Skip to content

Co macie na ścianie?

edytowano March 2015 w Forum ogólne
Uważajcie....
"Prawica" sowietolubna idzie dalej niż "Nigdy Więcej"...

Ruch Narodowy chce zaostrzenia przepisów
- Wieszanie takich symboli jest godne potępienia. To zakrawa o psychiatryk – mówi Wirtualnej Polsce Witold Tumanowicz z Ruchu Narodowego. Podkreśla, że nie tylko propagowanie, ale już samo posiadanie "czegokolwiek co wychwala ustroje totalitarne, powinno być karane".

- Właśnie dlatego jako Ruch Narodowy złożyliśmy propozycję takiego rozszerzenia przepisów. Mamy jednak w Sejmie tylko jednego posła, a do złożenia projektu ustawy potrzeba piętnastu. Czekamy więc na poparcie kolejnych - informuje Tumanowicz.

Całość:
https://wiadomosci.wp.pl/szokujaca-kolekcja-w-warszawskim-mieszkaniu-nazistowskie-symbole-na-scianie-6240029913921665a

Komentarz

  • Mam portret rabina. Jest koszer?
  • Św. Jan Paweł, Jezus, Maria. Anioł Stróż namalowany przez moje dziecko, kiedy było dzieckiem. Mnóstwo pejzaży autorstwa moich przyjaciół.
  • peterman napisal(a):
    Mam portret rabina. Jest koszer?
    Syjonizm....Nazizm...

    No nie wiem, nie wiem....
  • Zazu napisal(a):
    Św. Jan Paweł, Jezus, Maria. Anioł Stróż namalowany przez moje dziecko, kiedy było dzieckiem. Mnóstwo pejzaży autorstwa moich przyjaciół.
    Klerofaszyzm zatem na całego....
  • Mam psa. Nie na ścianie. W domu. Żywego i wściekłego jak diabli na każdego, kto mi zechce sprawdzać, co mam na ścianach.
    Wystarczy?
    Czy jeszcze muszę się jakoś dodatkowo zabezpieczać?
    Acha - pies jest suką rasy owczarek niemiecki. Liczysie?
  • Maria napisal(a):
    Acha - pies jest suką rasy owczarek niemiecki. Liczysie?
    Faszysta ;)
  • edytowano April 2018
    Jezus Chrystus, Matka Boska, Święci - Antoni, Jan Paweł II, pamiątki Pierwszej Komunii nasze i dzieci, zdjęcia dzieci jak były mniejsze, w tym Piotrka jak jeszcze był tu z nami, zdjęcia wnuków. Aha jeszcze Anioł Stróż.
  • zaglądanie przez okna do mieszkań-
    jakoś źle mi się kojarzy
  • U kalwinów to obowiązkowe. Firanki i zasłony źle widzialne albo zabronione.
  • margerytka napisal(a):
    zaglądanie przez okna do mieszkań-
    jakoś źle mi się kojarzy
    A do kodeksu karnego? ;) Bo tam można znaleźć już rzeczy, których posiadanie nie na widoku, a w domu jest zabronione. I nie tylko spluw.
  • krzychol66 napisal(a):
    Maria napisal(a):
    Acha - pies jest suką rasy owczarek niemiecki. Liczysie?
    Faszysta ;)
    Nazista.
    Faszyści we Włoszech
  • Rafał napisal(a):
    Jezus Chrystus, Matka Boska, Święci - Antoni, Jan Paweł II, pamiątki Pierwszej Komunii nasze i dzieci, zdjęcia dzieci jak były mniejsze, w tym Piotrka jak jeszcze był tu z nami, zdjęcia wnuków. Aha jeszcze Anioł Stróż.
    Toż klerofaszyzm
  • A u mnie i Bandera się znajdzie. I kordzik SS. Emblematy FSB w sumie tyż....
  • Bandera Rossa?
  • los napisal(a):
    Bandera Rossa?
    Stepan
  • loslos
    edytowano April 2018
    Twardoch? Ale nie oryginał?
  • Konfederata napisal(a):
    krzychol66 napisal(a):
    Maria napisal(a):
    Acha - pies jest suką rasy owczarek niemiecki. Liczysie?
    Faszysta ;)
    Nazista.
    Faszyści we Włoszech

    Sie obawiałam takich skojarzeń. No cusz. Na usprawiedliwienie dorzucę, że suczek urodzony w Polsce i myślę (jeszcze nie sprawdzałam), że w razieco będzie mię bronić po polsku. ;)
  • Strącony po wojnie z krzyża gdzieś na dolnem Śląsku Kruzifix bez prawej ręki
  • Konfederata napisal(a):
    Rafał napisal(a):
    Jezus Chrystus, Matka Boska, Święci - Antoni, Jan Paweł II, pamiątki Pierwszej Komunii nasze i dzieci, zdjęcia dzieci jak były mniejsze, w tym Piotrka jak jeszcze był tu z nami, zdjęcia wnuków. Aha jeszcze Anioł Stróż.
    Toż klerofaszyzm
    No oczywiście. I małe wnuki to oglądają i przesiąkają tym od kołyski. Straszne co z nich wyrośnie.
  • Pistolet Czechowa.
  • Twórczość własna
  • loslos
    edytowano April 2018
    Dużo książek.
  • Sporo rzeczy, dużo klerofaszystoskich, m.in. obraz Matki Bożej przestrzelony przez hitlerowca w domu mojej Babci. Najciekawsze, że ten hitlerowiec, po tygodniu od oddania tego strzału już nie żył. Wpadł do studni po pijaku. Sam obraz, czarno-biały ma małą wartość, ale dla mnie to relikwia. Wisi w pisalni nad komputerem.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.