Skip to content

Powrót Tuska

loslos
edytowano March 2015 w Forum ogólne
https://www.wprost.pl/kraj/10142454/donald-tusk-zamierza-wrocic-na-wybory-parlamentarne.html

Debata Tuska z panem Mateuszem miałaby urok debaty pomidora (później keczupu) z walcem drogowym.
«1

Komentarz

  • Ja bym rzekł że raczej przejrzałego pomidora, tak zwanego zupiaka, z podpędzoną chemią atrapą pomidora. Sam nie wiem który lepszy, znaczy gorszy.
  • 1. Nie wierzę w ten powrót.
    2. Nie wierzę w uczciwą dyskusję.
  • 3. I co na to wszystko Grzegorz "Zniszczę cię"?
  • loslos
    edytowano July 2018
    ms.wygnaniec napisal(a):
    1. Nie wierzę w ten powrót.
    A dlaczego nie? Sytuacja ekonomiczna jest znakomita, więc przypisze zasługi sobie i będzie popularny, władza zapewnia immunitet a jest mu potrzebny, Anielka też się ucieszy. A pana Mateusza rozgniecie paznokciem, starczy fałszywka (prawdziwka?), jak radośnie rechotał u Sowy z Katastrofy Smoleńskiej.
    ms.wygnaniec napisal(a):
    2. Nie wierzę w uczciwą dyskusję.
    A ktoś zgłosił taką fantastyczną hipotezę?
  • peterman napisal(a):
    3. I co na to wszystko Grzegorz "Zniszczę cię"?
    Zostanie zniszczony.
  • Ryży nie zaryzykuje wielkiego powrotu AD 2020 bez testu, ta szuja jest ostrożna. Lepszego sposobu na wybadanie nastrojów niż w 2019 nie mógłby sobie wymarzyć.
  • Tusk nie miałby szans na argumenty. Tusk to symbol zniszczenia i śmierci. Ch.., d... i kamieni kupa.
  • Smoleńsk! Gdzie akt oskarżenia?
  • edytowano July 2018
    los napisal(a):
    A dlaczego nie? Sytuacja ekonomiczna jest znakomita, więc przypisze zasługi sobie i będzie popularny, władza zapewnia immunitet a jest mu potrzebny
    Reitrodukcja polityka do środowiska, które porzucił jest tyleż skomplikowana co zawodna. No i USA są bardzo pamiętliwe, więc skasowanie tego radaru będą długo wspominać.
    Generalnie, dla wielu sił członek z ramienia UE wysunięty na czoło rządu w Tymkraju jako namiestnik powiernictwa niemiecko-rosyjskiego może być mało komfortowy.
    los napisal(a):
    ms.wygnaniec napisal(a):
    2. Nie wierzę w uczciwą dyskusję.
    A ktoś zgłosił taką fantastyczną hipotezę?
    Nie wierzę w żadną dyskusję, chyba że z klemami na cochones. Obie strony są zbyt cwane na taką konfrontację.

  • los napisal(a):
    peterman napisal(a):
    3. I co na to wszystko Grzegorz "Zniszczę cię"?
    Zostanie zniszczony.
    On musi poczekać na przedawnienie się 'afery informatycznej', tak jak Pickorski na przedawnienie wygranych w ruletkę.

  • loslos
    edytowano July 2018
    ms.wygnaniec napisal(a):
    Reitrodukcja polityka do środowiska, które porzucił jest tyleż skomplikowana co zawodna.
    Żadna wartościowa rzecz nie jest łatwa. A Polska jest wielką wartością - najszybciej rozwijające się państwo UE ze znakomitymi wskaźnikami ekonomicznymi, stabilnym systemem politycznym i bardzo bezpieczne. Do tego 38 mln ludzi i położenie w środku Europy. O mniejsze stawki mordowano miliony.

    Reintrodukcja Tuska byłaby korzystna ze względu na relacje między nim a Mateuszem Morawieckim, które pozwalają na stosunkowe łatwe pokonanie go.

    Ta prezesowa miłość do pana Mateusza to był strzał we wszystkie kończyny i dodatkowo w potylicę a nie tylko w stopę.
  • Myślę że Szydło mogłaby z łatwością zakłuć Tuska szpilką od broszki jak robaka. Pan Mateusz niech się odsunie na swoje miejsce w kantorku z gotowizną.
  • Rafał napisal(a):
    Myślę że Szydło mogłaby z łatwością zakłuć Tuska szpilką od broszki jak robaka. Pan Mateusz niech się odsunie na swoje miejsce w kantorku z gotowizną.
    No więc ja myślę, że z tej właśnie przyczyny taki był pośpiech z jej posunięciem na boczny tor.

    A, czekaj, źle doczytałem. Przeczytałem, że Pana Mateusza tą szpilką zakłułaby.

    Wsio taki, dzięki odsunięciu Pani Beaty - Matołuszek dostał czas na budowę własnej armii.

    BTW, dzisiej w Newsweeku Czezi trąbi do nagonki p-ko ZZ Top: http://www.newsweek.pl/polska/polityka/zbigniew-ziobro-zostanie-usuniety-nie-wykonal-zadania,artykuly,430833,1.html
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Wsio taki, dzięki odsunięciu Pani Beaty - Matołuszek dostał czas na budowę własnej armii.
    A wykorzystał ten czas?

