Skip to content

1 sierpnia

2»

Komentarz



  • Godzina 'W'
    w Piekarach Śląskich na ulicy Bytomskiej.
    ===

    Cześć i chwała bohaterom!

    W godz. 'W' stałem akurat przy przystanku pod Kalwarią - kilkanaście osób czekało na autobus, drugie tyle szło w górę lub w dół.
    Na syrenę stanęły tylko (!) dwie osoby! Ja i chłopak (siedzący na ławce).

    Na koniec krzyknąłem (! tak) "Cześć i chwała bohaterom!" i z radosną przystankową ferajną (zdziwioną że coś wyje) podeszliśmy do nadjeżdżającego autobusu...

    :/
    RH#p

  • Katowice. Syreny obecne.
    Wywiesiłam flagę.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Cyrylica napisal(a):
    Nawet w mojej małej wioseczce zawyły syreny. Strażacy stanęli na wysokości zadania.
    u mię tez
  • edytowano August 2019
    Podobno obcokrajowcy specjalnie przyjeżdżają do Stolicy Świata I Całej Wolnej Ludzkości, ubierają się w koszulkię z orłem, bierą race i dawaj przeżywać.
    Zobaczycie będzie jeszcze z tego moda i nie obgonimy się od turystów...

    A pisze to bo oglądałem relację Anglika Patricka Neya, któren co i rusz wyłuskiwał z tłumu obcokrajowca w imponującej odzieży. I nawijali po angielsku.

  • Cześć i chwała bohaterom!

    Syreny wioskowe wyły jak trza.
  • U mnie skromnie. Staliśmy z żoną w kuchni na baczność, a z radia wyły syreny. Prawdę rzekł nasz Prezydent - to dzięki nim mamy Polskę, znowu mamy i jeszcze mamy. Bez nich wdeptaliby już nas w ziemię jak mierzwę. Może on jest marny, ten Prezydent, ale pewne mowy i sformułowania ma więcej niż dobre i właściwe.
  • edytowano August 2019
    Gdynia , Godzina W
    image
  • Dyzio_znowu napisal(a):
    Gdynia , Godzina W
    image
    Obrazek został zmniejszony aby pasował do strony. Kliknij aby powiększyć.
    Pszelicytowywa wymowo szyskie. Otake pamnienć pokoleniowe walczemy.
  • A to wieniec od prezydenta Warszawy. Budżetowy.
    image
  • To chyba jednak manipulacja, Trepie.
    Tzn. podaj miejsce złożenia tej wiązanki. Bo z pewnością takich miejsc godnych uhonorowania są w Warszawie setki. Jeśli nie tysiące.
  • Jestem tego pewna, że nie dałabym rady mieszkać w Warszawie.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Przekleiłem z twittera. Paznokcia nie dam uciąć.
  • W zeszłym roku koncert był lepiej przygotowany, były krzesła dla starszych osób, lepsi soliści (Grozdew, Pieron), lepsza orkiestra.
  • edytowano August 2019
    Dyzio_znowu napisal(a):
    Gdynia , Godzina W
    image
    Obrazek został zmniejszony aby pasował do strony. Kliknij aby powiększyć.
    !!!
    czesc i chwala rodzicom (wychowawcom)
  • Prawda przeciw światu.
  • Prawda już z wolna dociera. Problem jak z tym niemieckim ministrem - nie ma żadnego wpływu na postępowanie. To nadal podyktowane jest wyłącznie interesem narzucanym siłą. My Polacy mamy obowiązek prawdę głosić. Coraz lepiej nam idzie. Mamy też drugi obowiązek - zbierać siły. Jak zbierzemy to do prawdy przekonamy znaczy wymusimy wyciągniecie z niej wniosków i poniesienie konsekwencji.
  • trep napisal(a):
    Przekleiłem z twittera. Paznokcia nie dam uciąć.
    Ale ja znalazłam. Jednak PAW.
    image
  • edytowano August 2019
    No, Warszawa ma inne poważne wydatki. Pederastramwaj, palety.
  • Bo trzeba z żywymi naprzód i trzeba kochać ludzi i szukać tego co łączy. Lepiej w tramwaju i na paletach niż na jakichś schodach i cmentarzach.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.