Skip to content

Ale jaja, ale jaja...

edytowano March 2015 w Forum ogólne
Wydarzenie dnia.
Posłowie: Rzymkowski, Winnicki i Jóźwiak poszli do biura bezpieczeństwa do ratusza kontrolować generałowo Gaworowo, która, jak raz, wybyła na urlop. Straż nie chce ich wpuścić. Transmisja na żywo: https://dorzeczy.pl/kraj/73676/Winnicki-Rzymkowski-i-Jozwiak-poszli-skontrolowac-urzednikow-Gronkiewicz-Waltz-Na-miejsce-wezwano-policje.html

Komentarz

  • Ircha a robur?
  • Odwaga cywilna p. Gawor godna Kiszczaka czy Jaruzelskiego, jakie to parszywe tchórze są.
  • christoph napisal(a):
    Ircha a robur?
    NIe, KON-STY-TU-CJA!!!
  • W ich ustach Konstytucja brzmi jak Prostytucja. I chyba ta konstytucja to miała i ma na celu. To oraz bezczelne złodziejstwo uprzywilejowanych. Oni chcą wolnego i nieskrępowanego kurestwa, pasożytnictwa i oszustw oraz wyszydzania przyzwoitości i prawdy. Eurokraci też tego chcą bo chcą mieć gdzieś niedaleko tani burdel i i dziuplę z tanimi kradzionymi gadżetami i firmami. Są wściekli bo Polacy wyrzucili sutenerów i paserów.
  • W_Nieszczególny napisal(a):
    christoph napisal(a):
    Ircha a robur?
    NIe, KON-STY-TU-CJA!!!

    Myślałem o akcji kontrolnej
  • Nu jak jest lato, to musi być urlop. Rzymkowski tez powinien, zamiast się włóczyć po pustych samorządowych biurach.
  • Chyba nasi się uczą.

    Adaś i spółka pokazali nam jak się walczy z wrogami - w żadnym razie nie należy wszystkich zwalczać po równo, to marnowanie środków. Należy wybrać sobie jednego i metodycznie zajebać pozbawiając pracy, godności, środków do życia i zdrowia. Szczególnie mocno należy kopać, kiedy taki już leży na ziemi, należy doprowadzić go na skraj samobójstwa a jeśli się się przekroczy tę granicę, tym lepiej. Jego los będzie odstraszał innych.