    Neurastenika Ceziego nie należy poważnie traktować. I co z tego, że ma takie powodzenie u kobiet?

  • los napisal(a):
    Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Wsio taki, dzięki odsunięciu Pani Beaty - Matołuszek dostał czas na budowę własnej armii.
    A wykorzystał ten czas?
    Das ist eine gute Frage, panie kochanku!

    Duprawdy, to jest pytanie o to czy pan Banxter umie się przepoczwarzyć w Potylika.

    Taki np. Trump to potrafił. Był całe życie bizniesmienem, a następnie wszedł w politykę i został prawdopodobnie jednym z najlepszych prezydentów USA w herstorii.

    No bieda w tym, że Trump był zawsze bizniesmienem, a Pan Premier był tylko banxterem, więc Trump zawsze negocjował z równymi sobie i umiał ich skłaniać do przyjęcia racjonalnych warunków. Natomiast Pan Premier miał do czynienia tylko z szefami, którym musiał robić łaskę i z poddanymi, którym mówił "Wykonać, psie syny, bo jak nie to".

    W tekście wiadomego neurastenika jeden akapit mię urzekł:

    Ziobro nie zdołał swoich ogromnych uprawnień wykorzystać do zniszczenia opozycji. Wykorzystał je za to do zgromadzenia informacji pozwalających szantażować PiS. Wyszło to na jaw przy okazji starcia z Mateuszem Morawieckim, który próbował się Ziobry pozbyć podczas rekonstrukcji rządu. Okazało się jednak, że ten dysponuje materiałami z „rozwojowego śledztwa” w sprawie udzielania kredytów walutowych przez bank BZ WBK w czasach, gdy Morawiecki był jego prezesem.
  • edytowano July 2018
    Swoją drogą, cóż za monumentalny upadek zaliczył Czezare. Zaczynać jako młody Kołakowski, by 25 lat później kończyć jako stary Czuchnowski...
  • loslos
    edytowano July 2018
    Czuchnowski też zaczynał jako młody Czuchnowski w krakoskim Czasie.

    Rola BZ WBK w aferach opcyjnej i frankowej nie jest dla nikogo tajemnicą. Tajemnicą dla mnie raczej jest, dlaczego tak ewidentne i wiele razy powtarzane kurestwo Pan Prezes uznał za niebyłe. Przecież on dokonuje egzekucji za jazdę bez ważnego biletu.
  • To proste - Pan Mateusz zawsze nosi w pugilaresie Złoty Bilet.
  • Ziobro nie zdołał swoich ogromnych uprawnień wykorzystać do zniszczenia opozycji. Wykorzystał je za to do zgromadzenia informacji pozwalających szantażować PiS. Wyszło to na jaw przy okazji starcia z Mateuszem Morawieckim, który próbował się Ziobry pozbyć podczas rekonstrukcji rządu. Okazało się jednak, że ten dysponuje materiałami z „rozwojowego śledztwa” w sprawie udzielania kredytów walutowych przez bank BZ WBK w czasach, gdy Morawiecki był jego prezesem.
    No proszzzzz. Prócz pozerstwa, kabotyństwa i woli zgody gdy samemu niewiele co wychodzi, są również ostre zombki. Odczułem muśnięcie szacunku dla bywszego delfina.
  • los napisal(a):
    Neurastenika Ceziego nie należy poważnie traktować. I co z tego, że ma takie powodzenie u kobiet?

    Tzw. syndrom Płatonowa?
  • I Woody Allena.
  • Zizou wróci na Białym Koniu!
  • Rafał napisal(a):
    Smoleńsk! Gdzie akt oskarżenia?
    I właśnie to powie Tusk. Skoro jestem winny, to dlaczego przez 4 lata nic na mnie nie macie, a tylko obrażacie i plujecie?
  • Na twitterze wyświetla się komercyjny profil @DTusk2020
  • Zajrzałem z ciekawości na konto tfuska, obejrzałem 3 tweety od góry, a tam flekownako i beka ze słońca peru. Źle nie jest.
  • Pro forma, żeby nie umcło w tym wątku. Słoń Ceperu zadał szyku przed komisją Amber Gold.

    https://wpolityce.pl/m/polityka/419715-szokujaca-ustawka-brejzy-z-tuskiem
  • Zadał, zadał. Okazuje się że 500+ to zasługa Tuska i Kopacz. Beszczelna kurwa.
  • qiz napisal(a):
    Rafał napisal(a):
    Smoleńsk! Gdzie akt oskarżenia?
    I właśnie to powie Tusk. Skoro jestem winny, to dlaczego przez 4 lata nic na mnie nie macie, a tylko obrażacie i plujecie?
    doskonałe pytanie
  • edytowano November 2018
    Odpowiedzi są dwie:
    1. To odpowiedź losa: Jarosław Kaczyński nie miał brata. Ta sprawa jest kłopotliwa więc jest odłożona na kiedyś czyli na nigdy.
    2. To odpowiedź praktyczna: z takim systemem sądownictwa nie ma co przedstawiać aktu oskarżenia bo ten system z lubością Tuska uniewinni bez względu na dowody, poszlaki, zdrowy rozsądek i przekonania większości społeczeństwa. Zrobi to z lubością właśnie dlatego aby pokazać że może wbrew nim.
    Niestety obie odpowiedzi mogą być równocześnie prawdziwe.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.