Skip to content

Rozstrzelano kolejnego posła PiS. W Mosk..., pardąsik, na Nowogrodzkiej

edytowano March 2015 w Forum ogólne
Piotr Babiarz, były szef Klubu Radnych PiS w Radzie Miejskiej Wrocławia i poseł, zrzekł się przynależności partyjnej po wizycie na Nowogrodzkiej i rozmowie z PJK.
Kiedyś PJK przyznał, że fascynuje go historia Związku Sowieckiego. Nic w tym dziwnego, bo mnie też fascynuje, wiele sie bowiem działo rzeczy zupełnie nieprawdopodobnych.
Obecna ruchawka na szczytach władzy jako żywo przypomina mi rok 1937, kiedy po kolei wzywano członków KPP do Moskwy, gdzie tracili życie w Wielkiej Czystce. W Polsce AD 2018 los KPP podzieli PiS (PC). Tak myślę.

Komentarz

  • Poszło ponoć o przekręty w PCK, gdzie handlowano z lumpeksami odzieżą ze zbiórek publicznych. Dla mnie to lipa!
  • Zbliżają się wybory samorządowe...

    układ sił w powiatach/gminach/sołectwach jest inny niż w sejmie/senacie/prezydencieRP
    entuzjazm plebsu wobec #DobraZmiana chwiejnym bardzo jest
    bo - w temacie wątku - były juz poseł PiS ma jednak jakiś swój elektorat, który pójdzie za nim
  • Ano ma jakiś elektorat i to nawet bardzo sprawny, energiczny i fanatycznie mu oddany (np. w Miliczu).
  • układ sił w powiatach/gminach/sołectwach jest inny niż w sejmie/senacie/prezydencieRP
    entuzjazm plebsu wobec #DobraZmiana chwiejnym bardzo jest
    Z perspektywy polityki krajowej to ma jako takie znaczenie w radach wielkich metropolii, prezydentach wielkich miast i sejmikach wojewódzkich.
    Na poziomie mniejszych jednostek te fiszki mają dużo mniejsze znaczenie i dobrze.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.