Skip to content

Mirtyper - Półfinał!

2»

Komentarz

  • Ante Pavelić lubi to.
  • edytowano July 2018
    Modrić - mój faworyt mundialu; w niepozornym ciele ogromny duch.
    Co za fantastyczna drużyna! :-)

    image
  • antyczna uroda
  • edytowano July 2018
    image

    Paczcie jaką nosi koszulkę!

    image
  • edytowano July 2018
    Moja teoria dot. tajemnicy sukcesu Modrića i jego drużyny...
    Otusz Modrić i jego drużyna walczą z sercem. Luka wzbudza sympatię nie tylko dlatego, że na tle innych jest chuderlaczkiem, bo Messi też jest mały, ale Modrić na boisku daje z siebie wszystko, co mnie- laiczce (!) rzuciło się w oczy od pierwszego meczu. A przykład kapitana mobilizuje całą drużynę, zresztą świetną.
    Po drugie: Modrić nie gwiazdorzy ani w życiu, ani na boisku. Ma normalną żonę, normalną rodzinę (dwoje dzieci). Sława i pieniądze w żaden sposób go nie zepsuły. Ten shirt z Matką Boską jest jak wyzwanie rzucone światu. Jego moc płynie z wiary i odwagi.
    Porównajmy mundialowe zachowanie na boisku naszego kapitana: Lewy nieczęsto biegał na swojej połowie boiska, Modrić był wszędzie, nawet w obronie.

    Nasi chłopcy też są wierzący, ale czy wyobrażacie sobie Krychowiaka albo Lewego z koszulce z Matką Boską u Kubu Wojewódzkiego? Lubię naszych kadrowców, są sympatyczni, ale ich duch i charaktery wydają się słabe w porównaniu z Luką. Pożenili się z laskami żywcem wyjętymi z Playboy'a i traktują to jako oznakę życiowego sukcesu.
    Modrić jest typem wojownika, jego drużyna też sprawia takie wrażenie. Nasi? Odnoszę wrażenie, że spoczęli na laurach, odnieśli już sukcesy i uważają się za zawodowców, ale to za mało, żeby wywalczyć mistrzostwo, bo na mundialu są sami zawodowcy, a wygrywają ci, którzy mają w sobie ducha walki.
    W sumie, mundialowe złoto Chorwatów, czego im życzę z całego serca, wynagrodzi mi porażkę Polaków, bo w sumie liczą się ludzkie postawy, a Chorwaci zasługują na złoto.


    Paweł Ozdoba
    @PawelOzdoba
    3 godz.3 godziny temu

    Chorwacja w finale #worldcup A ich trener Zlatko Dalić mówi tak:

    "Wszystko, co osiągnąłem do tej pory w życiu zawodowym i osobistym, zawdzięczam nie sobie, lecz Bogu".

    "To niedzielna msza święta trzyma mnie w pionie, bez niej całe nasze życie nie miałoby większego sensu".
  • moja mała żonka o polskich celebryto-piłkarzach (a propos Chorwatów)

    zobacz na włosy/fryzurę Modrica! Leje się z głowy, włosy jak z młócki!
    A Lewy? Po całym, tuż-tuż po, meczu podbiega do żonki na pudelkową.pl sesję z nienaruszonym fryzem!
  • Mój szwgaier Szkot kibicował Chorwatom (ku mojemu i mojego taty zaskoczeniu).
    Syczał na angoli przy każdej podbramkowej (na polu Chorwatów) sytuacji i podskakiwał przy każdym strzale Chorwatów na bramkę biało-czerwonych (taka flaga angielska!)

    #CroEng
  • Skoro Szkot to nie ma nic dziwnego ;-)
  • Widzieliście tego brzdąca na boisku po meczu? Później było ich jeszcze więcej :D
    https://youtube.com/watch?v=VPgWsoQ013U
  • romeck napisal(a):
    moja mała żonka o polskich celebryto-piłkarzach (a propos Chorwatów)

    zobacz na włosy/fryzurę Modrica! Leje się z głowy, włosy jak z młócki!
    A Lewy? Po całym, tuż-tuż po, meczu podbiega do żonki na pudelkową.pl sesję z nienaruszonym fryzem!
    a żona wystylizowana na maxa, żeby oryginalnie wypaść przed kamerami...
  • edytowano July 2018
    Mój typ na finał.

    Chorwacja - Francja 2:1

    Edit - jeszcze o 3 miejsce:

    Anglia - Belgia 1:0
  • @Brzost; daj Boże, amen! Typuję tak jak Ty.
  • Drużyna Chorwacji u Matki Bożej Kralicy Mira.

    image
  • Chorwacja-Francja 0:3
    Anglia-Belgia 2:4
  • Anglia-Belgia 2:2, d. 3:3, k. Belgia
  • edytowano July 2018
    Mania napisal(a):
    Drużyna Chorwacji u Matki Bożej Kralicy Mira.

    image
    Obrazek został zmniejszony aby pasował do strony. Kliknij aby powiększyć.
    https://pbs-0.twimg.com/media/Dh5iXTnWsAIWLNv?format=jpg

    image
  • Będzie wiary potrzebował bo zaraz się hejt na niego wyleje, stada besserwiserów na niego rzucą i malowane chłopaki-kopaki od kontraktów reklamowych spojrzą nań z pogardą i niedowierzaniem.
  • Anglia Belgia 0:1

    Francja Chorwacja 2:1
  • Żona

    Anglia Belgia 2:1

    Francja Chorwacja 1:1, k. Chorwacja
  • Chorwacja - Francja 2:1
    Anglia - Belgia 2:0
  • Anglia Belgia 1:2
    Chorwacja - Franca 2:1
  • Anglia - Belgia 0:1
    Chorwacya - Francya 0:1
  • Strzeszcie się żabojady, czyha na was chorwacki jastrząb :-D

    image

    Chorwacja Francja 2 : 1
  • W ćwierćfinałach było ciężko, ale w półfinałach ExCathedra pokazuje grupkom z pejsbuka jak się gra.
  • A tymczasem przed podliczeniem finału - wybitny finisz półfinałowy ExCathedry wprowadza tutejszych zawodników do czołówki, przed zwycięzcami ćwierćfinałów, przed nimi ucieka tylko hyżo stary troll Leontodon - najlepszy z nowogrupkowiczów kol. Grzelak dopiero na miejscu 10.

    Tak trzeba żyć, oto triumf logiki sakralnej, perennialnej tradycji, forumy umierają ale żyją dalej jak pan Puszkin napisał.

    image
  • Ale się porobiło..... na pudle jeste.....
    Jeszcze.... hehehe...
    Brawo dla mnie =D>
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.