych stref eksterytorialnych w Polsce, zamiast wojskowych baz amerykańskich?
    Pytanie w stylu - a chciałbyś w mordę? Nie chciałbym, ale zawsze dać mogę. Odnosi się to też do aroganta Przemko.

    A wracając do tematu, to kitajce równie dobrze mogą sobie zakładać bazy eksterytorialne na Księżycu. W Polsce ich poziom to tworzenie centrów logistycznych. I tak się składa, ze Antuana wykopali ze stolca nie skośnoocy, ale prawdopodobnie wielki szejtan.


    Ja po prostu czekam na argument, , że sojusz z Chinami jest dla lepszy niż sojusz z USA.

    Dajesz,
  • DMCDMC
    edytowano February 2018
    Jak na razie to wszelkie kwestie dotyczące Chin do 2018 roku odnosiły się do spraw gospodarczych, a nie sojuszy. A tu ktoś wyskakuje z eksterytorialnymi strefami chińskimi w Polsce, które miał jakoby zwalczać Antuan.

    Zatem albo nie poklei w głowie ma Macierewicza albo osoby referujące jego działania antychińskie
  • Pierwsze słyszę, jakoby AM był przeciwnikiem szlaku jedwabnego. Ktoś potrafi zalinkować jakąś jego wypowiedź na ten temat? Jakąkolwiek, bo sobie nie przypominam.
  • Majmurek na pewno ma nie pokolei w głowie, ale cytat z 2015 jest autentyczny. Nie będę linkował do oko czy newsweeka, wrzucamy w google "macierewicz jedwabny szlak" i są teksty sprzed roku.
  • A faktycznie, znalazłam ciekawą wypowiedź:
  • Co wy wogóle chrzanicie? Jak można mówić że AM był przeciwny Jedwabnemu Szlakowi jak niewiadomo nawet czym konkretnie ten szlak miałby być. I to na podstawie jego kilku sceptycznych wypowiedzi, które jako człowiek konkretny musiał sformułować. Dawno większych bzdur nie czytałem.
  • raste napisal(a):
    Co wy wogóle chrzanicie? Jak można mówić że AM był przeciwny Jedwabnemu Szlakowi jak niewiadomo nawet czym konkretnie ten szlak miałby być. I to na podstawie jego kilku sceptycznych wypowiedzi, które jako człowiek konkretny musiał sformułować. Dawno większych bzdur nie czytałem.
    +1

    Że dorośli ludzie z siebie aż takich idiotów robią...
  • edytowano February 2018
    raste napisal(a):
    Co wy wogóle chrzanicie? Jak można mówić że AM był przeciwny Jedwabnemu Szlakowi jak niewiadomo nawet czym konkretnie ten szlak miałby być. I to na podstawie jego kilku sceptycznych wypowiedzi, które jako człowiek konkretny musiał sformułować. Dawno większych bzdur nie czytałem.
    Niektórzy się nasłuchali na jutubie Bartosiaka, który to ów projekt zachwalał, nie wyjaśniwszy właściwie czym tak dokładnie miał być.
  • Program jest chinskim ubezpieczeniem, ktory my (między innymi) mamy finansować.
  • MarianoX napisal(a):
    raste napisal(a):
    Co wy wogóle chrzanicie? Jak można mówić że AM był przeciwny Jedwabnemu Szlakowi jak niewiadomo nawet czym konkretnie ten szlak miałby być. I to na podstawie jego kilku sceptycznych wypowiedzi, które jako człowiek konkretny musiał sformułować. Dawno większych bzdur nie czytałem.
    Niektórzy się nasłuchali na jutubie Bartosiaka, który to ów projekt zachwalał, nie wyjaśniwszy właściwie czym tak dokładnie miał być.
    to chyba dobrze o nim świadczy? Fakturę wystawił, płatność przyjął, a dziewicę nadal udaje ;)
  • raste napisal(a):
    Program jest chinskim ubezpieczeniem, ktory my (między innymi) mamy finansować.
    ubezpieczeniem od czego?
  • raste napisal(a):
    Co wy wogóle chrzanicie? Jak można mówić że AM był przeciwny Jedwabnemu Szlakowi jak niewiadomo nawet czym konkretnie ten szlak miałby być. I to na podstawie jego kilku sceptycznych wypowiedzi, które jako człowiek konkretny musiał sformułować. Dawno większych bzdur nie czytałem.
    Dlatego właśnie wrzuciłam prawdziwą wypowiedź Antoniego, a nie komentarze na ten temat.

  • Ubezpieczeniem od kontroli szlaku morskiego przez Wielkiego Szatana.
  • To ubezpieczenie tak na max 10% od wartości połączenia morskiego. Maximum 10% i do tego reasekuratorem jest Rosja. Do niczego to ubezpieczenie.
  • qiz napisal(a):
    raste napisal(a):
    Program jest chinskim ubezpieczeniem, ktory my (między innymi) mamy finansować.
    ubezpieczeniem od czego?
    Od przerwania morskich szlaków handlowych
  • Jaki program?
  • edytowano February 2018
    .
  • Ten wątek to dobre miejsce na apel, żeby obraz świata w mniejszym stopniu kształtować na doniesieniach prasowych.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.