Skip to content

Rekolekcje dla mężczyzn w Szczecinie: kardynał Burke!

edytowano March 2015 w Forum ogólne
A taki cymes ekskatedranty (pci męskiej) widziały: https://rekolekcjedlamezczyzn.pl/ ?

Rekolekcje dla mężczyzn prowadzone przez JE Raymonda Leo kadr. Burke'a, 8 - 10 czerwca. Pod patronatem abpa Andrzeja Dzięgi, metropolity szczecińsko-kamieńskiego.
Otagowano:

Komentarz

  • up
    nie bede, ale moze jakis material filmowy z tego bedzie ?
  • edytowano May 2018
    A ja w tym seminarium byłem na trzech (zamknietych, tygodniowych) rekolekcjach.... wspólnoty "duchaczy" (modlitwa "w językach", około protestatnckie obrzędy "drugiego chrztu", itd) w czasach przed-tradsowych!

    Codziennie mszę celebrował z któryś biskupów szczecińskich (trzech + dwóch emerytów), a ostatnia mszę - cała piątka.
    Ciekawe, czy któryś z biskupów odprawi z abp. Burke koncelebrę podczas rekolekcji?

    ==
    A cztery dni wcześniej - abp jest w Gietrzwałdzie..
    image
  • romeck napisal(a):


    ==
    A cztery dni wcześniej - abp jest w Gietrzwałdzie..
    image
    I to jest wydarzenie!

    Gietrzwałd- najbardziej niedoceniane polskie sanktuarium!
  • Up. Jako ze znam kilka osób organizujących i sam tez się wybieram, pozwolę sobie polecić.

    Nie codziennie jest okazja wziąć udział w rekolekcjach prowadzonych przez kogoś tego formatu, co kardynał Burke. Robię sobie tez nadzieje ze tematyka będzie odróżniała na tle innych rekolekcji skierowanych do mężczyzn. Z książek kardynała widać ze odznacza się dużym nabożeństwem do św. Józefa.
  • A dzień wcześniej konferencja o kryzysie rodziny z udziałem Jego Eminencji.

    https://m.facebook.com/events/230727464349531/

    Gietrzwałd, Szczecin, Szczecin. Wpisujcie miasta.
  • Chorzów,
    x. Stehlin przyjedzie, odprawi mszę św,. a potem opowie o tym, jak Watykan kłamie w sprawie (nie)spełnienia obietnicy fatimskiej (poświęcenie Rosji)...
    Też robi "objazd" po Polsce z mszami "trydenckimi"...
    Nie linkuję.
  • hop
  • edytowano June 2018
    Wydawnictwo Dębogóra

    Świętowanie urodzin Raymond Cardinal Burke w Licheniu :)
    fot. @PoznańskieNieśrodowiskoTradycjiKatolickiej

    image
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.