Skip to content

Spotkanie z Antuanem, DZIŚ! - 26 kwietnia, godz. 18.00.

edytowano April 2018 w Forum ogólne
Tak jak obiecałem na piffkowym meetingu, wrzucam info o spotkaniu z Panem Antonim Macierewiczem. Spotkanie jest elementem parafialnego cyklu obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości Polski, ale jak rozumiem, otwarte i dostępne nie tylko dla parafian :-) Gość spotkania (a zarazem tutejszy parafianin) wygłosi prelekcję pt. "Niepodległość jest w Nas".

Miejsce - parafia św. Wyznawców Rafała Kalinowskiego i Alberta Chmielowskiego, Warszawa, ul. Gwiaździsta 17, mała kaplica.
Data - 19 kwietnia (czwartek), godz. 19.00, Edit - przesunięcie o tydzień, na czwartek 26 kwietnia.

Komentarz

  • erka napisal(a):
    :) !
    Erka musisz podejsc i podac reke do pocałowania!
    :)
  • Chyba ucałować?
  • christoph napisal(a):
    Chyba ucałować?
    To nie wiesz, że Antoni jest prawdziwym dżentelmenem?
  • aaa!
    całował pani Wojskowej rękę w rękawiczce, było na forum
  • edytowano April 2018
    christoph napisal(a):
    aaa!
    całował pani Wojskowej rękę w rękawiczce, było na forum
    Nie. Mi i mojej mamie całował :) A raczej ukłonił się, delikatnie chwycił moją dłoń w obie ręce i musnął :)
  • edytowano April 2018
    nie nie a też, po primo, sam widziałem na zdjęciach z panią w mundurze , pięcioboistka z medlami, sportowymi nie wojskowymi
    po wtóro
    sporo zyskał w myh oczach, skoro muska,
    stara szkoła!
    skuteczne, pono bardzo działa na kobiety, bardzie j niż siarczysty pocałunek,
    Kolega mi mówił

    Antuan miszcz!
  • Też widziałam. Ale Margerytce nie o to chodziło. Choć pewnie wiesz lepiej, więc się już nie wtrącam.
  • UWAGA! Dziś w ogłoszeniach parafialnych podano wiadomość o zmianie terminu. Wykład ma się odbyć tydzień później, 26 kwietnia, chyba będzie to po Mszy, która jest odprawiana o 18.00.
  • "Drogami Niepodległej

    Świętujemy w naszej Parafii 100. Rocznicę Odzyskania Niepodległości przez Polskę i Polaków. Przypomnę, że po 123 latach niebytu politycznego Polska jako suwerenne państwo wróciła na mapy Europy i Świata. W ramach naszego parafialnego świętowania 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości w czwartek, 26 kwietnia, po wspólnej modlitwie w intencji Ojczyzny na Mszy świętej o godzinie 18:00 zapraszamy do Małej Kaplicy na wykład pana Antoniego Macierewicza: „Ruch Niepodległościowy”.

    https://gwiazdzista17.pl/ogloszenia-duszpasterskie-4-niedziela-wielkanocna-22-kwietnia-2018-r/

    Niestety, tak wypadło że nie mogę dziś uczestniczyć, ale podbijam dla zainteresowanych
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.