    Tak tępiono Kaczyńskich i Macierewicza ale i pomniejszych, jednym z ostatnich był Misiewicz. Ja takiego losu życzę pani promującej szczanie na znicze. Litość to słabość.
  • O to to.
  • I tego młodego gnoja, wnusia esbeckiego prokuratora, co to jak na haju pluł na policjantów, też należałoby zajeździć dla przykładu. Niech patrzą i niech widzą. Niestety tylko takie jasne przekazy rozumieją. Strach, zwięrzecy strach rozumieją. To ci sami co się kupą rzucali na przyzwoitych ludzi ich zaszczuwać, ci sami co szczali na znicze i rechotali z zimnego Lecha. Wataha, prawdziwa wataha. Wataha potrafi rozszarpać jak jest w większości i czuje krew. Wataha nie broni słabszych. Wataha nie broni przywódcy jak osłabł. Wataha się wtedy przygląda.
  • Zaszczuwani z naszej strony reagują inaczej niż wnusio prokuratora i inni - milczą. A wnusio już uderzył w pokorę, płakusia, tłumaczy się głupotą i wzbudza litość, bo stawia się w roli ofiary. Idioci z naszej niby strony już się zaczynają litować na Mellerem i napadają na Tarczyńskiego za bzidkie słowa. Semka taki litościwy. Tylko patrzeć jak wezmą w obronę generałową szerokotorową :-(
  • Semka tak. Stracił dobrą okazję do pomilczenia.
  • Może chociaż raz Polacy dopilnują dezynfekcji. Insekty wylazły z różnych szpar i ciepłych kryjówek. Tak się dzieje jak ruszyć zasłony kryjówek, albo jak się bardzo atmosfera zmieni - duży deszcz i je zaleje albo pożar i je przypiecze. Więcej wody i ognia i tradycyjnie szczotką, szmatą i innymi środkami należy ich potraktować. I pilnować bo insekty zawsze się odradzają szczególnie w brudzie i w ciemnych ukrytych miejscach.
  • Jeśli pozwolisz, by robactwo się rozmnożyło - rodzą się prawa robactwa. I rodzą się piewcy, którzy będą je wysławiać. Antoine de Saint-Exupéry
  • krzychol66 napisal(a):
    Semka tak. Stracił dobrą okazję do pomilczenia.
    stawiam, że to osobiste układy/ znajomości/ przyjaźnie - w końcu maly gar do wyżywienia dla różnych publicysto-dziennikarzo-redaktoro-celebrytów
  • Gadowski na tt:
    Kozłowska z "Otwartego Dialogu" wydalona z UE i deportowana do Kijowa. Brawo polskie władze, wreszcie!
    Sprawdziłem specjalnie na onecie - i wygląda na to, że to prawda. Nawet komentarze normalne (tzn. popierające władze), czego się nie spodziewałem.
  • romeck napisal(a):
    krzychol66 napisal(a):
    Semka tak. Stracił dobrą okazję do pomilczenia.
    stawiam, że to osobiste układy/ znajomości/ przyjaźnie - w końcu maly gar do wyżywienia dla różnych publicysto-dziennikarzo-redaktoro-celebrytów
    Mowimy ze korumpuje władza, korumpują pieniądze. Ale to nie wszystko, bo przyjaznie również mogą korumpować. Tacy jak semka nawet sobie sprawy nie zdają jak są korumpowani
  • Exspectans napisal(a):
    Gadowski na tt:
    Kozłowska z "Otwartego Dialogu" wydalona z UE i deportowana do Kijowa. Brawo polskie władze, wreszcie!
    Sprawdziłem specjalnie na onecie - i wygląda na to, że to prawda. Nawet komentarze normalne (tzn. popierające władze), czego się nie spodziewałem.
    Kramek się martwi czy cieszy? Bo ostatnio przez węższe drzwi musi przechodzić bokiem.
  • los napisal(a):
    Kramek się martwi czy cieszy? Bo ostatnio przez węższe drzwi musi przechodzić bokiem.
    Zapewne wkrótce pojawią się artykuły, o tym jak pisoskie władze rozdzielają rodziny etc. etc.
    A jeśli spoiwem tego małżeństwa było zewnętrzne finansowanie, to przypuszczam, że dopóki kasa się będzie zgadzać, to Kramek nie będzie miał problemu z tym, gdzie jest jewo żena.

  • Pytanie: czy taysze niemieccy podadzą teraz pomocną dłoń udręczonej przez pisoską soldateskę Ljudmyle?
  • Exspectans napisal(a):
    Gadowski na tt:
    Kozłowska z "Otwartego Dialogu" wydalona z UE i deportowana do Kijowa. Brawo polskie władze, wreszcie!
    Sprawdziłem specjalnie na onecie - i wygląda na to, że to prawda. Nawet komentarze normalne (tzn. popierające władze), czego się nie spodziewałem.
    wyrzucili ją z samolotu przynajmniej?
  • Belgowie? Wąąątpie... :(
  • 24h na dołku. Nie narzekaj, tym razie zachowali się jak trzeba.
  • edytowano August 2018
    To ja przepraszam.
  • Ej, a nie było filmików, jak ona się gziła z jakimś ruskim oligarchiem? Chyba już dawno była do odstrzału...
  • qiz napisal(a):
    Ej, a nie było filmików, jak ona się gziła z jakimś ruskim oligarchiem? Chyba już dawno była do odstrzału...
    Kazachstan czeka z otwartymi dialogami ;)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.